Jastrzębski – MKS 3:1 (koniec) | Indykpol – Skra 0:3 (koniec) | Czarni – BBTS 3:1 (koniec)
Dafi Społem – Exact 0:3 (koniec) | BKS Visła – Trefl 1:3 (koniec) | ZAKSA – Resovia 0:3 (koniec)

26:24
    Blok Grzechnika kończy ten mecz! Horror w Radomiu zakończony!

25:24
    Nie kończy trudnej piłki Ferens! A był taki skuteczny!

24:24
    Trudną piłkę miał Żaliński i tym razem skończył. Ciekawe czemu nie zrobił tego dwie akcje temu?!

23:24
    Kapelus show w Radomiu! Cztery punkty z rzędu dla gości w tym trzy Kapelusa!

23:23
    Konsternacja na trybunach w Radomiu! Kapelus doprowadza do remisu!

23:22
    Po skosie w aut Żaliński! Fatalnie Wojtek!

22:19
    Dirk Westphal! Hala w Radomiu eksplodowała!

21:19
    Trudną piłkę miał Oivanen, ależ to zrobił! Ta akcja może zadecydować!

16:13
    Ze środka Pliński i to druga przerwa techniczna w tej partii.

12:8
    Radomski blok! Cztery oczka przewagi Czarnych.

8:7
    A teraz jeszcze lepiej Bołądź! Pierwsza przerwa techniczna w czwartym secie.

6:7
    BBTS na czele! Podwójne odbicie po radomskiej stronie.

25:23
    Psuje serwis Kwasowski i koniec seta!

24:22
    Skuteczna zagrywka Kampy! Piłka setowa!

23:22
    Trudną piłkę miał Oivanen, ale ją skończył! To może mieć decydujące znaczenie!

18:19
    Trzeci punkt z rzędu dla gości! Co za seria! Czas dla gospodarzy.

18:17
    Mogli odskoczyć na trzy punkty gospodarze! Nie wykorzystali okazji i punkt dla Bielska!

16:15
    Z przechodzącej piłki skorzystał Dirk Westphal. Druga przerwa techniczna w trzecim secie.

12:13
    Dodatkowo blok na Żalińskim! Teraz to goście na czele!

10:10
    Blokowany Bołądź! Oczywiście przez Ferensa! Koncert gry tego zawodnika!

8:6
    Dobrze Żaliński i to pierwsza przerwa techniczna w trzecim secie.

25:21
    Błąd Neroja i mamy remis w Radomiu!

24:21
    Ależ obronił Kowalski! Dodatkowo skutecznie Westphal. Jest piłka setowa dla gospodarzy. Czas dla Piotra Gruszki.

23:21
    Gospodarze odskakują! Na kontrze skuteczny Bołądź!

15:16
    Druga przerwa techniczna w drugim secie. Jednopunktowe prowadzenie gości.

11:13
    Ależ gra ten Ferens! On na tej hali czuje się jak w domu!

4:8
    Kwasowski zatrzymał blokiem Bołądzia. Pierwsza przerwa techniczna w tym secie.

25:27
    Kontra gości i to oni wygrywają pierwszą partię!

25:26
    Atakuje w aut Bołądź! W tak ważnym momencie! Będzie jeszcze challenge. Decyzja utrzymana.