AZS UŚ Katowice
1:1 (0:0)
Red Dragons Pniewy
Sobota 11.10.2014, 19:00 • Hala Sportowa, Katowice • FOGO Futsal Ekstraklasa

Mecz kończy się wynikiem 1:1. Rezultat wydaje się w pełni zasłużony, gdyż w pierwszej odsłonie zdecydowanie lepiej prezentowali się gospodarze, natomiast po przerwie to goście przejęli inicjatywę. Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i życzymy dalszych sportowych emocji z lajfy.com! (20:34:26)

39:59
    Rzut rożny dla gości! Ostatnia szansa w meczu!

39:33
    Nieudana kombinacja gospodarzy, ale nadal oni przy piłce.

39:18
    Coraz bliżej zespół gospodarzy pola karnego rywali.

39:12
    O czas prosi trener miejscowego zespołu. Do końca pozostało już jedynie 48 sekund.

39:04
    Gładczak wywalczył piłkę dla swojego zespołu i to oni konstruują atak.

38:40
    Dobrze broni strzał Frajtaga golkiper miejscowego zespołu!

38:37
    Piąty faul gospodarzy!

38:22
    Urbańczyk teraz fatalnie wyrzuca piłkę w kierunku Korczyńskiego.

38:07
    Czwarte przewinienie gracza AZS UŚ Katowice.

37:35
    Teraz mamy wysoki pressing graczy przyjezdnych.

37:30
    Dobrze Tosik powalczył z rywalem przy linii bocznej boiska.

37:00
    Złe przyjęcie piłki Piskorza, ale na całe szczęście dla miejscowych bez konsekwencji.

36:47
    Jeszcze jeden rzut rożny dla zespołu miejscowego.

36:45
    Rzut rożny dla zespołu z Katowic.

36:12
    Foltyn skutecznie interweniował poza własnym polem karnym. Po chwili Kuś nie trafia w piłkę na trzecim metrze!

35:56
    Po jednej znakomitej szansie dla każdej ze stron, ale w obu przypadkach uderzenia były niecelne!

35:13
    Gol dla Red Dragons!
    ŁUKASZ FRAJTAG zdobywa bramkę fantastycznym uderzeniem z dystansu i mamy remis w Katowicach!!!

34:26
    Korczyński nie porozumiał się z Jasińskim w ofensywnej akcji.

34:16
    Kolejny faul dla zespołu Red Dragons Pniewy i na chwilę obecną mamy w tym elemencie 3:3.

33:49
    Strzału z dystansu próbował kapitan gości, ale znacznie się pomylił.

33:37
    O czas prosi trener zespołu Red Dragons Pniewy.

33:37
    Mamy drugie przewinienie gości, ale sędzia pokazuje korzyść i po chwili okazję miał Piskorz, jednak nie zdążył do podania od partnera.

32:58
    Gol dla AZS-u UŚ!
    KRZYSZTOF PISKORZ otrzymał piłkę na piątym metrze i technicznym strzałem pokonuje bramkarza rywali!!!

32:43
    Była świetna okazja dla gości, ale nidokładnie w ostatnim momencie zagrywał jeden z graczy Pniew.

32:16
    Gładczak dobrze zachował się na prawym skrzydle i wywalczył aut.

31:42
    Barański pogubił się przy linii bocznej i traci futbolówkę.

31:20
    Po rozegraniu rożnego Korczyński bardzo wysoko nad bramką.

31:16
    Za kwestionowanie decyzji sędziego Korczyński otrzymuje żółtą kartkę.

31:12
    Szybka akcja Korczyńskiego, ale sędzia nie odgwizduje faulu na tym zawodniku.

31:04
    Dwie szybkie akcje obu zespołów i wszystko kończy się rożnym dla Red Dragons.

30:16
    Sprytnie rozegrany rzut wolny, ale strzał Skrzypka nad bramką.

30:03
    Mamy trzecie przewinienie w tej połowie graczy miejscowego zespołu.

29:33
    Żółtą kartką ukarany rezerwowy bramkarz zespołu gospodarzy.

29:00
    Akcję kreują goście na połowie miejscowego AZS-u.

28:32
    Zmiana czwórki na boisku w zespole gospodarzy.

28:08
    Zupełnie bez pomysłu rozegrali teraz goście i od bramki wznawia Urbańczyk.

28:01
    W ostatniej chwili zawodnik zespołu gospodarzy zatrzymał pędzącego gracza przyjezdnych.

27:37
    Jasiński odzyskał piłkę na połowie rywala, ale po chwili wypuścił ją sobie zbyt mocno.

27:08
    Uderzenie z dystansu Frajtaga okazało się wyraźnie niedokładne.

26:35
    Słonina w porę zatrzymał kontrę rywali jeszcze na połowie zespołu z Pniew.

26:06
    Dobrze Jasiński zakręcił rywalem na prawym skrzydle, ale jego centra była zbyt głęboka.

25:51
    Niedokładne zagranie Korczyńskiego, ale od autu wznowi jego zespół.

25:18
    Kuś zbyt mocno zagrywał na skrzydło do rozpędzonego Barańskiego.

24:49
    Powstrzymana w porę próba wyjścia z kontrą graczy gospodarzy.

24:28
    Cały czas atak pozycyjny konstruują gospodarze.

24:22
    Żółta kartka dla kapitana zespołu gości, Roja.

24:04
    Tym razem po przejęciu piłki Tosik zdecydował się na trzał z ostrego kąta, ale chybił.

23:49
    Wspaniała akcja Tosika na skrzydle i Kuś z metra przenosi piłkę nad bramką!

23:35
    Uderzenie Soleckiego z rzutu wolnego na rzut rożny paruje bramkarz gospodarzy!

23:34
    Pierwszy faul AZS UŚ Katowice w tej połowie spotkania.

23:09
    Od dłuższego czasu na połowie rywala wymieniają podania goście z Pniew.

22:34
    Źle Jasiński rozwiązał akcję i nie zagrywał do Piskorza. Po chwili świetny strzał Hoły broni Urbańczyk!

22:26
    Kolejna dobra akcja Korczyńskiego, ale nie był w stanie poradzić sobie z dwoma rywalami.

22:01
    Korczyński do Jasińskiego, a ten uderza około metr nad poprzeczką bramki Foltyna.

21:16
    Goście spokojnie wyprowadzali atak, jednak nieskutecznie i piłka w rękach bramkarza gospodarzy. Ten się jednak myli, ale bez konsekwencji.

20:35
    Wspaniały strzał z dystansu Gładczaka broni golkiper gości i w niewiadomy sposób dobitkę z dwóch metrów Barańskiego!

21

Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem. Miejscowy zespół stworzył sobie o wiele więcej podbramkowych okazji, jednak nie są w stanie jak do tej pory pokonać bramkarza zespołu Red Dragons Pniewy. Z całą pewnością w drugiej połowie będziemy świadkami wyrównanego i pełnego emocji meczu!

19:39
    Źle z kontratakiem wychodził przyjezdny zespół.

19:11
    Bardzo niedokładny strzał z dystansu gracza Red Dragons Pniewy.

18:56
    Po długo rozgrywanej akcji gości w końcu piłka wychodzi poza boisko.

18:11
    Długo Skrzypek trzyma piłkę przy nodze na własnej połowie boiska. Po chwili mamy faul Barańskiego.

17:38
    Niesamowicie Korczyński nawinął rywala i wyłożył Barańskiemu, ale jego potężny strzał broni bramkarz gości!

17:13
    Niedokładne długie zagranie Gładczaka w kierunku Barańskiego.

16:55
    Źle rozegrana akcja gospodarzy i po kontrze rywali będzie korner dla Red Dragons.

16:20
    Jasiński przegrywa pojedynek sam na sam z golkiperem zespołu rywali!

16:01
    Kolejna dobra kombinacja gospodarzy, ale po uderzeniu z woleja Tosika piłka wychodzi na korner!

15:29
    Fantastyczny powrót Tosika i wybija piłkę na korner.

15:13
    Źle zachował się na skrzydle gracz miejscowego zespołu i piłka uciekła mu na aut.

14:53
    Tym razem akademicy cofnięci na własną połowę wyczekują ataku rywala.

14:22
    Korczyński potężnie z ostrego kąta, ale prosto w bramkarza.

14:10
    Kolejna dobra akcja Kusia i zawodnik ten wywalczył aut dla swojej drużyny.

14:02
    Po chwili Piskorz fauluje swojego przeciwnika na wysokości linii środkowej boiska.

13:56
    Trzeci faul dla drużyny gości. Sędzia zastosował korzyść po akcji Gładczaka.

13:23
    Tym razem Robert Gładczak nie był w stanie opanować podania Korczyńskiego.

13:00
    Skrzypek w bezmyślny sposób traci piłkę na połowie rywala.

12:46
    Indywidualna akcja Korczyńskiego zakończona niedokładnym podaniem na skrzydło.

12:26
    Kompletnie nieporozumieli się teraz w rozegraniu piłki przyjezdni i futbolówka wychodzi na aut.

12:05
    Cudowna kontra gości kończy się minimalnie niecelnym uderzeniem na bramkę Urbańczyka!

11:43
    Bardzo dobrze w defensywie popracował teraz Barański.

11:22
    Dwie wspaniałe akcje gospodarzy, ale za każdym razem z bliska uderzają w golkipera rywali!

10:38
    Bardzo wysoko wyszedł Piskorz i niemal zaskoczył bramkarza gości.

10:11
    Drugie przewinienie graczy miejcowego zespołu.

10:00
    Łukasz Kuś minął na prędkości rywala, ale uderzył obok słupka bramki gości.

9:30
    Trzech na jednego wyszli gospodarze, ale ostatecznie w tej akcji nie oddali nawet strzału!

9:16
    Tym razem skutecznym wślizgiem popisał się Krzysztof Piskorz.

8:38
    Od dłuższego czasu gracze z Katowic utrzymują się przy piłce.

8:29
    Kolejny raz świetnie w defenswie zagrał Robert Gładczak.

8:00
    Po odbiciu się piłki od gracza miejscowego zespołu, goscie mają korner.

7:39
    Kontynuują swój wysoki pressing miejscowi i daje to im wymierne efekty.

7:17
    Błażej Korczyński starał się indywidualną akcją na skrzydle dojść do pozycji strzeleckiej, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

6:58
    Tym razem szybką kontrę gości wspaniale powstrzymuje miejscowy golkiper!

6:26
    Świetna akcja na prawym skrzydle Ozorkiewicza, ale po rykoszecie piłka wychodzi na korner.

5:52
    Pierwszy faul w spotkaniu zawodników AZS UŚ Katowice.

5:35
    Rażą nieskutecznością miejscowi! Dwa razy nie trafiają do bramki z bliskiej odległości.

5:08
    Bardzo niedokładne uderzenie z dziesięciu metrów jednego z graczy gości.

5:05
    Piskorz zrobił fanastyczną akcję na skrzydle, ale Krzywka nie trafia do bramki z trzech metrów!

4:25
    Kolejna dobra akcja gospodarzy nie kończy się bramką. Mamy kolejne przewinienie graczy gości.

4:04
    Bardzo wysoko atakują rywala gospodarze i nie dają rywalom wyjść z połowy. Krzywka uderza z dystansu wysoko nad bramką.

3:35
    Gładczak tym razem przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem rywali!

2:57
    Wysoki pressing AZS UŚ skutkuje wybiciem piłki na aut przez Gładczaka.

2:19
    Bardzo pewnie Urbańczyk broni strzał po ziemi z dystansu.

1:53
    Bardzo wysoko nad bramką powędrowało Korczyńskiego.

1:52
    Pierwszy faul w tym meczu. Na boisko nieprzepisowo przewrócony został Gładczak.

1:15
    fantastyczna akcja AZS UŚ, ale Słonina nie trafia do bramki z pięciu metrów!

1:09
    Gładczak dobrze wywalczył piłkę w defensywie i po chwili nabił rywala.

0:31
    Pierwszy strzał w tym spotkaniu. Słabe uderzenie Wachońskiego broni pewnie Urbańczyk.

0:10
    Prosty błąd Korczyńskiego na własnej połowie boiska.

1

Na to spotkanie zapraszamy bardzo serdecznie już w najbliższą sobotę o godzinie 19:00 do lajfy.com!

Przyjezdny zespół sobotniej rywalizacji wygrał w tym sezonie z GAF Jasna Gliwice (3:1), a przegrał z KGHM Euromaster Chrobry Głogów (0:3) i Clearexem Chorzów (0:1). Jak do tej pory najwięcej bramek zdobył Michał Ozorkiewicz, który ma na koncie dwa trafienia.

Gracze z Katowic w nowym sezonie wygrali jeden pojedynek (4:2 z AZS UG), natomiast dwa spotkania kończyli porażkami (2:6 z Pogonią 04 Szczecin oraz 3:9 z Red Devils FC Chojnice). Najlepszym strzelcem tej drużyny jest nowy nabytek Krzysztof Piskorz, który już ma na koncie cztery bramki.

Od początku tego sezonu mamy niezwykłe emocje w każdym spotkaniu. W sobotę AZS UŚ Katowice zmierzy się z Red Dragons Pniewy. Oba zespoły po trzech pojedynkach uzbierały trzy punkty. Gospodarze tego pojedynku mają jednak o wiele gorszy bilans bramkowy (9:17) od swoich rywali (3:5).

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.