Ślęza Wrocław – Oława 5:0 (koniec) | Garbarnia – Trzebinia-Siersza 2:0 (koniec) | Lechia II – Chwaszczyno 3:1 (koniec)
Unia T. – Partyzant 2:1 (koniec) | Gwardia K. – Arka II 1:3 (koniec) | Lech II P. – Mogilno 2:1 (koniec)
Resovia – Chełminianka 2:1 (koniec) | Ozimek – Ruch Z. 1:2 (koniec) | Olimpia E. – Hajnówka 4:0 (koniec)
Jarota – Chełminianka 4:1 (koniec) | Gryf – Pogoń 5:2 (koniec)
Jarota Jarocin
4:1 (2:0)
Chełminianka Chełmno
Niedziela 02.11.2014, 14:00 • Stadion Miejski, Jarocin • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Już w niedzielę rozpoczynamy relację ze spotkania Jaroty z Chełminianką Chełmno. To będzie ciekawe spotkanie, które być może sprawi, ze jedna z drużyn na dłuższy czas odskoczy od strefy spadkowej.

Czy gospodarze przełamią passe kolejnych słabych występów przed własną publicznością? Być może to goście po dwóch kolejnych remisach w spotkaniach wyjazdowych zdobędą punkty w Jarocinie?

Jarota Jarocin: Szady – Cieślak, Kieliba, Czabański, Filipiak – Grobelny, Białożyt, Chromiński, Wiła, Skokowski – Goliński.

Rezerwowi: Krawczyk, Ludwiczak, Stronka, Skowron, Benuszak, Cierniewski, Antkowiak.

Chełminianka Chełmno: Piotrowski – Kołodziej, Komur, Gross, Orlicki – Murawski, Marks, Kaczkowski, Ernest – Śmigielski, Grzelecki.

Rezerwowi: Wyrabkiewicz, Baranowski, Nalaskowski, Śmigielski, Janikowski.

3
    Na boisku nuda, ale poza stadionem efektowne strzelanie. Kibice odpalili race i ognie sztuczne.

5
    Rzut wolny dla Jaroty przed polem karnym gości.

7
    Wiła uderzał na bramkę gości, ale piłka daleko od bramki Chełminianka.

9
    Żółtą kartkę otrzymuje Murawski (Chełminianka Chełmno).

9
    Strzał Golińskiego w polu karnym, ale piłka nad poprzeczką bramki gości.

10
    Początek dla gospodarzy. Chełminianka broni się na własnej połowie.

12
    Kaczkowski uderzał na bramkę gospodarzy. Strzał niecelny.

13
    Rzut wolny w środku pola dla Jaroty. Faulowany był Wiła.

14
    Goliński próbował strzelać albo dośrodkował. W każdym bądź razie piłka minęła słupek bramki gości.

15
    Kwadrans gry za nami.

15
    Gol dla Jaroty!
    Bramkę zdobył MAREK WIŁA. Dośrodkowanie w pole karne gości. Piłkę uderzył Chromiński, a ta trafiła w rękę obrońcy gości. Sędzia nie przerwał w grze. Piłkę głową do siatki skierował najniższy na boisku Wiła.

17
    Gra w środku pola.

19
    Kapitalne zagranie Czabańskiego, który w polu karnym gości przyjął piłkę i z półobrotu uderzył. Piotrowski sparował piłkę na rzut rożny.

22
    Białożyt sam na sam z bramkarzem gości, ale górą Piotrowski.

25
    Jarota gra bezpiecznie. Chełminianka stara się atakować, ale jak na razie bez strzałów i dobrych akcji.

27
    Rzut rożny dla gości.

28
    Bramkę zdobył MAREK WIŁA. Kontratak gospodarzy. Wiła otrzymał piłkę na połowie gości. W sytuacji sam na sam z Piotrowskim strzelił precyzyjnie obok interweniującego bramkarza.

30
    Rzut wolny w środku pola dla gospodarzy.

32
    Zmiana w drużynie Chełminianka Chełmno: z boiska schodzi Marks, na boisku pojawia się Nalaskowski.

33
    Rzut rożny dla Jaroty.

35
    Śmigielski faulowany blisko pola karnego Jaroty. Rzut wolny dla Chełminianki.

36
    Grzelecki strzela na bramkę Jaroty. Szady broni.

37
    Żółtą kartkę otrzymuje Śmigielski (Chełminianka Chełmno).

40
    Ostatnie 5 minut pierwszej połowy.

42
    Białożyt uderzał przewrotką, ale Piotrowski pewnie broni.

43
    Korner dla Jaroty.

44
    I kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

45

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 2:0. Dwie bramki strzelił Marek Wiła. Wracamy do Jarocina za 15 minut.

46

47
    Obustronna faule.

47
    Bramkę zdobył MICHAŁ CHROMIŃSKI. Ładny strzał zawodnika Jaroty bramkarz gości nie miał szans na interwencję.

49
    Kolejne minuty i nadal gospodarze w przeważają.

50
    Gol dla Chełminianki!
    Bramkę zdobył PIOTR KACZKOWSKI. Ładny strzał zza pola karnego. Szady bez szans.

52
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Białożyt, na boisku pojawia się Stronka.

54
    Gra w środku pola. Nic się nie dzieje.

56
    Próba ataku w wykonaniu gospodarzy, ale niewiele z tego wyszło.

58
    Rzut wolny dla gości na połowie gospodarzy.

60
    Żółtą kartkę otrzymuje Ernest (Chełminianka Chełmno).

62
    Filipiak uderzenie zza pola karnego, ale niecelne. Od bramki Piotrowski.

64
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Wiła, na boisku pojawia się Antkowiak.

66
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Śmigielski (Chełminianka Chełmno). Zawodnik gości faulował Skokowskiego, który wychodził na pozycję sam na sam.

66

68
    Zamieszanie pod bramką gości. Próba strzału Golińskiego, ale obok bramki.

70
    Rzut karny dla Jaroty!

70
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Murawski (Chełminianka Chełmno). Zagranie ręką w polu karnym.

71
    Bramkę zdobył PIOTR SKOKOWSKI. Pewne uderzenie w wapna.

72

73
    I jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy.

73
    Goście grają w dziewięciu.

75
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Goliński, na boisku pojawia się Benuszak.

75
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Skokowski, na boisku pojawia się Cierniewski.

75
    Zmiana w drużynie Chełminianka Chełmno: z boiska schodzi Komur, na boisku pojawia się Janikowski.

77
    Korner dla gospodarzy.

79
    Krótka przerwa w grze. Ucierpiał obrońca gości.

80
    Gramy.

80
    Grobelny uderzał na bramkę gości. Piotrowski pewnie broni.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Grobelny (Jarota Jarocin).

81
    Zmiana w drużynie Chełminianka Chełmno: z boiska schodzi Ernest, na boisku pojawia się Śmigielski.

83
    Niewiele się dzieje. Jarota kontroluje przebieg gry.

84
    Trener gości został wyrzucony przez arbitra na trybuny.

86
    Rzut wolny dla gości w środku pola. Strzelecki był faulowany.

88
    Ostatnie minuty spotkania. Kibice Jaroty już cieszą się ze zwycięstwa. Goście nieco bez wiary, ale trudno walczyć się, gdy gra się w dziewięciu.

90
    5 minut doliczone do drugiej połowy.

90+2
    Korner dla gości.

90+4
    Gra w środku pola. Żadna z drużyn nie jest zainteresowaną grą w ataku.

90+5

Jarot wygrywa i dopisuje trzy punkty. Goście nadal w grupie drużyn zagrożonych spadkiem. Gospodarze zagrali przeciętnie, ale mieli w swoich szeregach Wiłę, który pokazał, że warto stawiać na niego w kolejnych spotkaniach.

Bohaterem spotkania Marek Wiła. Pomocnik gospodarzy zdobywał dwie bramki w pierwszych 30 minutach spotkania. Był niezwykle zaangażowany i to głównie dzięki niemu gospodarze zainkasowali trzy punkty. Goście w drugiej połowie zagrali va banque. Odsłonili tyły, stracili dwie bramki i dwóch zawodników.

Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje w portalu LAJFY.COM! (15:55:40)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.