Polska – Szkocja 2:2 (koniec) | Niemcy – Irlandia 1:1 (koniec) | Gibraltar – Gruzja 0:3 (koniec)
San Marino – Szwajcaria 0:4 (koniec) | W-y Owcze – Węgry 0:1 (koniec) | Finlandia – Rumunia 0:2 (koniec)
Grecja – Irlandia Północna 0:2 (koniec) | Dania – Portugalia 0:1 (koniec) | Serbia – Albania 0:0 (opóź.)
Grecja
0:2 (0:1)
Irlandia Północna
Wtorek 14.10.2014, 20:45 • Stadio Georgios Karaiskakis, Pireus - Grecja • Eliminacje Mistrzostw Europy

To wszystko na dziś z eliminacjami Euro2016! Dobranoc Państwu! Przypominamy, że wszystkie bramki w naszych relacjach w formie GIF! (22:41:48)

Grecja natomiast potwierdza swoją gorszą formę i w trzech meczach mają na swoim koncie zaledwie 1 punkt. Tu będzie już bardzo ciężko awansować!
    Cały mecz przebiegał pod inicjatywą Greków, a Irlandia spokojnie czekała w defensywie. Szybkie otworzenie wyniku dało więcej wiary i wystarczyło go bronić. To się udało, jeszcze powiększając prowadzenie z kontry.

Kapitalna seria Irlandii Północnej trwa! Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo! Irlandczycy tylko umacniają się na pozycji lidera, ponieważ druga Finlandia przegrała z Rumunią 0:2!

90+3

90+2
    Pełne rozpaczy są ataki miejscowych. Nic im dzisiaj nie wychodzi, a Irlandia Północna wykorzystała niemalże wszystko, co się nadarzyło!

Polska remisuje pierwsze spotkanie w eliminacjach! 2:2 ze Szkocją.

90+1
    Grupka kibiców z Irlandii świętuje już od kilkunastu minut! Świetna atmosfera w sektorze gości! 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    Davis zabiera się z piłką i wybiega z kontrą! Samaris nie mógł dopuścić do ucieczki i powalił Davisa na murawę – kartka!

88
    Kolejna niedokładna wrzutka z prawego skrzydła Salpingidisa wypada bezpośrednio poza boisko. Carroll spokojnie rozpoczyna od własnej bramki.

87
    Grecy nieustannie próbują. Nie można im odmówić zaangażowania w ostatnich minutach, ale defensywa gości po prostu nie dopuszcza do niczego więcej.

85
    5 minut, tyle zostało czasu w dziejszym meczu! Chyba wszyscy pogodzili się już z wynikiem. Irlandia Północna będzie miała 9 punktów po 3 spotkaniach!

84
    Ciekawy jestem statystyki strzałów na bramkę. Prezentuje się to licho, zaledwie 2:2. Z czego dwie próby Irlandczyków wpadły do siatki.

82
    Dobrze, że minuty uciekają i to spotkanie z każdą akcją zbliża się do końca.

81
    Tutaj kompletnie nic się nie dzieje. Inicjatywę mają gospodarze. Nic z tego nie wynika i nawet oni zaczynają zbierać gwizdy od swoich kibiców.

79
    Trzeba przyznać, że goście niemal nie istnieją w ofensywie. Druga połowa trochę przypomina mecz Polski z Niemcami, chociaż Grecy wcale nie ostrzeliwują bramki Carrolla.

78
    Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Ferguson, na boisku pojawia się Reeves.

76
    Tutaj już nie ma prawa nic się wydarzyć. Irlandia wykonuje swoje zadania w 100% nie dopuszczając Greków do akcji w polu karnym. Pozostał około kwadrans meczu!

74
    Polska już remisuje 2:2! Piłkarze z tego meczu powinni wziąć przykład z Polaków i Szkotów, jak się walczy!

72
    Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi K. Lafferty, na boisku pojawia się Magennis.

Wiktor Bukowski

Gole: 9. Ward, 51. K. Lafferty

Kartki:   33. Samaras (GRE), 59. Maniatis (GRE), 90. Samaris (GRE) – 28. K. Lafferty (NIR)

Grecja: Karnezis – Vyntra (16' Stafylidis), Manolas, Papastathopoulos, Torosidis – Maniatis, Tachtsidis, Samaras (67' Salpingidis), Karelis – Athanasiadis (46' Samaris), Mitroglou

Zmiany: Kapino, Glykos, Stafylidis, Moras, Giannoulis, Skondras, Tziolis, Mantalos, Fortounis, Samaris, Salpingidis, Mavrias

Irlandia Północna: Carroll – Ferguson (78' Reeves), Hughes, McAuley, C. McLaughlin – Ward (59' McGivern), Norwood, Baird, Davis, C. Evans – K. Lafferty (72' Magennis)

Zmiany: McGovern, Mannus, McGivern, McCullough, R. McLaughlin, Clingan, McCourt, Magennis, Reeves, McGinn, McKay, Grigg

Sędziowie: Stéphane Lannoy – Cyril Gringore, Laurent Stien – Guillaume Debart (wszyscy Francja)