Błękitni – GKS T. 3:2 (koniec) | Znicz – Zagłębie L. 2:1 (koniec)
Błękitni Stargard
3:2 (1:2)
GKS Tychy
Środa 15.10.2014, 14:00 • Stadion Miejski, Stargard Szczeciński • Fortuna Puchar Polski

To tyle na dziś. Dziękujemy za uwagę! (15:52:51)

W kolejnej rundzie Błękitni Stargard Szczeciński zmierzą się ze zwycięzcą pary Ostrovia – Cracovia!

Kapitalny mecz w wykonaniu gospodarzy, natomiast GKS Tychy dobrze grał jedynie w pierwszej połowie. Po przerwie tej drużyny jakby nie było na boisku.

KONIEC! Błękitni w ćwierćfinale Pucharu Polski!

90+4

90+2
    Jeszcze szansa na czwartego gola! Długie podanie w kierunku Inczewskiego, ale ten pod naciskiem obrońcy nie był w stanie pokonać Misztala!

90+1
    Faul w ofensywie Kožansa. Kradną cenne sekundy piłkarze Błękitnych.

90+1
    Seria wrzutek w "szesnastkę" Ufnala, która zakończyła się kontratakiem Błękitnych! Zdunek zobaczył wysuniętego na piąty metr od własnej bramki Misztala, ale zabrakło nieco precyzji! Mielibyśmy piękną bramkę!

90
    Nieporozumienie w ekipie gospodarzy. Pustelnik podawał do Ufnala, ale ten nieco spanikował i mamy rzut rożny dla gości.

90
    Trzy minuty będą doliczone do podstawowego czasu gry.

89
    Akcja Kowalczyka, ale nie zdołał on nawet wywalczyć rzutu rożnego.

88
    Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie Flisa prosto w nogi obrońców GKS-u.

87
    Olbrzymia radość w obozie Błękitnych! Mądra gra w drugiej połowie. Gospodarze wyglądali tak, jakby im bardziej zależało na uniknięciu dogrywki.
    ZDUNEK - 3:2

85
    Gol dla Błękitnych!
    Niesamowita sprawa! Dośrodkowanie Kosakiewicza z prawej strony, piłka minęła wszystkich obrońców GKS-u i dotarła do BARTŁOMIEJA ZDUNKA! Chwilę temu wprowadzony na boisko pomocnik gospodarzy uderzył precyzyjnie przy dalszym słupku!

84
    Uderzenie Wodeckiego i piłka o kilkadziesiąt centymetrów minęła słupek bramki Błękitnych.

84
    I szansa dla gości. Rzut wolny, a do bramki Ufnala około trzydzieści metrów.

82
    Kompletnie nieudana centra Trochima.

82
    Dobre podanie na lewe skrzydło do Kowalczyka, ale ten był osamotniony. Mimo to, zdołał wywalczyć rzut rożny napastnik tyszan.

Tomasz

Gole: 43. Gajda (kar.), 59. Fadecki, 85. Zdunek – 24. Smółka, 45. Radzewicz

Kartki:   22. Ruskovský (GKT)

Błękitni Stargard: Ufnal (C) – Kosakiewicz, Pustelnik, Liśkiewicz, Wawszczyk – Fadecki (79 Zdunek), Wojtasiak (52 Flis), Poczobut, Gutowski – Gajda, Magnuski (67 Inczewski)

Zmiany: Budnik – Zdunek, Piskorz, Baranowski, Inczewski, Duda, Flis

GKS Tychy: Misztal – Wawrzynkiewicz, Kopczyk (C) (68 Masternak), Kožans, Mączyński – Ruskovský (79 Wodecki), Bocian, Otręba, Trochim, Radzewicz – Smółka (63 Kowalczyk)

Zmiany: Igaz – Kowalczyk, Dymowski, Masternak, Rutkowski, Bukowiec, Wodecki

Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź) – Marcin Hankiewicz, Michał Gajda – Tomasz Radkiewicz (Łódzki ZPN)