Dolcan – Stomil 2:2 (koniec) | Chojniczanka – Wisła Pł. 1:1 (koniec) | GKS T. – Olimpia G. 0:1 (koniec)
Termalica – Bytovia 1:0 (koniec)
Dolcan Ząbki
2:2 (1:0)
Stomil Olsztyn
Niedziela 02.11.2014, 12:15 • Stadion Dolcanu, Ząbki • Fortuna 1 Liga

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zachęcamy do częstszego odwiedzania portalu Lajfy.com. Na dziś to już wszystko. Życzymy miłej niedzieli. Do usłyszenia! (14:12:23)

Tego chyba nie spodziewał się nikt. Olsztynianie w przeciągu pięciu minut zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Cóż za niespodzianka! Finalnie spotkanie kończy się wynikiem 2:2.

90+3

90+3
    Gol dla Stomilu!
    Bramkę zdobył IGOR SKOBA. Zawodnik po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Dolcanu wepchnął piłkę do bramki. Mamy remis!

90
    Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

89
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Mazek, na boisku pojawia się Neumann.

88
    Bramkę zdobył WITALIJ BEREZOWSKYJ. Celna główka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Mamy trafienie kontaktowe.

88
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Żwir, na boisku pojawia się Sobolewski.

84
    Kolejna świetna sytuacja przed gospodarzami. Chałas po rzucie rożnym główkował w stronę bramki Skiby. Ten jednak opuszkami palców sparował futbolówkę, która znalazła się ponownie pod nogami strzelca drugiej bramki dla Dolcanu. Tym razem uderzył wysoko ponad poprzeczką.

82
    Gol dla Dolcanu!
    Bramkę zdobył TOMASZ CHAŁAS. Zawodnik gospodarzy wykorzystał bardzo dobre prostopadłe podanie i pewnym strzałem po ziemi pokonał Skibę.

81
    Kamil Mazek uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę bramki Skiby! Było bardzo groźnie. Sporo szczęścia miał teraz goalkeeper przyjezdnych.

70
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Osoliński, na boisku pojawia się Jakubik.

66
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Łukasik, na boisku pojawia się Maczułenko.

65
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Grzelak, na boisku pojawia się Świerblewski.

64
    Żółtą kartkę otrzymuje Łuszkiewicz (Dolcan Ząbki).

60
    Do końca spotkania pozostało zaledwie 30 minut. Na razie druga połowa jest bardzo monotonna i mało interesująca. Nadal lepiej prezentuje się drużyna Dolcanu Ząbki.

54
    Igor Skoba bardzo mocno starł się z jednym z rywali. Zawodnik dość długo leżał na murawie. Potrzebna była pomoc medyczna. Finalnie okazało się, że gracz Stomilu może kontynuować grę.