CSKA Mos. – Man City 2:2 (koniec) | AS Roma – Bayern 1:7 (koniec) | APOEL – PSG 0:1 (koniec)
FC Barcelona – Ajax 3:1 (koniec) | Schalke 04 – Sporting 4:3 (koniec) | Chelsea – Maribor 6:0 (koniec)
BATE – Szachtar 0:7 (koniec) | Porto – Bilbao 2:1 (koniec)
FC Porto
2:1 (1:0)
Athletic Bilbao
Wtorek 21.10.2014, 20:45 • Estádio do Dragão, Porto • Liga Mistrzów UEFA

86
    Brzydki faul Gurpegiego. Poszkodowanym w tej sytuacji Óliver Torres, który kapitalnie ograł swojego rywala przy linii bocznej.

65
    Wściekają się gospodarze, gdyż arbiter nie zastosował przywileju korzyści w momencie, gdy ci wychodzili z kontratakiem. Ukarany żółtą kartką Rico za brzydki faul na Jacksonie Martínezie.

60
    Żółtą kartkę otrzymuje Danilo (FC Porto).

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Markel Susaeta (Athletic Bilbao).

29
    San José przerwał faulem szybki atak gospodarzy i – podobnie jak przed kilkoma minutami Maicon – ujrzał żółty kartonik.

22
    Dobry pressing Athletiku. Maicon musiał faulem przerwać groźną kontrę Hiszpanów i otrzymał za to żółtą kartkę. Ponadto jest rzut wolny z bocznego sektora boiska.

Tomasz

Gole: 45. Herrera, 75. Quaresma – 58. Guillermo

Kartki:   22. Maicon (PRT), 60. Danilo (PRT) – 29. San José (ATL), 59. Susaeta (ATL), 65. Rico (ATL), 86. Gurpegi (ATL)

FC Porto: Fabiano – Danilo, Maicon, Indi, Alex Sandro – Herrera, Casemiro (71. Quaresma), Brahimi – Quintero (64. Neves), Jackson Martínez (C), Tello (82. Ó. Torres).
    Zmiany: Fernandez – Marcano, Ó. Torres, Neves, Quaresma, A. López, Aboubakar.

Athletic Bilbao: Iraizoz (C) – de Marcos, Etxeita, Laporte, Balenziaga – Guillermo, San José (46. Muniain), Iturraspe, Rico (73. Gurpegi), Susaeta – Aduriz (46. Etxebarria).
    Zmiany: Herrerín – Aurtenetxe, Iraola, Gurpegi, Etxebarria, Muniain, Viguera.

Sędziowie: Damir Skomina – Jure Praprotnik – Robert Vukan – Manuel Vidali (Słowenia)