Niżny Nowogród – CSKA Moskwa 3:0 (koniec) | HC Slovan – Novosibirsk 2:3 (koniec)
HC Slovan Bratysława
2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
HK Sibir Nowosybirsk
Czwartek 30.10.2014, 19:30 • Slovnaft Arena, Bratysława, Słowacja • Kontinental Hockey League

57:49
    Kopejkina z karą mniejszą za zahaczanie. Bratysława w przewadze na ostatnie minuty meczu!

55:20
    Kotłuje się pod bramką Sibiru! W jakiś sposób zdołał to wybronić Koskinen.

46:14
    Bližňák na ławce kar za zahaczanie. Goście zagrają w przewadze.

37:21
    Kar Sibiru ciąg dalszy. Tym razem na dwie minuty odpocznie Gubin za rzucenie na bandę.

34:17
    Aleksiejew z karą mniejszą za przeszkadzanie. Slovan w przewadze.

30:09
    A teraz w przewadze zagra Bratysława. Szumakow z dwoma minutami kary za zahaczanie.

29:44
    Enlund! Niewiele brakowało a mielibyśmy kolejnego gola dla Nowosybirska!
    MONIA - 2:3

27:29
    Gol dla Sibiru!
    Bramkę zdobył DIMITRIJ MONIA.

GOOOL! Nowosibirsk wykorzystuje grę w przewadze i obejmuje prowadzenie! DIMITRIJ MONIA pokonuje Backlunda po podaniu Kopejkina. 3:2 dla gości.

26:08
    Będziemy mieli kolejne wykluczenie. Karę mniejszą za zahaczanie otrzymał Tičar.
    ENLUND - 2:2

24:56
    Bramkę zdobył JONAS ENLUND.

GOOOL! I ponownie remis w stolicy Słowacji. Zaspała teraz kompletnie defensywa Slovana. JONAS ENLUND dobija uderzenie Kugryszewa zza bramki i zdobywa drugiego gola dla Sibira. 2:2.

22:03
    Nadal iskrzy pomiędzy zawodnikami. Indywidualna kara dziesięciu minut dla Štajnocha za niesportowe zachowanie.

21:39
    Monja z karą mniejszą za zahaczanie. Siły na lodzie wyrównane.

19:41
    Gol dla Slovana!
    Bramkę zdobył TOMAS SUROVY.

GOOL! A jednak bramka! TOMAS SUROVY pokonuje w sytuacji sam na sam Koskinena i daje prowadzenie Slovanowi!

19:41
    Indywidualna kontra Surovego! Czy była bramka? Wykaże to analiza video!

17:22
    Są oczywiście kary: Sigalet z karą 5 + 20 minut za atak na głowę i niesportowe zachowanie. Reszta kar to obustronne wykluczenia za nadmierną ostrość. Sibir przez pięć minut gra w przewadze.

17:22
    Regularna bijatyka na lodzie, polała się krew. Przedłuża nam się ta tercja.
    NEDOROST - 1:1

16:11
    Bramkę zdobył VACLAV NEDOROST.

GOOOL! Tak się rozgrywa grę w przewadze! Minęło zaledwie kilka sekund i Bratysława wykorzystuje swoją pierwszą grę w przewadze. VACLAV NEDOROST z najbliższej odległości pokonuje Koskinena! 1:1!

15:56
    Dwie minuty kary za uderzanie dla Bobrowa. Slovan teraz zagra w przewadze.

13:16
    Foster oraz Bobrow otrzymali kary mniejsze za nadmierną ostrość w grze. Gramy 4 na 4.
    SZUMAKOW - 0:1

12:34
    Bramkę zdobył SIERGIEJ SZUMAKOW.

GOOL! Mamy otwarcie wyniku spotkania! SIERGIEJ SZUMAKOW dobił gumę po strzale Sannikowa i pokonał Backlunda. Gol został uznany po długiej analizie wideo bowiem zaraz po strzelonym golu bramka Slovana została poruszona. 0:1!