Starogard Gdański – Włocławek 65:88 (koniec) | Dąbrowa Górnicza – Kutno 88:99 (koniec) | Gdynia – Zielona Góra 72:68 (koniec)
Szczecin – Sopot 96:93 (koniec) | Koszalin – Słupsk 76:68 (koniec)
Polpharma Starogard Gdański
65:88 (22:19, 43:39, 50:68)
Anwil Włocławek
Niedziela 02.11.2014, 17:00 • Hala Miejska im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim • Tauron Basket Liga

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relacje z parkietów Tauron Basket Ligi w portalu Lajfy.com (18:50:51)

Tak więc Anwil przedłuża passę zwycięstw w Starogadzie, a Polpharma odnosi pierwszą porażkę w sezonie na własnym parkiecie.

Druga połowa zdecydowanie pod dyktando Anwilu. Goście umiejętnie uszczelnili obronę i zmusili do nieprzygotowanych rzutów gospodarzy z których większość z nich była nieudana. Dużą cegiełkę do zwycięstwa dołożył Grzegorz Surmacz zdobywca 23 punktów (z czego 6 trójek). Dodatkowo wyższa skuteczność w rzutach za 2 i za 3 doprowadziła do takiej wysokiej przewagi. W Polpharmie na wyróżnienie zasłużył tylko Ravenel – 17 pkt.

40:00
    Koniec meczu. (65:88)

39:51
    Tym razem trafia on jeden rzut. (65:88) (65:88)

39:50
    Ravenel zdecydował się na sprint pod kosz ale przed rzutem faulował go Hajrić. (64:88) (64:88)

39:20
    Sapp podaje daleko w aut podsumowując grę Polpharmy tym zagraniem. (64:88) (64:88)

39:00
    Simon trafia jeden rzut wolny. (64:88) (64:88)

38:56
    Sapp rzutem z dystansu zdobywa punkty minutę przed końcem spotkania. (64:87) (64:87)

38:16
    Struski za trzy i to jest następny rzut nie trafiony przez gospodarzy z tej odległości. (62:87) (62:87)

37:55
    Hajrić ładnie "hakiem" nad Ravenelem. (62:87) (62:87)

37:20
    Filip Struski wykorzystuje jeden rzut. (62:85) (62:85)

37:19
    Wysocki Konrad fauluje Struskiego. Piąty faul Anwilu. (61:85) (61:85)

37:00
    Ostatni czas w kwarcie wykorzystuje trener Polpharmy. (61:85) (61:85)

36:40
    Podanie Blackmona wprost do rąk Wysockiego. Anwil wyprowadza akcję ze zdobyczą punktową Eitutaviciusa. (61:85) (61:85)

35:30
    A Surmacz jeszcze raz trafia za 3 punkty. Szósty raz! (61:83) (61:83)

35:15
    Blackmon raz celnie z linii osobistych. (61:80) (61:80)

35:00
    Ale Rodney nie chciał być gorszy i sam pociągnął akcję Polpharmy do końca. (60:80) (60:80)