Ślęza Wrocław – Oława 5:0 (koniec) | Garbarnia – Trzebinia-Siersza 2:0 (koniec) | Lechia II – Chwaszczyno 3:1 (koniec)
Unia T. – Partyzant 2:1 (koniec) | Gwardia K. – Arka II 1:3 (koniec) | Lech II P. – Mogilno 2:1 (koniec)
Resovia – Chełminianka 2:1 (koniec) | Ozimek – Ruch Z. 1:2 (koniec) | Olimpia E. – Hajnówka 4:0 (koniec)
Jarota – Chełminianka 4:1 (koniec) | Gryf – Pogoń 5:2 (koniec)
Jarota Jarocin
4:1 (2:0)
Chełminianka Chełmno
Niedziela 02.11.2014, 14:00 • Stadion Miejski, Jarocin • 3 Liga

Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje w portalu LAJFY.COM! (15:55:40)

Bohaterem spotkania Marek Wiła. Pomocnik gospodarzy zdobywał dwie bramki w pierwszych 30 minutach spotkania. Był niezwykle zaangażowany i to głównie dzięki niemu gospodarze zainkasowali trzy punkty. Goście w drugiej połowie zagrali va banque. Odsłonili tyły, stracili dwie bramki i dwóch zawodników.

Jarot wygrywa i dopisuje trzy punkty. Goście nadal w grupie drużyn zagrożonych spadkiem. Gospodarze zagrali przeciętnie, ale mieli w swoich szeregach Wiłę, który pokazał, że warto stawiać na niego w kolejnych spotkaniach.

90+5

90+4
    Gra w środku pola. Żadna z drużyn nie jest zainteresowaną grą w ataku.

90+2
    Korner dla gości.

90
    5 minut doliczone do drugiej połowy.

88
    Ostatnie minuty spotkania. Kibice Jaroty już cieszą się ze zwycięstwa. Goście nieco bez wiary, ale trudno walczyć się, gdy gra się w dziewięciu.