Bayern – Hannover 4:0 (koniec) | Borussia D. – Hamburg 0:1 (koniec) | Bayer – Paderborn 2:2 (koniec)
Hoffenheim – Schalke 04 2:1 (koniec) | Werder – Freiburg 1:1 (koniec) | Eintracht – FC Koln 3:2 (koniec)
Eintracht Frankfurt
3:2 (1:1)
1. FC Koln
Sobota 04.10.2014, 18:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Niemiecka Bundesliga
    Dzięki temu Panu Eintracht sięgnął po komplet punktów

Druga połowa była lepsza od pierwszej bowiem padły w niej jeszcze trzy gole. Najpierw na prowadzenie swój zespół wyprowadził Meier, jednak po jedenastu minutach znów był remis, do którego doprowadził Hector. W 79 minucie byliśmy świadkami decydującej bramki. Było to samobójcze trafienie w wykonaniu Wimmera. Goście do końca walczyli o jeden punkt, ale nie dali rady i drugi raz z rzędu przegrywają oni wyjazdowe spotkanie. (20:26:06)

90+3

90+3
    Ostatnie wybicie przez Horna i sędzia kończy to spotkanie.

90+2
    Ostatnia już zmiana w drużynie z Frankfurta. Strzelca dwóch bramek zmienia Madlung.

90+1
    Faul w ataku Olkowskiego i futbolówka dla Eintrachtu.

90
    Arbiter dolicza trzy dodatkowe minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Długa piłka do Aignera, jednak zbyt mocna.

88
    Jeszcze jedna roszada u gospodarzy. Zmęczonego Medojevicia zastępuje doświadczony Chandler.

87
    Za mocne zagranie w szesnastkę Vogta do Hectora i Wiedwald rozpoczyna od wybicia z piątki.

86
    Pierwsza zmiana w Eintrachcie. Seferovicia zmienia Aigner.

84
    W ataku teraz ciągle przyjezdni. Zaciekle walczą o wyrównanie.

82
    Ależ blisko wyrównania byli goście!! Dokładne podanie od Lehmanna otrzymał Peszko, Polak płasko wrzucił w pole karne, ale obrońcy gospodarzy w ostatniej chwili oddalili zagrożenie!!

81
    Ostatnia roszada w FC Köln. Napastnik Zoller ustępuje miejsca Nagasawie.
    Kevin WIMMER - 3:2

79
    Gol dla Eintrachtu!
    Coś niesamowitego!! Po wrzutce Oczipki z rzutu rożnego, we własnej szesnastce pogubili się Ujah i KEVIN WIMMER i ostatecznie ten drugi wpakował piłkę do własnej bramki!! Eintracht na prowadzeniu!!