Chievo – Sassuolo 0:0 (koniec) | Sampdoria – Fiorentina 3:1 (koniec) | Torino – Atalanta 0:0 (koniec)
Udinese – Genoa 2:4 (koniec) | AC Milan – US Palermo 0:2 (koniec)
Torino FC
0:0 (0:0)
Atalanta BC
Niedziela 02.11.2014, 15:00 • Olimpico di Torino, Turyn • Włoska Serie A

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (17:04:37)

Gospodarze walczyli do końca o zwycięską bramkę, a ich rywali w końcówce nastawili się już tylko na kontry i wyglądali na zadowolonych że wyjadą z Turynu ze zdobyczą punktową. Ostatecznie w meczu nie padły żadne bramki i obie ekipy dzielą się punktami

90+4
    Koniec meczu

90+3
    Kontra gości, uciekał sam jeden z napastników, już przymierzał się do uderzenia zza pola karnego, w ostatniej chwili blokuje go Peres!

90+2
    Bianchi fauluje Gazziego na własnej połowie, piłka ustawiona nieco ponad dwadzieścia metrów od bramki. podchodzi do niej Farnerud, kropnął co sił, świetnie broni Sportiello!

90
    Tak jak do pierwszej, tak i do drugiej połowy doliczone zostały cztery minuty

89
    Centra wybita na korner, kolejna wrzutka, skutecznie piąstkuje golkiper Atalanty, ruszył z samotną kontrą Boakye, ale nic nie zdziałał

88
    Żółta kartka dla Carmony za faul na El Kaddourim, rzut wolny dla Torino na połowie gości

87
    Kompletnie nieudane zagranie Peresa, od bramki wznowi grę golkiper Atalanty

86
    Kilka długich piłek w szesnastkę Torino, żadna nie przyniosła rezultatu, szybko starają się przenieść grę pod bramkę rywali miejscowi

84
    Przerwa w grze, nie podnosi się z murawy Boakye, gwizdy na trybunach, czyżby gra na czas Atalanty?

82
    Gospodarze wciąż w ofensywie, jeszcze jedna piłka w pole karne gości, w trudnej sytuacji próbuje uderzać Quagliarella, piłka przechwycona przez bramkarza

81
    Zmiana w drużynie Atalanta BC: z boiska schodzi Zappacosta, na boisku pojawia się Raimondi.

79
    Dośrodkowanie z prawej flanki nie dochodzi celu, piłka wybita przez obrońcę Atalanty, po chwili fauluje rywala w środku pola Amauri

78
    Peres znów próbował uderzać z dalszej odległości, tym razem został zablokowany, spokojnie rozgrywają od nowa atak pozycyjny miejscowi

76
    Rzut wolny dla gospodarzy, piłka ustawiona nieco ponad dwadzieścia metrów od bramki, próba rozegrania krótkiego fatalna, podanie wprost pod nogi zawodnika gości

74
    Peres ładnie nawinął obrońcę, uderzył mocno z dystansu, piłka minimalnie mija bramkę!

73
    Zmiana w drużynie Atalanta BC: z boiska schodzi Drame, na boisku pojawia się Del Grosso.