Boston – Colorado 1:2 (koniec) | Buffalo – Anaheim 1:5 (koniec)
Buffalo Sabres
1:5 (0:1, 0:1, 1:3)
Anaheim Ducks
Poniedziałek 13.10.2014, 21:00 • First Niagara Center, Buffalo, USA • National Hockey League

58:02
    McCormick otrzymał karę mniejszą za atak kijem trzymanym oburącz. Anaheim w przewadze.

50:59
    McCormick oraz Thompson otrzymali kary mniejsze za nadmierną ostrość.

40:01
    Trzecią tercję rozpoczniemy od gry Buffalo w przewadze. Dwie minuty dla Reinharta za przeszkadzanie. Kara jeszcze z drugiej tercji.

32:27
    Pierwsza bójka dzisiejszego wieczora pomiędzy Weberem i Emersonem. Obaj panowie odpoczną na pięć minut od gry.

26:08
    Weber z karą mniejszą za przeszkadzanie. Anaheim w przewadze.

20:12
    Kesler z karą mniejszą za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem. Sabres w przewadze.

14:41
    Długo Sabres nie pograli w przewadze. Kolejna kara – tym razem dla Meszarosa za rzucenie na bandę.

12:32
    I kolejna kara dla zawodnika Buffalo. Benoit dwie minuty za zahaczanie.

4:42
    Siły na lodzie wyrównane po zamieszaniu pod bramką Andersena. Maroon z dwoma minutami za spowodowanie upadku przeciwnika.