Bournemouth – West Bromwich 2:1 (koniec) | Shrewsbury – Chelsea 1:2 (koniec) | Liverpool – Swansea 2:1 (koniec)
A.F.C. Bournemouth
2:1 (0:0)
West Bromwich Albion F.C.
Wtorek 28.10.2014, 20:45 • The Goldsands Stadium, Bournemouth • Puchar Ligi Angielskiej

Koniec meczu! Faworyzowane West Bromwich Albion przegrywa na The Goldsands Stadium 1:2! W składzie gospodarzy zabrakło dziś Artura Boruca, który dostał wolne. To jednak nie wyszło na złe gospodarzom, którzy potrafili ograć wyżej notowanego rywala. Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje! (22:40:21)

90+4

90+3
    Kibice coraz mocniej buczą i gwiżdżą. Domagają się już końcowego gwizdka. Chcą zacząć świętować!

90+2
    Gospodarze starają się rozegrać piłkę na połowie rywala. Udaje im się to całkiem nieźle. Muszą utrzymać wynik.

90+1
    To już doliczony czas gry! Ależ tutaj sporo się dzieje! Kto zachowa chłodną głowę do końca?

90
    Akcja dla gości! Nie ma jednak celnego strzału. Od bramki zacznie Lee Camp. Gospodarze blisko wielkiego sukcesu!

89
    Coraz mniej czasu do końca! Prawie wszyscy przyjezdni na połowie gospodarzy! Ależ nerwy, ależ emocje!

88
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. MacDonald na murawie. Zmienia Kermorganta.

87
    Przy bramkach dla jednych i drugich słabo spisali się obaj bramkarze. Myhill i Camp mogli zrobić więcej. Szczególnie ten pierwszy.

86
    Gol dla Bournemouth!
    To niesamowite! Dwie minuty i dwa gole! Ależ emocje! Prawą stroną w pole karne wbiega CALLUM WILSON i oddaje strzał po długim rogu. Kapituluje Myhill! Niesamowite!

85
    Gol dla West Bromwich!
    Ależ to zrobił SAMARAS! Wspaniale wbiegł w pole karne lewą stroną boiska i strzałem w krótki róg znalazł drogę do siatki Lee Campa. GEORGIOS SAMARAS! Pachnie dogrywką!

84
    Niewiele ponad pięć minut do końca tego meczu. Czy coś tu się jeszcze wydarzy?

83
    Tym bardziej, że to gospodarze atakują coraz mocniej, a do końca już bardzo mało czasu!

82
    Przed meczem wydawało się, że goście wygrają pewnie na The Goldsands Stadium. Wydaje się jednak, że eksperci srogo się przeliczyli.

81
    Ciekawe czy ostatnią zmianę wykorzysta trener gospodarzy? A może zagra na czas?

80
    Coraz więcej nerwów na murawie. Goście pomału nie wytrzymują. Nie dowierzają bowiem, że przegrywają ten mecz.

79
    Harte mimo wieku wciąż w gazie. Atakuje lewą stroną boczny obrońca gospodarzy. Ależ on ma zdrowie!

78
    Ależ niezmordowany jest Stanislas! To z prawej, to z lewej strony widoczny ten zawodnik! Wkłada w grę całe serce.

77
    Miał swoją okazję Kermorgant, ale jej nie wykorzystał. Od bramki zacznie grę Myhill.