Cornellà – Real Madryt 1:4 (koniec) | Sabadell – Sevilla 1:6 (koniec)
CE Sabadell FC
1:6 (0:2)
Sevilla FC
Środa 29.10.2014, 22:00 • Nova Creu Alta, Sabadell • Puchar Hiszpanii

To tyle na dziś. Sevilla zdecydowanie pokonała na wyjeździe Sabadell 6-1 w pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Hiszpanii. Rewanż zostanie rozegrany w grudniu, ale będzie on tylko formalnością. Dziękujemy za uwagę! (23:49:57)

90+3
    ASPAS - 1:6

90+3
    Gol dla Sevilli!
    Pewny, płaski strzał IAGO ASPASA! Mamy hat trick tego zawodnika!

90+2
    I żółta kartka za przewinienie dla kapitana gospodarzy.

90+2
    Rzut karny dla Sevilli! Aspas faulowany przez bramkarza Sabadell.

90+1
    Yeray ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny.

90+1
    Jeszcze dwie minuty doliczył nam arbiter.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta podstawowego czasu gry.

89
    Rzut rożny, z którego nie potrafili stworzyć zagrożenia goście.

89
    Urwał się obrońcom Deulofeu, ale kąt był zbyt ostry i nie udało mu się strzelić bramki. Wywalczył za to rzut rożny.

87
    Zagranie ręką Gameiro, rzut wolny z połowy boiska dla Sabadell. Wycofanie piłki i próba dłuższego ataku.

86
    Jeszcze tylko pięć minut do końca spotkania. Starają się gospodarze, nie można odmówić im ambicji, lecz brakuje jakości w ofensywie.

84
    Uderzenie z ostrego kąta, z którym sporo problemów miał Rico! Ostatecznie golkiper Sevilli odbił piłkę do boku i zażegnał niebezpieczeństwo.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Arribas (Sevilla FC).

82
    Dobra centra z narożnika, ale uderzenie Crespíego obok słupka.

82
    Ożywiły się trybuny, gdyż gospodarze mają rzut rożny. Piąty w dzisiejszym meczu.

80
    Odważniej zaatakowali gospodarze i momentalnie nadziali się na kontratak! Popędził lewą stroną Deulofeu, po chwili piłka dość przypadkowo trafiła do Reyesa, ale ten uderzył zza pola karnego tuż obok słupka.

Tomasz

Gole: 75. Ernest Forgas – 28. Kolodziejczak, 43. Aspas, 60. Aspas, 67. Gameiro (kar.), 70. Reyes, 90+3. Aspas (kar.)

Kartki:   48. Crespí (SBD), 90+1. Yeray (SBD), 90+2. Nauzet (SBD) – 6. Fernando Navarro (SEV), 83. Arribas (SEV)

CE Sabadell FC: Nauzet (C) – Medina, Crespí, Carlos Hernández, Riau – Marcos (62 Collantes), Yeray, Porcar, Aridai, Tanabe (71 Gato) – Juanto (71 Ernest Forgas)

Zmiany: De Navas – Víctor, Collantes, M.Gato, Eguaras, Kiko Olivas, Ernest Forgas

Sevilla FC: Rico – Figueiras, Arribas, Kolodziejczak, Fernando Navarro (C) – Reyes, Cristóforo (78 Cotán), Banega, Denís Suárez (46 Gameiro), Vidal (61 Deulofeu) – Aspas

Zmiany: Beto – Deuloufeu, Pareja, Cotán, Juan Muñoz, Gameiro, Tena

Sędziowie: Iñaki Bikandi – Andoni Huerga, Aitor Villate – Carlos Arriola