Flota – Wigry 1:0 (koniec) | Miedź – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Sandecja – GKS K. 1:0 (koniec)
Arka – Chrobry 1:0 (koniec) | Widzew – Zagłębie L. 0:3 (koniec)
Arka Gdynia
1:0 (0:0)
Chrobry Głogów
Piątek 31.10.2014, 18:30 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga

Koniec tego meczu Arka zwycięża w drugim meczu z rzędu na własnym boisku. Strzelcem złotego gola Bartosz Ława. Z przebiegu meczu lepsi byli gospodarze i wygrali zasłużenie. Po tym spotkaniu oba zespoły mają na koncie tyle samo punktów. Wszystkim śledzącym dzisiejszą relację serdecznie dziękuje i zapraszam na kolejne tylko na Lajfy.com (20:21:48)

90+2

90+2
    Strzał Kościelniaka ale nie celnie i ponad bramką. To już chyba ostatnia szansa gości na bramkę.

90+1
    Piotrowski zagrywa w pole karne ale Miszczuk na posterunku. Efektownie rzuca się na murawę zyskując pare sekund dla swojego zespołu.

90
    Dwie minuty więcej potrwa ten mecz.

89
    Ława na prawe skrzydło do Lecha, zdaniem zawodnika był on faulowany ale sędzia nie podzielił jego zdania. Od autu Chrobry.

88
    Brutalnie zaatakowany Calderon leży na boisku. Będzie rzut wolny dla gospodarzy w środkowej strefie boiska.

87
    Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Arki, obrońcy blokują strzał jednego z zawodników Chrobrego, bo piłka już zmierzała do siatki !!!

85
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Hałambiec, na boisku pojawia się Dam.Ałdaś.

85
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Nalepa, na boisku pojawia się Łukasiewicz.

84
    Ziemniak wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu. Dośrodkowanie i strzał Szczepaniaka blokują obrońcy Arki.

82
    Dobra interwencja Miszczuka chyba chciał się zrehabilotować za interwencję z przed minuty

81
    Co teraz zrobił Miszczuk kazał zostawić obrońcom piłkę, a po chwili fatalnie skiksował zamiast wybić ją daleko w pole. Na jego szczęście napastnicy Chrobrego się w tym wszystkim nie połapali.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Michalec (Chrobry Głogów).

80
    Już tylko 10 minut do końca tego meczu Arka prowadzi wciąż po bramce Ławy

79
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Danielak, na boisku pojawia się Ziemniak.

77
    Długa piłka w kierunku Wardzińskiego ale mimo ambitnej walki przegrał on pojedynek biegowy z obrońcą Chrobrego.

76
    Na szczęście dla gospodarzy Danielak na spalonym a miał przed sobą już tylko bramkarza Arki.

75
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Szubert, na boisku pojawia się Wardziński.

74
    Nalepa traci piłkę na środku boiska, rusza kontra Chrobrego. Piotrowski w sytuacji 3 na dwóch źle zagrywa i Chrobry traci dobrą okazję na wyrównanie.

72
    Strzał Szuberta bez historii ponownie zbyt lekki.

70
    Zagranie Wojowskiego z lewej strony boiska, nie trafił w nią Lech ale Janicki miał problemy przy interwencji.

69
    Dużą liczbą podań na własnej połowie piłkarze Chrobrego chcą wciągnąć piłkarzy Arki.

68
    Długo zbierali się piłkarze gości do tego wolnego w końcu uderzył Danielak ale minimalnie obok słupka.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Glauber (Arka Gdynia).

66
    Po strzale Piotrowskiego piłka trafia w ręke Glaubera i będzie okazja dla Chrobrego.

65
    Gol dla Arki!
    Nie zastanawiając się długo Bartosz Ława chuknął z pierwszej piłki zza pola karnego, żadnych szans nie miał Janicki. Arka wychodzi na prowadzenie w tym meczu!!

64
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Marcus Da Silva, na boisku pojawia się Calderon.

62
    Atak arki czterech na czterech ale zamiast podawać Szubert strzela płasko po ziemi i lekko.

61
    Obraz gry taki sam jak w pierwszej połowie, Arka atakuje ale bez efektu a Chrobry dobrze się broni oczekując szansy na kontrę. Może pora już na jakieś zmiany.

60
    Kwadrans drugiej połowy za nami wciąż bez bramek w Gdyni.

58
    Rozegranie piłki przez Lecha i Wojowskiego ten drugi zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i nie zdołał jej utrzymać w boisku.

56
    Atakowany FIalho popełnia błąd i wybija futbolówkę na aut. Chrobry chyba przebudził się w drugiej połowie i stara się oddalić grę od własnej bramki.

55
    Przejęcie piłki przez Szczepaniaka, pociągnął on na bramkę Miszczuka podał do Piotrowskiego i w ostatniej chwili dobry wślizg Glaubera.

54
    Lech faulował Bogusławskiego mamy chwilę przerwy w grze.

53
    Marcus starał się dośrodkować ale zrobił to tak że z drugiej strony boiska będzie aut dla Chrobrego.

52
    Ciągnie atak za atakiem na bramkę Janickiego i tylko tego gola wciąż nie ma. Strzał Nalepy kilka dobrych metrów ponad bramką. Gramy dalej, od bramki Janicki.

51
    ...Kolejny korner dla Arki.

50
    Zagranie Wojowskiego zablokowane, będzie korner dla Arki.

49
    W swoim stylu Warcholak daleko z autu w pole karne, najwyżej wyskoczył Szubert ale zabrakło siły w tym strzale. Janicki poradził sobie bez problemu.

48
    Od początku drugiej połowy z animuszem rozpoczęli żołto-niebiescy.

47
    Kapitany strzał z przed pola karnego Bartosza Ławy, Janicki wyciągnął się jak długi i sparował to uderzenie na prawą stronę boiska.

46
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Mat.Szałek, na boisku pojawia się Ulatowski.

46

Po pierwszych 45 minutach mamy remis po zero. Mecz stoi na marnym poziomie mało celnych strzałów, ciekawych akcji. optyczną przewagę mają gospodarze ale nic z tego nie wynika. Dochodzą oni do pola karnego i kończą się im pomysły na dalszy przebieg akcji. Co zmienią trenerzy Niciński i Mamrot po przerwie dowiemy się za 15 minut.

45+1

45
    Doliczona zostaje minuta do pierwszej połowy.

45
    Z lewej strony zagrywa Wojowski, ale robi to w taki sposób że futbolówka trafia wprost w ręce Janickiego.

44
    Zagranie wzdłuż pola Szuberta do Nalepy ale temu drugiemu nie udało się do niej dojść, chwile pożniej strzał Lecha po raz kolejny nie cel;ny.

43
    Stały fragment gry wykonał Nalepa, Lech z głowy przenosi piłkę ponad poprzeczką. I tym razem zawodnikowi Arki nie udało się wpisać na listę strzelców.

42
    Ładne dośrodkowanie Glubera, o piłkę powalczył z obrońcami Szubert i będzie kolejny korner dla gospodarzy.

40
    Trzeci rożny dla Arki, zamieszanie w polu piłka wypada poza boisko i gdy wydaje się że będzie kolejny rożny sędzia nakazuje wzowić grę od bramki Chrobrego.

39
    Starcie kapitanów strzela Sobieraj ale w plecy Hałambca.

38
    Szubert przyjął piłkę na piątym metrze obrócił się z nią ale zamiast podawać do dobrze ustawionego Wojowskiego, oddał strzał warto dodać że fatalnie mu to wyszło. A gdyby podawał mogłoby być już 1-0 dla jego zespołu.

36
    Drugi lub trzeci już w tym meczu celny strzał po stronie piłkarzy z Gdyni, swoją próbę pokonania Janickiego miał Alna Fialho.

35
    Faulem w środkowej strefie boiska Lech przerywa akcję gości. Nic na razie nie zapowiada nam tego abyśmy zobaczyli jakieś bramki w pierwszej połowie.

33
    Marcus starał się przyjąć piłkę na klatkę, ta mu jednak odskoczyła i przejął ją Michalec.

31
    Próba zagranie długiej piłki przez Lecha w kierunku Wojowskiego ale lot piłki przeciął zawodnik Chrobrego. bardzo dużo niecelnych podań i wrzutek w wykonaniu piłkarzy Arki.

30
    Atak pozycyjny Arki zagranie do Wojowskiego i chorągiewka sędziego liniowego w górze..spalony.

29
    Drugi już w tym meczu silny strzał Marcusa zza pola karnego, ale znowu wysoko nad bramką. Janicki nie musiał się nawet ruszyć.

27
    Z wolnego w pole zagrywa Łąwa ale wprost na głowę obrońcy Chrobrego, chwile poźniej powtórzył to samo Warcholak ale efekt obu tych zagrań był ten sam.

25
    Nie kryty Lech otrzymuje podanie od Ławy, chciał z pierwszej piłki oddać do Szuberta ale musi chyba potrenować nad tym elementem gry. Zagrał za mocno i niecelnie.

23
    Prawie 25 minut za nami a poza jedyną okazją dla Arki mecz na razie nie zachwyca niestety może się jeszcze rozkręci.

23
    Leży na boisku Michał Szubert potrzebna będzie interwencja służ medycznych.

21
    Dobrze opanował piłkę Kościelniak, ale zagrał na pamięć w miejsce gdzie nie było żadnego z jego partnerów i w ten sposób piłka w posiadaniu Arki.

20
    Dobrze zaasekurował Fialho teraz Glaubera który ruszył wspomóc kolegów w ataku a;le nie zdążył już wrócić.

18
    Od początku meczu na stadionie trwa głośny doping, który nie milknie ani na chwilę.

17
    Kolejna próba pokonania Janickiego w wykonaniu Lecha, ale i tym razem jego uderzenie broni golkiper Chrobrego.

16
    Strzał Marcusa Da Silvy z 20 metra, poszybował wysoko ponad poprzeczką.

15
    Tuż przed polem karnym faulowany jest Ława, dośrodkowanie w pole karne ale najwyżej wyskoczył Hałambiec i zażegnał niebezpieczeństwo.

13
    Po drugiej stronie boiska równie niecelnie uderza Danielak i wynik pozostaję bez zmian.

12
    Paweł Wojowski przełożył sobie piłkę z lewej na prawą nogę, starał się przy mieżyć obok słupka ale skiksował,

11
    Przy próbie odbioru piłki faulował Bartosz Ława. Od rzutu wolnego grę wznawiać będą goście.

9
    Dośrodkowanie z rożnego i strzał głową Lecha szkoda że w sam środek bramki, na przełomie dwóch minut dwie dogodne okazje do zdobycia bramki dla miejscowych.

8
    Idealne podanie w tempo do znajdującego się w polu karnym Szuberta strzał napastnika Arki sparował na rożny Janicki.

7
    Dalekie wybicie z autu w wykonaniu Warcholaka, strzał Szuberta jednak zbyt lekki i bez problemów interweniował Janicki.

6
    Ładna kombinacyjna akcja Chrobrego w polu karnym , kilka podań z pierwszej piłki ale zabrakło wykończenia.

4
    Prawą stroną przedział się Lech, szukał wzrokiem Szuberta, ale jego podanie do partnera było niecelne.

3
    Z rzutu rożnego piłka wpadła idealnie pod nogi Grzegorza Lecha, ale sposób w jaki oddał on strzał pozostawimy bez komentarza.

2
    Pierwsza akcja przyjezdnych wrzutka w pole karne Damiana Piotrowskiego, ale poradzili sobie obrońcy Arki.

1
    Pierwszy gwizdek w tym meczu rozpoczynają goście a dokładnie Łukasz Sczzepaniak.

1

Minuty pozostały już do rozpoczęcia tego spotkania, już niedługo powinni pojawić się piłkarze na murawie.

Arka Gdynia: Miszczuk- Glauber, Alan Fialho, Sobieraj, Warcholak, Nalepa, Ława, Wojowski, Lech, Marcus Da Silva, Szubert
    Rezerwowi: Skowron, Sulewski, Łukasiewicz, Kowalski, Calderon, Wardziński, Marcjanik

Chrobry Głogów: Janicki- Iłków-Gołąb, Michalec, Bogusłąwski, Samiec, Danielak, Hałambiec, Mat.Szałek, Kościelniak, Szczepaniak, Piotrowski
    Rezerwowi: Skrzyniarz, D.Ałdaś, J.Ałdaś, Chrzanowski, Mich.Szałek, Ulatowski, Ziemniak

Sędziowie: Tomasz Radkiewicz, Arkadiusz Śpiewak, Maciej Majewski (Łódź).

40 minut do meczu a na prawie pustym stadionie pierwsi na rozgrzewkę wyszli zawodnicy Chrobrego. Miejmy nadzieje że frekwencja na tym spotkaniu się poprawi.

Jakim wynikiem skończy się to spotkanie, dowiemy się już niedługo śledząc relację z tego meczu tylko na Lajfy.com serdecznie zapraszam wszystkich:)

Jeśli Arkowcy nie zaczną regularnie wygrywać w Gdyni mogą mięć spore problemy z zachowaniem ligowego bytu. Udało im się przerwać złą passę meczy u siebie bez zwycięstwa z Pogonią Siedlce, warto jest więc kontynuować to i w piątek po 90 minutach zejść z boiska z uniesionymi głowami. Ale Chrobry postawi jednak trudne warunki, tego możemy być pewni!!

Poprzednią kolejkę lepiej wspominać będą gracze z Głogowa, pokonali oni na własnym obiekcie GKS Tychy 2-1 i z każdą kolejną kolejką oddalają się oni od strefy spadkowej. Miny piłkarzy z Gdyni były nie tęgie po tym jak w Lubinie przegrali z faworytem do awansu Zagłębiem aż 0-4 !! Od początku do końca mecz był kontrolowany przez miejscowych więc wynik nie dziełem przypadku.

Nastroje w Gdyni są bojowe ale czy uda się to przełożyć na boisko? niedługo będziemy mieli okazję poznać odpowiedź na to pytanie.

Przed tym spotkaniem wyżej w tabeli są goście po po 14 kolejkach mają na koncie 17 punktów co daje im 10 miejsce w ligowej tabeli. Jak prezentuję się bilans gospodarzy, patrząc na przed sezonowe zapowiedzi bardzo słabo, bo jak można się cieszyć mając po 14 spotkaniach 14 punktów, zajmując 13 lokatę i zaledwie jedno zwycięstwo na własnym boisku w tym sezonie?

Kolejny mecz w Gdyni w ramach pierwszej ligi zbliża się wielkimi krokami rywalem Arki beniaminek Chrobry Głogów!!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.