FC Barcelona – Celta Vigo 0:1 (koniec) | Bilbao – Sevilla 1:0 (koniec) | Villarreal – Valencia 1:3 (koniec)
Levante – Almeria 2:1 (koniec) | Elche – RCD Espanyol 2:1 (koniec)
Athletic Bilbao
1:0 (1:0)
Sevilla FC
Niedziela 02.11.2014, 12:00 • San Mamés, Bilbao • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocję z Ligą Hiszpańska na Lajfy.com! (13:53:17)

Za nami niezłe zawody, w których padła zaledwie jedna bramka, choć okazji do strzelenia ich było więcej. Goście z Sevilli walili głową w mur, choć zabrakło im dokładności pod bramką rywali. Athletic Bilbao po strzeleniu bramki mądrze odpierało ataki i dowiozła to ważne zwycięstwo do końcowego gwizdka sędziego.

90+2

90+2
    Kombinacyjne podanie Suareza w kierunku Coke. Defensor gości był, jednak na pozycji spalonej. Sędzia przerwał akcję ofensywną Sevilli.

90+1
    Aketxe w mądry sposób zyskuje cenne minuty w narożniku boiska. Trzy rzuty rożne w których gospodarze grali na czas.

90
    Sędzia przedłuża spotkanie o 2. minuty.

89
    Iago Aspas zatrzymany w ostatniej chwili przez Laporte w polu karnym gospodarzy. Dobra interwencja stopera gospodarzy.

88
    Zagranie Evera Banegi w kierunku napastników przerwane przez Etxeitę, który gra dziś bardzo dobre zawody!

87
    Laporte mądrze obija Suareza i piłka ląduje za linią końcową boiska. Gra zostanie wznowiona od bramki przez golkipera Athletic Bilbao.

86
    Kevin Gameiro zalicza przewinienie po stracie piłki w środku pola. Rzut wolny dla gospodarzy szybko rozegrany.

85
    Kolejny atak Sevilli mądrze zatrzymany przez rywali.

84
    Odważne wyjście Iraizoza, który nogą przeciął podanie w kierunku Iago Aspasa.

83
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Iker Muniain, na boisku pojawia się Carles Gurpegi.

81
    Suarez za trzecim razem dokładnie dośrodkował w pole karne, jednak nie przyniosło to podanie zagrożenia pod bramką rywali.

80
    Na pozycji spalonej po zagraniu z głębi pola złapany został Kevin Gameiro. Bardzo mądrze gra dziś defensywa gospodarzy.

79
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie przynosi zagrożenia pod bramką rywala. Sevilla po chwili z powrotem wraca do posiadania futbolówki.