Belgia – Andora 6:0 (koniec) | Cypr – Izrael 1:2 (koniec) | Walia. – Bośnia i Herc. 0:0 (koniec)
Lotwa – Islandia 0:3 (koniec) | Holandia – Kazachstan 3:1 (koniec) | Turcja – Czechy 1:2 (koniec)
Bułgaria – Chorwacja 0:1 (koniec) | Włochy – Azerbejdżan 2:1 (koniec) | Malta – Norwegia 0:3 (koniec)
Bułgaria
0:1 (0:1)
Chorwacja
Piątek 10.10.2014, 20:45 • Stadion Vasil Levski, Sofia • Eliminacje Mistrzostw Europy

Po przeciętnym widowisku Bułgaria przegrywa u siebie z Chorwacją 0:1. O wyniku zadecydował samobójczy gol Bodurova z 36. minuty. Odnoszę wrażenie, że gospodarze nie wykorzystali swojej szansy. Chorwaci w drugiej połowie zdecydowanie się cofnęli i dali grać piłką swoim rywalom. Ci potrafili stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji, ale za każdym razem brakowało albo ostatniego, dokładnego podania, albo skutecznej jego egzekucji.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (22:38:48)

90+1

90+1
    Zaledwie minuta doliczona przez sędziego do regulaminowego czasu tego pojedynku.

90
    Jeszcze jedna świetna szansa Chorwacji! Brozović dostał znakomite dośrodkowanie na 6. metr, najwyżej skoczył do piłki, ale strzelił ponad poprzeczkę!

88
    Brzydki fragment meczu. Przy piłce Chorwaci, którzy nie ukrywają, że nigdzie im się nie spieszy.

87
    To mógł być gwóźdź do trumny Bułgarów! Perišić dostał świetne podanie w pole karne, na 10. metrze miał sporo miejsca, ale przy próbie uderzenia nie trafia w piłkę!

86
    Nie spieszy się Chorwatom. Piłka długo krąży między obrońcami i bramkarzem tej drużyny.

85
    Przyjezdni zamknięci we własnej strefie obronnej. Mimo przewagi, dośrodkowania posyłane w szesnastkę rywali przez Bułgarów wyglądają bardzo nieporadnie.

84
    Olić doczekał się swojej żółtej kartki, za podcinkę na Ilievie.

82
    Manolev miał bardzo dużo miejsca na prawym skrzydle, właściwie nikt go nie atakował. Zdecydował się na dośrodkowanie, ale piłka leci bezpośrednio poza linię końćową.

81
    Ostatnie 10 minut meczu. Czy gospodarze zdołają wyrwać Chorwatom zwycięstwo?

80
    Zmiana w drużynie Chorwacji: z boiska schodzi Rakitić, na boisku pojawia się Kovačić.

79
    Perišić zdobywa gola głową po wrzutce z głębi pola, ale jego radość jest daremna. Aribter liniowy sygnalizuje spalonego!

77
    Chwilowa przerwa w grze, na boisku długo leży Perišić. Jakiś prostest zgłaszał również trener gości – Niko Kovač.

76
    Znakomite uderzenie zza pola karnego Toneva, ale na wysokości zadania staje Subašić! Fantastyczna interwencja!

75
    Indywidualna akcja Brozovića na lewym skrzydle. Chorwat ograł dwóch rywali i przewrócił się będąc przy trzecim, ale arbiter faulu nie widział.