Niżny Nowogród – Czerepowiec 2:3 (0:2 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (0:2)
Torpedo Niżny Nowogród
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)
Severstal Czerepowiec
Czwartek 16.10.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace, Niżny Nowogród, Rosja • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (19:33:39)

Koniec spotkania! Severstal Czerepowiec w ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry doprowadził do remisu i ostatecznie wygrał spotkanie po serii rzutów karnych.

65:00
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Severstal Czerepowiec.
    Strzelcem zwycięskiej bramki jest MAREK KWAPIL.

Rozpoczynają się rzuty karne.

Koniec dogrywki. Zwycięzce tego spotkania wyłonią rzuty karne!

65:00
    Dogrywka skończona.

64:00
    Ostatnia minuta dogrywki.

63:30
    Oba zespoły chyba powoli wyczekują na rzuty karne.

62:34
    Krążek po strzale Demagina opuścił obszar lodowiska.

61:20
    Galuzin niecelnie spod niebieskiej na bramkę Czerepowca.

60:01
    Pierwsze wznowienie dogrywki dla gospodarzy.

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Koniec 3. tercji spotkania. Czeka nas dogrywka!

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:17
    Gol dla Severstalu!
    Bramkę zdobył MAREK KWAPIL.

GOOL! MAREK KWAPIL wykorzystuje zamieszanie pod bramką Kasutina i doprowadza do remisu!

59:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:30
    Goście z pustą bramką.

57:03
    Czas dla drużyny z Czerepowca.

56:30
    Zamieszanie pod bramką Kasutina. Bronią się jednak jakoś gospodarze.

54:32
    Severstal rozgrywa gumę we własnej tercji obronnej. Chwila na zmianę formacji ofensywnych.

53:30
    Pewna interwencja Kasutina po niezłym strzale Czernowa.

52:23
    Czerepowiec ciągle w ofensywie. Gospodarze nastawieni już głównie na grę defensywną.

51:10
    Ah, niewiele brakło a Immonen zdobyłby kolejną bramkę dla Niżnego Nowogrodu.

50:51
    Severstal na pozycji spalonej. Goście mają coraz mniej czasu na wyrównanie.

49:34
    Strzał Urboma zablokowany przez jednego z zawodników Torpeda.

48:24
    Gospodarze powracają do gry w pełnym zestawieniu.

47:23
    Czerepowiec nie może sobie poradzić z założeniem zamka.

46:24
    Chomicki otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Goście w przewadze.

45:10
    Wolski mocno z lewego bulika, pewnie broni golkiper Czerepowca.

44:34
    Torpedo wprowadza gumę do tercji ataku...

43:32
    Szybkie tempo gry na początku tej odsłony. Torpedowcy jak na razie bardzo zachowawczo w ataku.

42:05
    Mocny strzał Krasnosłobodcewa z okolic niebieskiej – obok bramki.

41:10
    Torpedo na lodzie już w pełnym zestawieniu.

40:30
    Severstal rozgrywa zamek pod bramką Kasutina...

40:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla gospodarzy.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 18:46.

Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry Torpedo prowadzi już 2:1.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:10
    Kara techniczna dla Niżnego Nowogrodu za nadmierną ilość zawodników na lodzie.

39:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.

38:33
    Gol dla Torpedo!
    Bramkę zdobył SIERGIEJ DEMAGIN.

GOOOOL! Torpedo na prowadzeniu! SIERGIEJ DEMAGIN wykorzystał świetne podanie zza bramki od Krasnosłobodcewa i pewnie pokonał Štěpánka! 2:1!

37:23
    Bernacki celował z okolic niebieskiej, Štěpánek broni bez problemów.

36:51
    Pewnie wybronili tą grę w osłabieniu zawodnicy z Niżnego Nowogrodu.

35:40
    Jak na razie Torpedowcy nie pozwalają gościom założyć zamka.

34:51
    Immonen na ławce kar za zahaczanie. Teraz w przewadze zagrają goście.

33:45
    Czerepowiec zamknął Torpedo we własnej tercji obronnej. Jak na razie jednak niewiele z tego wynika.

32:30
    Krasnosłobodcew mocno ze środka tercji ataku, Štěpánek broni parkanami.

31:34
    Kolejna przerwa w grze. Tym razem spowodowana uwolnieniem Severstalu.

30:12
    Szybki kontratak Niżnego Nowogrodu i spalony. Wznowienie gry w tercji neutralnej.

29:30
    Nikoncew mocno z okolic niebieskiej, pewnie broni Kasutin.

28:30
    Chwila spokojniejszej gry na lodzie ze strony obydwu zespołów.

27:28
    Bramkę zdobył WŁADIMIR GALUZIN.

GOOOL! W końcu mamy wyrównanie! Krasnosłobodcew podał do WŁADIMIRA GALUZINA, który strzałem z pierwszego krążka pewnie pokonał Štěpánka. 1:1!

26:10
    Karę mniejszą za trzymanie otrzymał Lukin. Torpedo zagra w przewadze.

25:30
    Gospodarze ciągle w ofensywie. Torpedowcy szukają swojej okazji na zdobycie bramki.

24:40
    Ależ okazję na wyrównanie wyniku spotkania zmarnował teraz Salminen!

24:04
    I gospodarze powracają do gry w pełnym zestawieniu.

23:30
    Czerepowiec ciągle rozgrywa zamek, ale nie może oddać celnego strzału.

22:58
    Torpedo przetrzymało okres gry w trójkę na lodzie bez straty bramki.

22:04
    Kolejna kara dla Torpeda. Babczuk z dwoma minutami za zahaczanie. Gospodarze będą grali przez chwilę w trójkę.

21:30
    Czerepowiec na lodzie już w piątkę.

20:58
    Siły na lodzie chwilowo wyrównane. Malewicz z dwoma minutami za uderzanie.

20:15
    Torpedo błyskawicznie zakłada zamek pod bramką przyjezdnych.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej odsłony dla Torpeda.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 17:55.

Koniec 1. tercji spotkania. Po 20. minutach gry Czerepowiec prowadzi w Niżnym Nowogrodzie 1:0.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:29
    Urbom z dwoma minutami kary za zahaczanie.

19:23
    Mocny strzał Kulomina. Ponownie górą czeski golkiper Czerepowca.

19:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.

18:30
    Niecelne uderzenie w wykonaniu Bernackiego. Guma w posiadaniu Severstalu.

17:54
    Gospodarze powracają już do gry w pełnym zestawieniu.

16:23
    Niżny Nowogród wybija krążek daleko pod bramkę strzeżoną przez Štěpánka.

15:54
    Hietanen otrzymał dwuminutowe wykluczenie za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem. Torpedo zagra ponownie w osłabieniu.

15:10
    Severstal ponownie z akcją pod bramką strzeżoną przez Kasutina.

14:20
    Uderzenie Malewicza na bramkę przyjezdnych w ostatniej chwili zablokowane przez defensora Czerepowca.

13:23
    Czerepowiec ponownie w ofensywie. Goście chcą jak najszybciej zdobyć drugą bramkę.

12:26
    Bramkę zdobył JURIJ TRUBACZJOW.

GOOOOL! Świetnie rozegrany zamek przez Severstal i mamy bramkę! JURIJ TRUBACZJOW po podaniu Szefera trafia do bramki Kasutina. 1:0 dla Czerepowca.

11:16
    Krasnosłobodcew otrzymał dwie minuty kary za zahaczanie. Severstal w przewadze.

10:43
    Piekielnie mocny strzał Galuzina. Štěpánek popisuje się fantastyczną interwencją.

9:20
    Z minuty na minutę coraz lepsza gra gości w ofensywie. Muszą być czujni w obronie zawodnicy Torpeda.

8:40
    Kulomin wybija gumę na uwolnienie. Wycofanie gry pod bramkę Kasutina.

7:04
    Guma po strzale Kagarlickiego opuściła obszar lodowiska. Mamy przerwę.

6:23
    Pewna interwencja Kasutina po dobrym strzale Nikoncewa.

5:34
    Chwila gry z krążkiem w wykonaniu przyjezdnych. Severstal spokojnie rozgrywa gumę w okolicach neutralnej części lodowiska.

4:35
    Czerepowiec powraca do gry w pełnym zestawieniu. Niezbyt dobrze zaprezentowali się teraz gospodarze w przewadze.

3:10
    Czerepowiec wybija gumę daleko pod bramkę Štěpánka.

2:35
    Stasenko z dwoma minutami kary za zahaczanie. Torpedo w przewadze.

1:30
    Severstal po raz pierwszy w posiadaniu gumy. Goście wycofali grę do własnej tercji.

0:30
    Torpedo od początku spotkania aktywne w ofensywie. Pierwsza dobra interwencja Štěpánka po strzale Bernackiego.

0:01
    Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla gospodarzy!

00:01

Czas na hymn Rosji.

Zawodnicy pojawiają się na lodzie.

Początek starcia za ok. 5 minut.

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin (Jachin) – Babczuk, Hietanen, Osipow, Chomicki, Bernacki, Malewicz – Wolski, Galuzin, Salminen, Immonen, Drugow, Nokelainen, Dwureczenski, Demagin, Krasnosłobodcew, Kazionow, Potapow, Kulomin, Jamkin

Severstal Czerepowiec: Štěpánek (Smiriagin) – Szefer, Niekolenko, Trubaczjow, Stoljarow, Bucznewicz – Urbom, Arzamascew, Ullström, Nikoncew, Kwapil – Stasenko, Szinin, Kagarlicki, Mons, Czernow – Lukin, Berdnikow, Kupcow, Diedunow.

Sędziowie: Kadyrow, Oskirko – Kuchawa, Tomilow.

Na relację z tego starcia zapraszamy na lajfy.com!

Wojtek Wolski to aktualny kapitan zespołu z Niżnego Nowogrodu i jej najskuteczniejszy zawodnik. Jak na razie Polak zdobył 13 bramek oraz zaliczył 7 asyst.

Severstal zaś to siódma drużyna tej samej konferencji. Hokeiści z Czerepowca dotychczas rozegrali 18 meczy, w których zdobyli 22 punkty.

Torpedo aktualnie zajmuje piątą pozycję w tabeli Konferencji Zachodniej. Zespół z Niżnego Nowogrodu po 17 spotkaniach ma na swoim koncie 28 punktów.

Wojtek Wolski i jego Torpedo w dniu dzisiejszym rozegrają kolejne spotkanie w ramach rozgrywek najlepszej europejskiej hokejowe ligi. Tym razem drużyna Polaka zagra z Severstalem Czerepowiec.

Kontynentalna Hokejowa Liga, spotkanie pomiędzy Torpedo Niżny Nowogród i Severstalem Czerepowiec.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 28. Galuzin (Krasnosłobodcew), 39. Demagin (Krasnosłobodcew) – 13. Trubaczjow (Szefer, Bucznewicz), 60. Kwapil, kar. Kwapil