Niżny Nowogród – CSKA Moskwa 3:0 (koniec) | HC Slovan – Novosibirsk 2:3 (koniec)
Torpedo Niżny Nowogród
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
HK CSKA Moskwa
Czwartek 30.10.2014, 17:00 • Konowalenko Sports Palace • Kontinental Hockey League

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFYCOM! (19:25:59)

Bardzo dobry mecz w wykonaniu gospodarzy i w pełni zasłużone trzy punkty. Na szczególną uwagę zasługuje postawa bramkarza Torpedo, który łącznie odbił dziś 32 strzały i pozostał niepokonany do samego końca!

60:00

59:40
    Przyjezdni założyli zamek,próbują do końca walczyć o bramkę honorową, ale chyba nic z tego nie będzie!

58:10
    Przyjezdni długo rozgrywają gumę na połowie rywala, ale kompletnie nic z tego nie wynika, nawet nie ma strzału na bramkę Kasutina!

57:10
    Goście wycofują bramkarza!

57:10
    Timeout dla gospodarzy

56:50
    Znów dobrze interweniuje defensywa Torpedo, guma często jest wybijana do tercji gości, ale bez uwolnień

55:45
    Krążek wybity z tercji gospodarzy, od nowa budują swój atak przyjezdni

54:50
    Radułow blokowany przez ofiarnie interweniujących defensorów gospodarzy. CSKA w natarciu

54:10
    Uwolnienie gości, wznowienie wygrane przez nich, ale szybkie podanie do przodu zostało przechwycone przez obrońcę Torpedo. w odpowiedzi strzał z lewej flanki Filatowa, chwyta krążek Lalande

53:05
    Całe osłabienie gospodarze spędzili w defensywie nie dając się pokonać, coraz mniej czasu i szans dla CSKA!

52:05
    Kolejna interwencja golkipera gospodarzy, Torpedo zamknięte we własnej tercji!

51:45
    Przyjezdni wygrywają wznowienie pod bramką Torpedo, szybki strzał Kiselewicza, broni Kasutin

48:25
    Gospodarze przez dłuższy czas utrzymali się przy krążku w tercji przeciwnika, po przejęciu go przez gości szybko mamy strzał z prawego skrzydła, chwyta gumę golkiper gospodarzy, wznowienie dla Torpedo

47:15
    Chwyta gumę bramkarz CSKA

46:40
    A teraz to samo u gości po niedokładnym długim zagraniu, chwila oddechu dla defensywy gospodarzy

46:15
    Kolejne uwolnienie po stronie Torpedo

45:45
    Przyjezdni niemal cały czas teraz przy krążku, coraz mocniej im się śpieszy

44:20
    Uwolnienie gospodarzy, CSKA wygrywa wznowienie, ale po chwili traci gumę, kontra Torpedo, podanie na lewe skrzydło do Kuljomina, ten uderza po wjechaniu do koła, pewnie broni Lalande

43:45
    Torpedo w końcu trochę uspokoiło grę, ma krążek na własnej połowie

42:35
    Po dłuższej chwili odzyskali krążek gospodarze, próbował urwać się prawym skrzydłem Denis Kazjonow, został ostro potraktowany, przez chwilę leżał na lodzie, sędzia jednak gry nie przerwał

42:10
    Przetrwali osłabienie miejscowi!

41:30
    Zamieszanie pod bramką gospodarzy, wszystko kończy się a jakże, na Kasutinie, który przechwytuje gumę

40:40
    Powraca na lód Walentienko

40:10
    Malewicz ukarany dwoma minutami za wystrzelenie krążka poza plac gry! CSKA w podwójnej przewadze!

40:01

Czterdzieści minut gry za nami. jak na razie mamy popis skuteczności Torpedo pod bramka rywali (3/12) i świetnej dyspozycji Iwana Kasutina, który odbił już dwadzieścia uderzeń!

38:35
    Telegin niespodziewanie znalazł się na czystej pozycji, był tuż przed Kasutinem, ale nie dał rady go pokonać, ponownie kapitalnie interweniuje golkiper gospodarzy!

37:35
    Kontra Torpedo, guma podana na prawą flankę do Nokelainena, ten decyduje się uderzać, broni Lalande

36:45
    Teraz przyjezdni przy krążku, szukają miejsca do ataku na lewym skrzydle, po chwili urywa się jeden z gracy gości, ale w momencie strzału zdążył być zablokownay

33:35
    W międzyczasie kończy się kara Radułowa, który od razu został posłany na lód!

32:55
    Galuzin ukarany dwoma minutami za zahaczanie

32:20
    Gol dla Torpedo!

Świetnie z lewej flanki wjechał pod bramkę SAKARI SALMINEN, pierwsze jego uderzenie zablokowane, chwila zamieszania, ale ostatecznie Fin wpycha gumę do bramki!

31:35
    Dwie minuty dla Andronowa

31:25
    Kontra miejscowych, wybicie krążka i uwolnienie

30:50
    Przycisnęli przyjezdni, od dłuższej chwili znajdują się z krążkiem w tercji Torpedo

30:00
    Połowa drugiej części gry za nami

29:45
    Odbija strzał z dystansu Kasutin, guma nadal w posiadaniu zawodników CSKA

28:40
    Kuljomin uciekł prawym skrzydle, chciał wstrzelić krążek pod bramkę gości, lecz zagrał niedokładnie

27:45
    Guma ponownie przechwycona przez Kasutina

27:20
    Szybka akcja gości, zakończona skuteczną interwencją golkipera gospodarzy

26:50
    Nieudane podanie Kiselewicza do przodu, wyszło z tego uwolnienie, wznowienie dla Torpedo

25:30
    Spalony po akcji przyjezdnych, Torpedo wychodzi zwycięsko ze wznowienia

24:55
    Lalande świetnie broni w sytuacji sam na sam!

23:35
    Radułow odpocznie dziesięć minut! Coś nieodpowiedniego powiedział sędziemu!

20:55

Świetnie otwierają tercję gospodarze! Wycofanie krążka na niebieską linię do WADIMA CHOMICKIEGO, ten mocno uderza po lodzie, krążek zatrzymuje się dopiero w siatce!

20:01

Po pierwszej ciekawej tercji na minimalnym prowadzeniu znajdują się gospodarze za sprawą Immonena. Stołeczni maja swoje okazje, ale póki co świetnie spisuje się Kasutin. Emocji z pewnością w kolejnych tercjach nie zabraknie!

20:00

19:50
    Ładnie rozegrana akcja gospodarzy, dostał krążek na lewej stronie Salminen, ale został zablokowany

19:00
    Minuta do końca pierwszej części gry

18:30
    Strzał z prawej flanki Hietanena obroniony przez Lalande, gospodarze maja krążek na własnej połowie

17:35
    Miejscowi wybijają gumę na uwolnienie

17:25
    Kapitalnie broni Kasutin strzał Artuchina, ależ refleks golkipera Torpedo!

16:15
    Przyjezdni długo utrzymują się przy krążku na połowie przeciwnika, ale nie oddaje strzałów

15:15
    Wznowienie na niebieskiej wygrane przez gospodarzy, próba rozegrania szybkiej akcji na prawej stronie nieudana, w ataku pozycyjnym goście

14:50
    Gospodarze w pełnym składzie

14:25
    Spalony po akcji gości

13:25
    Świetna interwencja Kasutina, w sytuacji sam na sam znalazł się Mursak, ale nie dal rady pokonać bramkarza Torpedo!

12:50
    Dwie minuty kary dla Blażijewskiego

12:15
    Znów szuka sobie miejsca pod bramką rywali Radułow, zdołał uderzyć z backhandu, ale został przyblokowany, coraz mocniej atakuje CSKA

11:30
    Spalony po akcji stołecznej ekipy

10:50
    Nieporozumienie między obrońcami gości, na ich szczęście za późno wyłapali to napastnicy gospodarzy i dzięki tem uzdołali odratować sytuację

10:00
    Połowa pierwszej części gry za nami

9:10
    Indywidualna akcja Radułowa, poradził sobie z kilkoma obrońcami, ale uderzył niecelnie!

8:35
    Atak prawym skrzydłem gospodarzy, strzał spod bandy, spokojnie broni golkiper CSKA

7:25
    Miejscowi wybijają gumę na uwolnienie, wznowienie na prawym kole wygrane przez gości, szybkie uderzenie Mursaka, zatrzymuje krążek Kasutin

6:25

Malewicz świetnie popędził lewą flanką, tuż przed bramkarzem gości podał do zamykającego akcję z drugiej strony JARKKO IMMONENA i ten pakuje krążek praktycznie od pustej bramki!

5:15
    Kolejne dwie skuteczne interwencje golkipera Torpedo, w natarciu CSKA

4:25
    Przepychanki w tercji Torpedo, momentalnie zainterweniowali sędziowie rozdzielając zwaśnione strony, wcześniej Kasutin obronił strzał Da Costy

3:45
    Gospodarze wygrywają wznowienie i szybko przechodzą z krążkiem na połowę przeciwnika

3:45
    Uwolnienie Torpedo po niedokładnym długim podaniu do strefy przyjezdnych

3:30
    Goście w pełnym składzie

2:25
    Male zamieszanie pod bramką CSKA, ostatecznie mrozi gumę Lalande, po wznowieniu krążek szybko został wybity do tercji miejscowych

2:10
    Założony zamek przez gospodarzy, znalazł okazję do strzału Nokelainen, ale został przyblokowany, Torpedo nadal w posiadaniu krążka

1:30
    Dwie minuty kary dla Bondarewa

0:45
    Uderzenie z prawego skrzydła przechwycone przez golkipera gospodarzy

00:01

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin (Aljapkin) – Hieatanen, Malevicz, Grigorjew, Chomickij, Walentienko, Blażijewskij, Bernackij – Salminen, Immonen, Dm. Kazjonow, Nokelainen, Demagin, Kuljomin, Galuzin, Filatow, Krasnoslabocew, Dwureczenskij, De. Kazjonow, Potapow

HK CSKA Moskwa: Lalande (Galimow) – Denisow, Zajcew, Kiselewicz, Panin, Misarin, Bondarew, Namenkow, Silajew – Grigorenko, Da Costa, Radułow, Mursak, Prochorkin, Artuchin, Żafjarov, Andronow, Telegin, Kwartalnow, Ljubimow, Mamin.

Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 17:00 na portal LAJFY.COM!

CSKA również zwyciężył w poprzednim meczu. W wyjazdowym starciu przeciwko Sewerstalowi Cherepowiec potrzebowali dogrywki by wygrać 3:2. Gole dla zespołu ze stolicy zdobyli Damir Zhafjarow, Nikolai Prochorkin i Alexander Radułow

Stołeczna ekipa w tej samej konferencji jest aktualnie wiceliderem. Zwyciężyła osiemnaście razy i tylko raz potrzebowała do tego dogrywki, a także raz przegrała po regulaminowym czasie gry co daje im 54 punkty

Torpedo w swoim ostatnim pojedynku pokonała na wyjeździe drużynę HC Sochi 2:1. Autorami bramek byli Jarkko Immonen i Petteri Nokelainen

Gospodarze dzisiejszego pojedynku plasują się obecnie na piątej lokacie w konferencji zachodniej. Do tej pory zwyciężyli w trzynastu spotkaniach, z czego trzy razy po dogrywce oraz cztery razy w ten sposób także przegrywali co daje im łącznie czterdzieści oczek

Zapraszam na Kontynentalną Ligę Hokejową. Torpedo Niżny Nowogród vs HK CSKA Moskwa

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Jarosław Kowalski

Składy i statystyki: 7. Immonen (Malewicz, Salminen), 21. Chomickij (Immonen, Salminen), 33. Salminen

Sędziowie: Gasilow, Rogacjow – Lazarew, Otmachow