Szombierki – Polonia B. 0:0 (koniec) | Warta – Jarota 2:0 (koniec) | Ruch Z. – Grunwald R.Ś. 6:2 (koniec)
Świt NDM – Legia II 0:1 (koniec) | Nowa Huta – Garbarnia 1:4 (koniec) | Concordia – Ostróda 1:2 (koniec)
Karnin – Oława 0:0 (koniec)
Hutnik Nowa Huta
1:4 (1:1)
Garbarnia Kraków
Sobota 25.10.2014, 15:00 • Stadion Hutnika, Kraków • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Witamy z Suchych Stawów, gdzie równo o godzinie 15 rozpoczną się derby Krakowa. Hutnik Nowa Huta podejmuje Garbarnię!

Dla Garbarni dzisiejsze spotkanie stanowi powrót na stadion w Nowej Hucie. "Brązowi" na Suchych Stawach spędzili między innymi cały poprzedni sezon, który zakończył się dla nich spadkiem z II ligi.

W tabeli III ligi obie drużyny dzielą dwie lokaty. Hutnik z dorobkiem 18 punktów zajmuje miejsce numer dziewięć, zaś Garbarnia ma o dwa oczka mniej i jest 11.

Hutnik Nowa Huta: Kamil Czarnecki – Przemysław Antoniak, Jakub Cieśla, Mariusz Bienias, Kacper Orłowski – Mateusz Gamrot, Mateusz Majcherczyk, Karol Filipek, Sebastian Prochwicz, Krzysztof Świątek – Damian Lubera

Rezerwowi: Norbert Jasowicz – Michał Zdziński, Jerzy Kołakowski, Mariusz Sierakowski, Mateusz Stanek, Grzegorz Silczuk, Damian Guzik

Garbarnia Kraków: Jakub Sypniewski – Piotr Kaczor, Mateusz Kowalski, Tomasz Baliga, Norbert Piszczek – Marek Masiuda, Paweł Nowak, Marcin Siedlarz, Mariusz Stokłosa, Tomasz Ogar – Jakub Wcisło

Rezerwowi: Marcin Kościelnik – Jakub Górecki, Michał Górecki, Krzysztof Kalemba, Konrad Kuliszewski, Marek Mizia, Michał Pluta

Sędziowie: Paweł Kukla – Jarosław Mikołajewski, Grzegorz Przybylski.

Do rozpoczęcia spotkania pozostało kilka minut, za chwilę na boisku pojawią się główni bohaterowie tego widowiska – zawodnicy Hutnika i Garbarni.

Piłkarze obu stron pojawiają się na boisku, trwa przywitanie drużyn.

1
    Pierwszy gwizdek sędziego!

1
    Od razu faulowany Siedlarz, rzut wolny dla "Brązowych".

2
    Rzut rożny dla Garbarni, do piłki podchodzi Paweł Nowak.

3
    Dośrodkowanie w kierunku Ogara, ten nie dał rady jednak czysto trafić w piłkę.

4
    Wrzutka Nowaka zablokowana, kolejny korner.

4
    Gol dla Garbarnii!
    Dośrodkowanie w kierunku Stokłosy, po uderzeniu obrońcy "Brązowych" piłka odbiła się jeszcze od nogi MARKA MASIUDY, zaskakując w ten sposób bramkarza! 1:0 dla gości!

6
    Gol dla Hutnika!
    Kapitalna indywidualna akcja MATEUSZA GAMROTA, który minął kilku rywali, wpadł w pole karne i przelobował Sypniewskiego! Natychmiastowa odpowiedź gospodarzy na straconą bramkę!

9
    Przy piłce utrzymują się piłkarze z Nowej Huty, którzy po zdobyciu bramki przeważają na boisku.

10
    Dośrodkowanie Majcherczyka skutecznie przecina Kowalski.

11
    Indywidualna akcja Piszczka przerwana, od bramki rozpocznie Czarnecki.

12
    Uderzenie Siedlarza sprzed pola karnego, piłka nie trafiła w światło bramki.

13
    Przewinienie Stokłosy na połowie rywali, tym razem obyło się bez kartki.

16
    Kolejny raz indywidualnie przedzierał się Gamrot, w porę interweniowała jednak obrona Garbarni.

17
    Rzut wolny dla Hutnika, po strzale Gamrota piłka przeleciała ponad poprzeczką.

18
    Prostopadłe podanie Baligi w kierunku Wcisło, w ostatniej chwili wślizgiem interweniował Bienias.

19
    Groźny strzał Majcherczyka, nogą interweniował Sypniewski!

20
    Mocne uderzenie Orłowskiego z rzutu wolnego, nad bramką.

21
    Szybka kontra gości, strzał Wcisło blokuje jednak Bienias. Rzut rożny dla Garbarni.

23
    Dośrodkowanie Gamrota nie znalazło adresata w polu karnym, akcja Hutnika przerwana.

26
    Mocny, ale bardzo niecelny strzał Siedlarza sprzed pola karnego. Piłka przeleciała daleko od celu.

28
    Dośrodkowanie Majcherczyka z rzutu wolnego, żaden z zawodników Hutnika nie zdołał jednak przeciąć toru lotu piłki w polu karnym gości.

31
    Faulowany Gamrot, żółtą kartką ukarany Paweł Nowak.

32
    Poważnie ucierpiał w tej sytuacji Mateusz Gamrot, który jest teraz opatrywany na murawie.

33
    Próba z rzutu wolnego niecelna, od bramki zacznie Sypniewski.

34
    Dośrodkowanie Prochwicza z lewego skrzydła skutecznie blokuje Piszczek.

37
    Mnożą się przewinienia wśród zawodników Garbarni, kolejny rzut wolny dla Hutnika.

38
    Sypniewski paruje piłkę poza boisko, rzut rożny dla Hutnika.

39
    Dośrodkowanie z narożnika wprost w rękawice bramkarza Garbarni.

41
    Płaska wrzutka Tomasza Ogara przecięta przez obronę Hutnika, akcja Garbarni przerwana.

43
    Faul Nowaka w ofensywie, od rzutu wolnego na własnej połowie rozpoczną zawodnicy z Nowej Huty.

44
    Coraz więcej agresji na boisku, tym razem faulowany Świątek.

45
    Dośrodkowanie w kierunku Majcherczyka, skutecznie interweniuje Sypniewski.

45+1
    Dobre dośrodkowanie Kaczora na nogę Siedlarza, ten uderzył z powietrza, ale piłka przeleciała tuż obok słupka!

45+1

Do przerwy Garbarnia Kraków remisuje z Hutnikiem Nowa Huta w stosunku 1:1. Wynik meczu już w czwartej minucie gry otworzył Marek Masiuda, ale dwie minuty później do wyrównania doprowadził Mateusz Gamrot. Później tempro zdecydowanie siadło, a na boisku dominowały niedokładne podania i faule.

Zawodnicy wracają na boisko po przerwie, za chwilę zaczynamy drugą połowę.

46

46
    W przerwie w zespole gospodarzy, Mateusz Stanek pojawia się na boisku w miejsce Lubery.

48
    Podanie Antoniaka zbyt mocne, Świątek nie miał szans dopaść do piłki przed końcową linią.

49
    Spore zamieszanie w polu karnym Garbarni, ostatecznie piłka wybita na rzut rożny.

51
    Ożywili się kibice Garbarni, którzy głośnymi śpiewami wspierają teraz swoją drużynę.

53
    Długi przerzut Filipka zupełnie nieudany, piłka trafia pod nogi Sypniewskiego.

54
    Przed szansą na uderzenie stanął Mateusz Kowalski, jego uderzenie zostało jednak zablokowane. Rzut rożny dla Garbarni.

55
    Nietypowe rozegranie rzutu rożnego, Paweł Nowak zagrał przed pole karne do MARIUSZA STOKŁOSY, a ten mocnym uderzeniem z pierwszej piłki pokonał Czarneckiego!

57
    Interwencja głową Antoniaka, piłka wybita na rzut rożny.

58
    Bezpośrednio z rzutu rożnego próbował wkręcać Paweł Nowak, czubkami palców piłkę sparował Czarnecki!

59
    Zagotowało się teraz na murawie, ucierpiał Masiuda, żółtą kartką ukarany Mariusz Bienias.

60
    Strzał Majcherczyka w ostatniej chwili skutecznie blokuje Piszczek.

63
    Bienias skutecznym wślizgiem powstrzymuje rozpędzającego się Siedlarza.

64
    Michał Zdziński zastępuje Filipka.

65
    Przed znakomitą szansą stanął Tomasz Ogar, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił jednak wprost w Czarneckiego!

67
    Rzut rożny dla Hutnika, w polu karnym najwyżej wyskakuje Piszczek, który wybija piłkę poza boisko.

67
    Kolejny korner, tym razem górą Kaczor.

68
    Nieporozumienie w defensywie gości, rzut rożny dla Garbarni.

69
    Wrzutka Nowaka w pole bramkowe, skutecznie łapie piłkę Czarnecki.

70
    Damian Guzik zmienia Cieślę.

70
    Do efektownej przewrotki złożył się Antoniak, jego uderzenie bez problemu obronił jednak Sypniewski.

71
    Do piłki dopadł MAREK MASIUDA, który przełożył sobie futbolówkę na lewą nogę i płaskim strzałem przy słupku nie dał szans Czarneckiemu! 3:1 prowadzi już Garbarnia!

71
    Żółtą kartką ukarany Michał Zdziński.

72
    Pierwsza zmiana w zespole Garbarni, Jakub Górecki zastępuje Siedlarza.

74
    Ofensywna akcja Baligi, dobrą interwencją w defensywie popisał się Stanek.

75
    Zawrzało między Wcisło a Bieniasem, obyło się jednak bez kartek.

75
    Ostatnia zmiana w szeregach Hutnika, Jerzy Kołakowski zastąpił Prochwicza.

77
    Sam na sam z bramkarzem Majcherczyk, sędzia liniowy uniósł jednak chorągiewkę, sygnalizując, że zawodnik Hutnika znalazł się na pozycji spalonej.

78
    Świetne podanie Gamrota do Michała Zdzińskiego, ten w znakomitej sytuacji trafia prosto w Sypniewskiego!

80
    Faulowany Ogar, od rzutu wolnego Garbarnia.

81
    Dobre podanie do Pawła Nowaka, w ostatniej chwili spod nóg najbardziej doświadczonego zawodnika Garbarni piłkę wybił Kołakowski.

83
    Michał Górecki zastępuje na placu gry Ogara.

84
    Sytuacyjne uderzenie Świątka, piłka przeleciała wysoko nad bramką.

87
    Rzut wolny dla Hutnika z okolicy 20. metra, szansa na precyzyjne dośrodkowanie w pole karne.

88
    Dobrze poradziła sobie z tą wrzutką obrona Garbarni, gospodarze nie potrafili zagrozić bramce strzeżonej przez Sypniewskiego.

88
    Szybka kontra Garbarni, Kaczor zagrał do Nowaka, ten próbował pokonać bramkarza Hutnika efektownym lobem, ale trafił tylko w poprzeczkę! Po chwili skuteczną dobitką głową popisał się jednak MICHAŁ GÓRECKI, jest już 4:1 dla Garbarni!

90+1
    Nieudany strzał Zdzińskiego, piłka trafia tylko w boczną siatkę.

90+1
    Opuszcza boisko Kaczor, zastępuje go Konrad Kuliszewski.

90+2
    Głową tuż obok bramki uderzał Stanek. Tak czy inaczej bramka nie zostałaby uznana – zawodnik Hutnika znalazł się w tej sytuacji na pozycji spalonej.

90+3
    Rzut rożny dla Hutnika, dośrodkowanie Kołakowskiego w kierunku Orłowskiego, który nie dał jednak rady oddać skutecznego strzału.

90+4
    Znakomitą sytuację marnuje Stanek, który nie trafił w światło bramki, stojąc tuż przed nią!

90+4
    Koniec meczu!

Po znakomitej drugiej połowie Garbarnia pokonuje w derbach Krakowa Hutnika aż 4:1! Po zmianie stron bramki dołożyli Mariusz Stokłosa, Marek Masiuda i Michał Górecki, gwarantując "Brązowym" drugie z rzędu ligowe zwycięstwo!

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (17:51:29)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.