GAF Gliwice – Red Devils 4:2 (koniec)
GAF Omega Gliwice
4:2 (1:1)
Red Devils Futsal Club
Środa 08.10.2014, 19:30 • Hala przy ul. Generała Sikorskiego, Gliwice. • FOGO Futsal Ekstraklasa

To tyle z hali w Gliwicach, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. (20:58:31)

O wiele lepsi w drugiej połowie gospodarze zasłużenie zwyciężają w dzisiejszym spotkaniu. Jak to w Futsalu bywa, zadecydowały bramki z krótkiego odstępu czasowego. Tutaj potrzeba było nieco ponad minuty.

40:00

40:00
    Gol dla GAF-u Jasna!
    Zaliczona została bramka z ostatniej sekundy spotkania. Szczęśliwcem ustalającym wynik spotkania został DAMIAN FICEK.

39:45
    15 sekund do końca. Czy wynik ulegnie zmianie?

39:31
    Teraz inny chojniczanin uderzał, ale niecelnie.

39:14
    Długo rozgrywali goście. Ivanov zdecydował się uderzyć, ale jego strzał zablokowany.

36:46
    MACIEJ KIEŁPIŃSKI daje po raz pierwszy prowadzenie dla GAF-u w tym meczu! Podczas cieszynki usiadł na trybunach i zaczął klaskać. Reakcja słuszna – GAF w drugiej połowie gra o wiele lepiej i na prowadzenie zasługiwał.

36:34
    Ivanov z lewej strony, uderza, ale obok bramki.

35:26
    Pięć minut do końca i mamy wyrównanie! DENYS DIEMISHEV dokonuje tego, na co cały zespół czekał od około kwadransa.

34:35
    Kiełpiński próbował zagrywać na prawe skrzydło, jednak jego podanie zablokował jeden z obrońców i piłkę złapał bramkarz.

32:54
    Róg dla gospodarzy, jednak akcję rozwiązują goście.

32:52
    Żółtą kartkę otrzymuje Dewucki (GAF Jasna Gliwice).

32:00
    Po wznowieniu z rzutu rożnego przez gości z daleka próbował Kolesnik, ale jego próba niecelna.

31:51
    Mizgajski próbował indywidualnie, oddał strzał, który okazał się niecelny. Miał stuprocentową okazję na wyrównanie!

31:32
    Sobański skrzydłem, jednak traci piłkę.

Kamil Kazmierczak

Gole: 18. Ficek, 36. Diemishev, 37. Kiełpiński, 40. Ficek – 8. Mączkowski, 22. Kharchenko

Kartki:   33. Dewucki (GLI) – 32. Kriezel (CHO)

GAF Omega Gliwice: Widuch, Krzyśka – Zdunek, Lutecki, Szczurek, Mizgajski, Kośmider, Śmiałkowski, Diemishev, Dewucki, Dura, Kiełpiński, Wojtas, Ficek.
    Red Devils Futsal Club: Burglin, Bondarenko – Sobański, Ivanov, Kharchenko, Mączkowski, Laskowski, Kolesnik, Kriezel, Kaźmierczak.

Sędziowie: Hamowski, Frąk.