Ślęza Wrocław – Oława 5:0 (koniec) | Garbarnia – Trzebinia-Siersza 2:0 (koniec) | Lechia II – Chwaszczyno 3:1 (koniec)
Unia T. – Partyzant 2:1 (koniec) | Gwardia K. – Arka II 1:3 (koniec) | Lech II P. – Mogilno 2:1 (koniec)
Resovia – Chełminianka 2:1 (koniec) | Ozimek – Ruch Z. 1:2 (koniec) | Olimpia E. – Hajnówka 4:0 (koniec)
Jarota – Chełminianka 4:1 (koniec) | Gryf – Pogoń 5:2 (koniec)
Jarota Jarocin
4:1 (2:0)
Chełminianka Chełmno
Niedziela 02.11.2014, 14:00 • Stadion Miejski, Jarocin • 3 Liga

71
    Gol dla Jaroty!
    Bramkę zdobył PIOTR SKOKOWSKI. Pewne uderzenie w wapna.

50
    Gol dla Chełminianki!
    Bramkę zdobył PIOTR KACZKOWSKI. Ładny strzał zza pola karnego. Szady bez szans.

47
    Bramkę zdobył MICHAŁ CHROMIŃSKI. Ładny strzał zawodnika Jaroty bramkarz gości nie miał szans na interwencję.

28
    Bramkę zdobył MAREK WIŁA. Kontratak gospodarzy. Wiła otrzymał piłkę na połowie gości. W sytuacji sam na sam z Piotrowskim strzelił precyzyjnie obok interweniującego bramkarza.

15
    Bramkę zdobył MAREK WIŁA. Dośrodkowanie w pole karne gości. Piłkę uderzył Chromiński, a ta trafiła w rękę obrońcy gości. Sędzia nie przerwał w grze. Piłkę głową do siatki skierował najniższy na boisku Wiła.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.