Ślęza Wrocław – Oława 5:0 (koniec) | Garbarnia – Trzebinia-Siersza 2:0 (koniec) | Lechia II – Chwaszczyno 3:1 (koniec)
Unia T. – Partyzant 2:1 (koniec) | Gwardia K. – Arka II 1:3 (koniec) | Lech II P. – Mogilno 2:1 (koniec)
Resovia – Chełminianka 2:1 (koniec) | Ozimek – Ruch Z. 1:2 (koniec) | Olimpia E. – Hajnówka 4:0 (koniec)
Jarota – Chełminianka 4:1 (koniec) | Gryf – Pogoń 5:2 (koniec)
Jarota Jarocin
4:1 (2:0)
Chełminianka Chełmno
Niedziela 02.11.2014, 14:00 • Stadion Miejski, Jarocin • 3 Liga

Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje w portalu LAJFY.COM! (15:55:40)

Bohaterem spotkania Marek Wiła. Pomocnik gospodarzy zdobywał dwie bramki w pierwszych 30 minutach spotkania. Był niezwykle zaangażowany i to głównie dzięki niemu gospodarze zainkasowali trzy punkty. Goście w drugiej połowie zagrali va banque. Odsłonili tyły, stracili dwie bramki i dwóch zawodników.

Jarot wygrywa i dopisuje trzy punkty. Goście nadal w grupie drużyn zagrożonych spadkiem. Gospodarze zagrali przeciętnie, ale mieli w swoich szeregach Wiłę, który pokazał, że warto stawiać na niego w kolejnych spotkaniach.

90+5

90+4
    Gra w środku pola. Żadna z drużyn nie jest zainteresowaną grą w ataku.

90+2
    Korner dla gości.

90
    5 minut doliczone do drugiej połowy.

88
    Ostatnie minuty spotkania. Kibice Jaroty już cieszą się ze zwycięstwa. Goście nieco bez wiary, ale trudno walczyć się, gdy gra się w dziewięciu.

86
    Rzut wolny dla gości w środku pola. Strzelecki był faulowany.

84
    Trener gości został wyrzucony przez arbitra na trybuny.

83
    Niewiele się dzieje. Jarota kontroluje przebieg gry.

81
    Zmiana w drużynie Chełminianka Chełmno: z boiska schodzi Ernest, na boisku pojawia się Śmigielski.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Grobelny (Jarota Jarocin).

80
    Grobelny uderzał na bramkę gości. Piotrowski pewnie broni.

80
    Gramy.

79
    Krótka przerwa w grze. Ucierpiał obrońca gości.

77
    Korner dla gospodarzy.

75
    Zmiana w drużynie Chełminianka Chełmno: z boiska schodzi Komur, na boisku pojawia się Janikowski.

75
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Skokowski, na boisku pojawia się Cierniewski.

75
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Goliński, na boisku pojawia się Benuszak.

73
    Goście grają w dziewięciu.

73
    I jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy.

72
    Korner dla Jaroty.

71
    Gol dla Jaroty!
    Bramkę zdobył PIOTR SKOKOWSKI. Pewne uderzenie w wapna.

70
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Murawski (Chełminianka Chełmno). Zagranie ręką w polu karnym.

70
    Rzut karny dla Jaroty!

68
    Zamieszanie pod bramką gości. Próba strzału Golińskiego, ale obok bramki.

66
    Rzut wolny dla Jaroty przed polem karnym gości.

66
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Śmigielski (Chełminianka Chełmno). Zawodnik gości faulował Skokowskiego, który wychodził na pozycję sam na sam.

64
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Wiła, na boisku pojawia się Antkowiak.

62
    Filipiak uderzenie zza pola karnego, ale niecelne. Od bramki Piotrowski.

60
    Żółtą kartkę otrzymuje Ernest (Chełminianka Chełmno).

58
    Rzut wolny dla gości na połowie gospodarzy.

56
    Próba ataku w wykonaniu gospodarzy, ale niewiele z tego wyszło.

54
    Gra w środku pola. Nic się nie dzieje.

52
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Białożyt, na boisku pojawia się Stronka.

50
    Gol dla Chełminianki!
    Bramkę zdobył PIOTR KACZKOWSKI. Ładny strzał zza pola karnego. Szady bez szans.

49
    Kolejne minuty i nadal gospodarze w przeważają.

47
    Bramkę zdobył MICHAŁ CHROMIŃSKI. Ładny strzał zawodnika Jaroty bramkarz gości nie miał szans na interwencję.

47
    Obustronna faule.

46

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 2:0. Dwie bramki strzelił Marek Wiła. Wracamy do Jarocina za 15 minut.

45

44
    I kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

43

42
    Białożyt uderzał przewrotką, ale Piotrowski pewnie broni.

40
    Ostatnie 5 minut pierwszej połowy.

37
    Żółtą kartkę otrzymuje Śmigielski (Chełminianka Chełmno).

36
    Grzelecki strzela na bramkę Jaroty. Szady broni.

35
    Śmigielski faulowany blisko pola karnego Jaroty. Rzut wolny dla Chełminianki.

33
    Rzut rożny dla Jaroty.

32
    Zmiana w drużynie Chełminianka Chełmno: z boiska schodzi Marks, na boisku pojawia się Nalaskowski.

30
    Rzut wolny w środku pola dla gospodarzy.

28
    Bramkę zdobył MAREK WIŁA. Kontratak gospodarzy. Wiła otrzymał piłkę na połowie gości. W sytuacji sam na sam z Piotrowskim strzelił precyzyjnie obok interweniującego bramkarza.

27
    Rzut rożny dla gości.

25
    Jarota gra bezpiecznie. Chełminianka stara się atakować, ale jak na razie bez strzałów i dobrych akcji.

22
    Białożyt sam na sam z bramkarzem gości, ale górą Piotrowski.

19
    Kapitalne zagranie Czabańskiego, który w polu karnym gości przyjął piłkę i z półobrotu uderzył. Piotrowski sparował piłkę na rzut rożny.

17
    Gra w środku pola.

15
    Bramkę zdobył MAREK WIŁA. Dośrodkowanie w pole karne gości. Piłkę uderzył Chromiński, a ta trafiła w rękę obrońcy gości. Sędzia nie przerwał w grze. Piłkę głową do siatki skierował najniższy na boisku Wiła.

15
    Kwadrans gry za nami.

14
    Goliński próbował strzelać albo dośrodkował. W każdym bądź razie piłka minęła słupek bramki gości.

13
    Rzut wolny w środku pola dla Jaroty. Faulowany był Wiła.

12
    Kaczkowski uderzał na bramkę gospodarzy. Strzał niecelny.

10
    Początek dla gospodarzy. Chełminianka broni się na własnej połowie.

9
    Strzał Golińskiego w polu karnym, ale piłka nad poprzeczką bramki gości.

9
    Żółtą kartkę otrzymuje Murawski (Chełminianka Chełmno).

7
    Wiła uderzał na bramkę gości, ale piłka daleko od bramki Chełminianka.

5

3
    Na boisku nuda, ale poza stadionem efektowne strzelanie. Kibice odpalili race i ognie sztuczne.