Celtic F.C.
2:0 (1:0)
Kilmarnock F.C.
Niedziela 26.10.2014, 14:00 • Celtic Park, Glasgow • Szkocka Premier League

Po dobrej pierwszej połowie i niezbyt interesującej drugiej Celtic Glasgow pokonuje Kilmarnock w stosunku 2:0! Bez wątpienia przełomowym momentem tego spotkania była 33. minuta, kiedy to boisko z czerwoną kartką opuścił Pascali. Chwilę później wynik meczu otworzył John Guidetti, a po zmianie stron do stanu 2:0 doprowadził Stefan Scepovic.

80
    Opuszcza boisko Wakaso, w jego miejsce na boisku pojawia się były zawodnik Lecha Poznań, Aleksandar Tonew.

71
    Druga zmiana w szeregach gości, Michael Ngoo zastępuje Magennisa.

68
    Na boisku pojawia się również Charles Mulgrew, który zmienia Johansena.

67
    Strzelec drugiej bramki opuszcza boisko, zastępuje go Leigh Griffiths.

64
    Gol dla Celticu!
    Powtórka akcji sprzed dwóch minut, znów z lewej strony dośrodkowywał Wakaso, w polu karnym do piłki najwyżej wyskoczył STEFAN SCEPOVIĆ, który tym razem trafił do bramki! 2:0 dla Celtiku!

54
    Napomniany również Barbour, który faulował Wakaso.

53
    Żółtą kartką ukarany Johansen.

Do przerwy Celtic prowadzi z drużyną Kilmarnock 1:0. Spotkanie było wyrównane do 33. minuty, kiedy to boisko z czerwoną kartką opuścić musiał Manuel Pascali. Chwilę potem wynik meczu otworzył John Guidetti, a przewaga "The Boys" zarysowywała się z każdą kolejną minutą coraz mocniej.

40
    Znakomita szansa dla Celtiku! Strzelali Scepović i McGregor, ale w ostatniej chwili z linii bramkowej wybijał futbolówkę obrońca gości!

36
    Na uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego zdecydował się JOHN GUIDETTI, który mocnym strzałem zaskoczył bramkarza i dał gościom prowadzenie!

35
    Zmiana w szeregach gości, Lee Ashcroft zastępuje Eremenkę.

33
    Czerwona kartka dla Pascaliego, który nieprzepisowo powstrzymał wychodzącego na czystą pozycję zawodnika Celtiku!

33
    Ładne uderzenie Eremenki sprzed pola karnego, refleksem w tej sytuacji popisał się Gordon!

26
    Ładna akcja McGregora, wrzutka w pole karne, gdzie na piłkę czekał już Wakaso. Uderzenie głową zawodnika Celtiku broni jednak Brennan!