Atletico – RCD Espanyol 2:0 (koniec) | Deportivo – Valencia 3:0 (koniec) | Elche – Sevilla 0:2 (koniec)
Villarreal – Almeria 2:0 (koniec)
Deportivo La Coruña
3:0 (2:0)
Valencia CF
Niedziela 19.10.2014, 17:00 • Estadio Riazor, La Coruña • Hiszpańska LaLiga

To wszystko z Estadio Rizaor. Dziękuje za uwagę. (18:58:21)

Czarek Wilk zaliczył dzisiaj udany występ. Był pewny w środku pola swojego zespołu. Skutecznie zabezpieczał tyły i ofensywne akcje swojego zespołu. Jeśli tak bedzie prezentował się co tydzień to zgłosi z pewnością akces do gry w reprezentacji w środku pola gdzie nie mamy zbyt dużego wyboru. W skali od 1 do 10 wystawiam mu notę 7.

Po niezłym spotkaniu na Estadio Riazor mamy niespodziankę! Deportivo pokonuje Valencie aż 3:0! Gospodarze znajdujący się do tej pory na dole tabeli widać dobrze przepracowali przerwę na reprezentację i zasłużenie zwycieżyli w tym spotkaniu. Stworzyli sobie więcej dobrych okazji. Valencia pomimo przewagi w drugiej połowie nie była w stanie im zagrozić. Tak więc Depor zdobywa cenne trzy punkty i ma ich już 7 na swoim koncie.

90+3

90+3
    Po centrze z niego w polu karnym górą jednak defensorzy Depor.

90+3
    A jednak jeszcze atak Valencii i wywalczają na lewej sstronie rzut wolny.

90+2
    Nic ciekawego nie dzieje się w doliczonym czasie gry. Wszystko już rostrzygnięte.

90
    Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Gospodarze chcieli wyjść jeszcze z jednym szybkim atakiem. Przerwał go brzydki faulem Parejo i mamy jeszcze jedną żółtą kartkę.

88
    Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy Depor.

87
    Rodrigo posłal niezłą górną piłkę w szesnastkę, tutaj uderzał Alcacer, dobrą interwencją popisał się jednak Fabricio, a odbita przez niego piłka trafiła w jednego z defensorów Depor i wyszła poza boisko. Nietoperze będą mieli korner.

86
    Niepotrzebny brzydki faul w środku pola Toche i zostaje on ukarany żółtym kartonikiem.

85
    Spokojna końcówka spotkania. Depor wydaje się w pełni kontrolować sytuację na boisku.

82
    Valencia po stracie trzeciego gola, jeszcze próbuje. Z ich prób pozycyjnych jednak jak przez całą drugą połowę nie wychodzi nic ciekawego.
    TOCHE - 3:0

79
    Gol dla Deportivo!
    Bramkę zdobył TOCHE.

Ależ kapitalna odpowiedź Depor! Zdobywają trzeciego gola i przesądzają o locach tego widowisko! Cudowne prostopadłe podanie ze środka pola przed polem karnym przejął niepilnowany TOCHE wpadł w szesnastkę i precyzyjnym uderzeniem pokonał wychodzącego z bramki Alvesa!

79
    Zmiana w drużynie Deportivo La Coruña: z boiska schodzi Cuenca, na boisku pojawia się Rodriguez.

78
    Dobry atak Nietoperzy i byli blisko zdobycia kontaktowego trafienia! Prawym skrzydłem świetnie w pole karne wbiegł Rodrigo zagrał po ziemi na 5 metr, tutaj piętką uderzał Feghouli i słupek uratował gospodarzy przed utratą gola!

77
    Ostatnia zmiana w Valencii. W miejsce Fuego na boisku pojawia się de Paul.

76
    Gospodarze chcieli odpowiedzieć niezłym atakiem, stracili jednak futbolówkę i Valencia szykowała szybki atak. Przerwał go brzydkim faulem Juanfran i został ukarany przez arbitra żółtą kartką.

74
    Feghouli ładnym zagraniem uruchomił na lewym skrzydle Gila ten posłał ostrą centrę w szesnastkę, dobrze zachował się jednak Fabricio, który wyszedł z bramki i pewnie chwycił futbolówkę.

72
    Niezła centra z niego w polu karnym dobrze zachowuje się jednak Alves, który piąstkuje futbolówkę.

71
    Gospodarze wychodzą jeszcze z niezłą kontrą. Na lewej stronie znalazł się Luaisinho, brzydko sfaulował go Feghouli i został ukarany przez arbitra żółtą kartką. Wolny dla Depor.

68
    Valencia wciąż szuka kontaktowego trafienia. Nadal jednak defensywa Depor spisuje się bez zarzutu.

65
    Valencia miałą niezłą okazję. Po zagraniu Gila w polu karnym znalazł się Rodrigo oddał uderzenie, jednak obok bramki.

63
    Druga zmiana w Depor. W miejsce Cavaliery na boisku pojawia się Toche.

62

61
    I Valencia wywalcza na lewej stronie rzut rożny.

60
    Nietoperze nadal w inicjatywie. Z determinacją szukają wyrównania.

58
    Pierwsza roszada w Depor. W miejsce Lucasa Pereza na boisku pojawia się Juan Carlos

57
    Fatalna centra Parejo nie przeszła pierwszego defensora gospodarzy i Ci wybijają futbolówkę.

56
    Kolejna próba NIetoperzy i wywalczają na lewej stronie rzut wolny. Faulował Wilk.

55
    Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy Deportivo.

54
    Valencia w inicjatywie goście szukają kontaktowego gola. Po zagraniu z lewego skrzydła w polu karnym piłka trafiła do Feghouliego, ten oddał uderzenie, piłka odbiła się jednak rykoszetem od jednego z defensorów gospodarzy i wyszła ponad bramką. Korner dla NIetoperzy.

52
    Niezłe centra z wolnego w polu karnym górą są jednak defensorzy Deportivo.

51
    Z atakiem ruszyli goście i wywalczyli na prawej stronie rzut wolny. Farina brzydko faulował Fuego i zostaje ukarany przez arbitra żółtą kartką.

50
    Luiasinho opatrywany poza boiskiem. Mecz wznowiony.

49
    Tutaj ostra walka w jednym ze starć ucierpiał Luiasinho i potrzebuje pomocy fizjoterapeutów. Chwila przerw w grze.

48
    Spokojny początek drugiej połowy. Gra toczona w środku pola.

46
    W przerwie podwójna zmiana w zespole gości. Boisko opuścili Piatti i Augusto, a w ich miejsce pojawiają się Gil i Feghouli.

46

Obie ekipy już na murawie. Za moment początek drugiej połowy.

Po niezłej pierwszej połowie mamy niespodziankę w La Coruny! Znajdujące się na dnie tabeli Deportivo prowadzi z będącą w gazie Valencia 2:0! Trzeba powiedzieć, że gospodarze zasługują na to prowadzenie. Od pierwszych minut przeważali, co w efekcie dało dwie bramki. Valencia jeśli chce odwrócić losy tego widowiska, po przerwie musi zaprezentować się lepiej. Zapraszamy za kwadrans.

45+1

45+1
    W doliczonym czasie gry nie wydarzyło się nic ciekawego.

45
    Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.
    Lucas PEREZ - 2:0

43
    Bramkę zdobył LUCAS PEREZ.

Szybka odpowiedź Deportivo i podwyższają oni swoje prowadzenie! Świetnie wybicie Fabricio, pod polem karnym gości futbolówkę głową zgrał Cavaliero, dopadł do niej niepilnowany w polu karnym LUCAS PEREZ i kapitalnym uderzeniem w długi róg po ziemi pokonał Alvesa!

42
    Kolejna próba NIetoperzy. Na prawej stronie znalazł się Rodrigo, zagrał po ziemi na 5 metr gdzie był Alcacer, dobrze zachował się jednak Fabricio, który wyszedł z bramki i chwycił futbolówkę.

40
    Po centrze z niego w szesnastce górą są jednak defensorzy Deportivo.

39
    Gośćie ruszają do ataku i próbują szybko odpowiedzieć. Wywalczają na lewej stronie na wysokości pola karnego rzut wolny.
    Shkodran MUSTAFI - 1:0

37
    Own goal scorer is SHKODRAN MUSTAFI.

I przewaga Depor przynosi efekt! Obejmują oni prowadzenie! Po doskonałej centrze z kornera na krótkim słupku do piłki skakał Sidnei, nie zdołał siegnąć jednak futbolówki ta spadła pod nogi zaskoczonego SHKODRANA MUSTAIEGO, od którego futbolówka się odbiła i wylądowała w bramce!

36
    Z kolejnym atakiem wychodzi Depor i wywalcza na prawym skrzydle rzut rozny.

35
    Brzydki faul Augusto i mamy pierwszą w tym spotkaniu żołtą kartkę.

33
    Ataku ponownie spróbowali gospodarze, zostali jednak powstrzymani tuż przed polem karnym przez defensorów Valencii.

31
    Marnują ją jednak nietoperze. Z wolnego uderzył Rodrigo trafił jednak w mur.

31
    Szybka odpowiedź Valencii i wywalczają tuż przed polem karnym rzut wolny. Faulowany był Augusto. Dobra szansa.

30
    Kolejny atak Depor. Na prawej stornie znalazł się Juanfran, zdecydował się na indywidualna akcje zszedł do środka i oddał uderzenie, jednak obok bramki.

29
    Po centrze z niego w polu karnym górą jednak defensorzy Nietoperzy.

29
    Tymczasem próbuje Depor i wywalcza na prawej stronie rzut wolny.

27
    Gra ponownie w środku pola. W końcu jednak z atakiem wyszła Valencia, na prawej stronie piłka trafiła do Rodrigo, ten ładnie zszedł z nią do środka i oddał mocne uderzenie, piłka poleciała jednak obok bramki.

24
    Centra w pole karne tu jednak górą są defensorzy Nietoperzy. Depor szybko jednak ponowiło akcje, piłka trafiła na prawą strone stąd centra na długi słupek gdzie do futbolówki dopadł Insua, uderzył jednak głową ponad bramką.

23
    Teraz gracze ostro powalczyli w środku pola. W końcu brzydko sfaulowany został Cavaliero. Wolny dla Depor.

21
    Z prób gości również nic ciekawego nie wynikło. Jak na razie niezbyt zachwycające widowisko.

19
    Teraz to goście w inicjatywie. Na lewej stronie znalazł się Piatti, ładnie zacentrował w pole karne tu jednak dobrze zachował się Fabricio, który wyszedł z bramki i pewnie chwycił futbolówkę.

17
    Cavaliero przez moment przebywał poza boiskiem. Wraca już w pełni zdrów. Mecz wznowiony.

15
    W jednym ze starć tutaj ucierpiał Cavaliero i opuszcza murawę w asyście fizjoterapeutów. Chwila przerwy w grze.

15
    Po niezłym początku, mniej ciekawie na boisku. Gra toczona w środku pola.

12
    W końcu próbują goście. Wymieniali podania na połowie gospodarzy, ładnym wejściem futbolówkę przejął jednak Wilk.

10
    Kolejna akcja duetu napastników gospodarzy. Farina otrzymał futbolówkę na lewej stronie szesnastki dobiegł do linii końcowej i odegrał do wbiegającego Cavaliero, ten oddał natychmiastowe uderzenie, jednak ponad bramką.

9
    Depor nadal przeważa.

7
    I niezła kolejna akcja gospodarzy. Ponownie pokazuje się duet Cavaleiro i Farina. Ten drugi otrzymał futbolówkę na 20 metrze oddał mocne uderzenie, skuteczną interwencją popisuje się jednak Alves.

5
    Depor od początku w inicjatywie. Gospodarze próbują ataku pozycyjnego.

3
    Po centrze z niego uderzał Perez dobrą interwencją popisał się jednak Alves.

2
    Z pierwszym atakiem wyszli gospodarze i było groźnie pod bramką Alvesa! Na lewej stornie szesnastki znalazł się Cavaliero szybko odegra do wbiegającego w pole karne Fariny, który próbował uderzenia, został jednak zablokowany. Pierwszy korner dla gospodarzy.

1

Zacznie Deportivo.

Obie ekipy już na murawie. Gospodarze zagrają w biało-niebieskich pasiakach. Goście natomiast na pomarańczowo.

Znamy już składy w jakich wystąpią obie ekipy! Od pierwszych minut w zespole gospodarzy oglądać będziemy mogli Czarka Wilk! Dla Polaka będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie od pierwszych minut! Początek już za około pół godziny. Bądźcie z nami!

Deportivo La Coruña: Farbricio- Juanfran, Ínsua, Sidnei, Luisinho- Medunjanin, Wilk- Lucas Pérez, Farina, Cuenca- Ivan Cavaleiro

Rezerwowi: Lux- Bergantiños, Rodriiguez, Laure, Toche, Diakite, Juan Carlos

Valencia CF: Alves- Barragán, Mustaf, Otamendi, José Gayá- Dani Parejo, Augusto, Fuego- Rodrigo, Paco Alcácer, Piatti

Rezerwowi: Yoel- Cancelo, Vezo, Feghouli, Zuculini, de Paul, Gil

Sędziowie: Javier Estrada- José Fernández, Francisco Martín.

Podsumowując zapowiada się niezłe starcie. Bez wątpienia faworytem są Nietoperze. Kurs na nich wynosi 1.8. Podczas gdy na Depor aż 4.35. Czy potwierdzi to się na boisku? Przekonamy się już w niedzielne popołudnie. Początek spotkania o godzinie 17:00. Sędziować będzie Javier Estrada zaś na liniach pomagać mu będą José Fernández i Francisco Martín. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z tego widowiska na lajfy.com!

Forma Nietoperzów wygląda zgoła odmiennie. Oni nie ponieśli jeszcze w tym sezonie porażki, a w sześciu ostatnich spotkaniach wygrywali czterokrotnie. Przed przerwą reprezentacyjną odnieśli ważną wygraną, pokonali Mistrza kraju Atletico u siebie 3:1.

Dyspozycja Deportivo wygląda fatalnie. Mają serię czterech porażek z rzędu. Przed przerwą reprezentacyjną ulegli na wyjeździe Sevilli 1:4.

Mecz ten jest ważny dla obu ekip, chociaż znajdują się na przeciwległy biegunach. Gospodarze spisują się słabo mają ledwie 4 oczka na koncie i zajmują ostatnią 20 pozycję w tabeli. Goście natomiast zajmują 3 lokatę z 17 oczkami na koncie i toczą bój o czołowe lokaty w tabeli.

Przed nami spotkanie 8 kolejki Primera Division w którym Deportivo La Coruna podejmować będzie Valencie CF.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.