HC Slovan – Władywostok 4:1 (koniec)
HC Slovan Bratysława
4:1 (3:0, 1:0, 0:1)
Admirał Władywostok
Niedziela 02.11.2014, 17:00 • Slovnaft Arena, Bratysława, Słowacja • Kontinental Hockey League

57:24
    Štajnoch z dwoma minutami kary za opóźnianie gry. Admirał jeszcze w przewadze.
    LISOW - 4:1

51:45
    Gol dla Admirała!
    Bramkę zdobył NIKITA LISOW.

GOOL! Lisin wyskoczył z ławki kar, goście przeprowadzili szybki kontratak, po którym Janus skapitulował! Ładny strzał w wykonaniu NIKITY LISOWA, który zdobywa pierwszą bramkę dla Admirału. 4:1.

49:35
    Dwie minuty dla Lisina za spowodowanie upadku przeciwnika. Slovan po raz kolejny w przewadze.

44:07
    Schutz z dwoma minutami kary za zahaczanie. Bratysława zagra w przewadze.

37:20
    Dobrą szansę na zdobycie bramki miał teraz Kuzniecow, ale obił on jedynie słupek bramki Janusa.

34:24
    Slovan zagra w przewadze po dwuminutowym wykluczeniu dla Beliakowa.

30:41
    Foster otrzymał dwie minuty kary za atak kijem trzymanym oburącz. Admirał zagra w przewadze.
    SUROVY - 4:0

27:10
    Gol dla Slovana!
    Bramkę zdobył TOMAS SUROVY.

GOOOL! Mamy czwarte trafienie dla drużyny Slovana! TOMAS SUROVY wykorzystał zamieszanie przed bramką Proskuriakowa i zdobył kolejną bramkę dla gospodarzy. 4:0!

23:51
    Siły na lodzie błyskawicznie wyrównane. Vondrka z karą za spowodowanie upadku przeciwnika.

23:30
    Wiaczesław Uszenin na ławce kar za zahaczanie.
    BARANKA - 3:0

19:36
    Bramkę zdobył IWAN BARANKA.

GOOOL! Jest bramka gospodarzy do szatni! IWAN BARANKA kapitalnym uderzeniem spod niebieskiej wpakował gumę do siatki Proskuriakowa. 3:0!

19:25
    Makarow z karą mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika. Bratysława w przewadze.

17:10
    Bardzo dobra interwencja Janusa po groźnym strzale Bergforsa.

14:49
    Dwie minuty kary dla Netíka za trzymanie kija. Władywostok w przewadze.
    SERSEN - 2:0

12:43
    Bramkę zdobył MICHAL SERSEN.,br /
    GOOOOL! Bratysława wykorzystuje grę w przewadze! Kapitalny zamek zakończony piekielnie mocnym uderzeniem MICHALA SERSENA! 2:0 dla Slovana.

11:08
    Kolář z dwuminutowym wykluczeniem za zahaczanie. Bratysława zagra w przewadze.

10:03
    Surovy! Ah, ponownie gospodarze bardzo bliscy zdobycia bramki!
    TIČAR - 1:0

8:46
    Bramkę zdobył ROK TIČAR.

GOOOOL! Kapitalna akcja zespołu z Bratysławy! Sersen świetnie podał do ROKA TIČARA, który pięknym uderzeniem z nadgarstka pokonuje Proskuriakowa. 1:0!

3:11
    Obustronne wykluczenia. Baranka i Sokołow z karami mniejszymi za nadmierną ostrość w grze.

3:08
    Zamieszanie pod bramką Admirału po strzale Šťastnego! Niewiele brakło a byłoby 1:0!