Chievo – Sassuolo 0:0 (koniec) | Sampdoria – Fiorentina 3:1 (koniec) | Torino – Atalanta 0:0 (koniec)
Udinese – Genoa 2:4 (koniec) | AC Milan – US Palermo 0:2 (koniec)
Torino FC
0:0 (0:0)
Atalanta BC
Niedziela 02.11.2014, 15:00 • Olimpico di Torino, Turyn • Włoska Serie A

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Zapraszam na relację dziewiątej kolejki włoskiej Serie A. Torino FC kontra Atalanta Bergamo

Gospodarze tego pojedynku aktualnie plasują się na dwunastej pozycji w tabeli z dorobkiem jedenastu punktów zdobytych za trzy wygrane i dwa remisy. Na własnym terenie do tej pory osiem, zatem widać, że o wiele lepiej grają na Olimpico di Torino niż poza nim

Ekipa z Turynu swój poprzedni mecz także grała na swoim boisku. W spotkaniu z FC Parmą zwyciężyli skromnie 1:0 po trafieniu Matteo Darmiana na początku meczu. Do 82. minuty na placu gry przebywał polski obrońca Kamil Glik, który zapisał się w notesie sędziego z żółtą kartką

Atalanta do tej pory zgromadziła osiem punktów za dwie wygrane i dwa remisy. Taki dorobek daje im w tym momencie szesnastą lokatę w Serie A. W starciach wyjazdowych do tej pory raz zwyciężyli i ponieśli trzy porażki

W swoim ostatnim meczu Atalanta grała na własnym stadionie przeciwko SSC Napoli. Po pierwszej bezbramkowej połowie udało im się w 57. minucie objąć prowadzenie za sprawą German Denisa. Obronić go się nie udało, ponieważ Napoli w samej końcówce doprowadziło do wyrównania a miało też szansę z rzutu karnego, ale skuteczną interwencją popisał się golkiper Atalanty

Na relację z tego spotkania zapraszam na godzinę 15:00 na portal LAJFY.COM!

Torino FC: Gillet – Moretti, Jansson, Maksimović – El Kaddouri, Vives – Darmian, Gazzi, Peres – Quagliarella, Martinez

Rezerwowi: Castellazzi, Padelli, Silva, Masiello, Perez, Farnerud, Nocerino, Mino, Benassi, Larondo, Amauri

Atalanta BC: Sportiello – Cherubin, Stendardo, Biava – Carmona, Migliaccio – Drame, Baselli, Zappacosta – Denis, Boakye

Rezerwowi: Frezzolini, Del Grosso, Scaloni, Bellini, D'Alessandro, Moralez, Spinazzola, Molina, Raimondi, Grassi, Bianchi.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął

2
    Ostre starcie przy linii bocznej Drame i Peresa, mieliśmy chwilę przerwy już na początku spotkania, obaj po udzieleniu im pomocy medycznej wrócili do gry

4
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska, nie szukają długich piłek

5
    Akcja gości prawą flanką, Zappacosta przyblokowany, aut szybko wykonany, ale niedokładnie, kontra Torino, szybko faulem zatrzymał ją Biava

7
    Tym razem przyjezdni próbowali się przedrzeć lewą stroną, ale nie opanował piłki Drame

8
    Ostro protestował teraz Peres, twierdzi że był faulowany na prawym skrzydle, sędzia udzielił mu tylko krótkiej reprymendy, przy piłce gospodarze

9
    Peres zepchnięty do narożnika na prawej flance zdołał jeszcze wywalczyć rzut rożny, dośrodkowanie w środek szesnastki gości, pewne wybicie piłki przez jednego z defensorów, próbowali szybko zaatakować prawą stroną miejscowi, ale podanie było za mocne i od bramki wznowi grę Sportiello

11
    Drame fauluje Maksimovicia w walce o górną pilkę pod polem karnym gospodarzy

12
    Prosta strata Torino w środku pola, ucieka z piłką prawą flanką Zappacosta, ale ostatecznie nie zdołał ugrać z tej kontry choćby kornera

13
    Atak prawym skrzydłem miejscowych, Baselli próbuje wślizgiem odebrać futbolówkę Vivesowi, jednak przewinił, rzut wolny, krótkie rozegranie piłki, podanie na lewo, centra zablokowana, od autu Torino

15
    Kontratak gości, długo biegł z piłką na prawym skrzydle Denis, podał w tempo do Zappacosty, ale ten źle przyjął sobie piłkę, ta mu odskoczyła i mógł ją spokojnie przechwycić golkiper gospodarzy

16
    Trochę przebijanki w środkowej strefie boiska, opanowują szybciej sytuację turyńczycy i szukają miejsca do ataku na lewym skrzydle

18
    Zappacosta aktywny na prawej flance, teraz jednak przesadził z wejściem w rywala, wolny dla Torino

19
    Atak gospodarzy lewą flanką, długo biegł z piłką Vives i na koniec wywalczył rzut rożny

20
    Dośrodkowanie na bliższy słupek pewnie wybite przez jednego z defensorów gości, po chwili idzie kolejna wrzutka w pole karne, wprost w ręce Sportiello

22
    Boselli ponownie ostro wchodzi w przeciwnika, rozmawia z nim sędzia, prawdopodobnie ostrzega, ze następnym razem może otrzymać kartkę, rzut wolny na prawym skrzydle dla Torino, dośrodkowanie wybite poza linię końcową przez jednego z defensorów

23
    Centra z narożnika El Kaddouriego, bramkarz Atalanty piąstkowaniem wybija piłkę, dopada jeszcze za polem karnym Vives, uderza, piłka po rykoszecie od obrońcy opuszcza plac gry, kolejny korner

24
    Tym razem krótkie rozegranie, futbolówkę otrzymał Peres, ale jego strzał z dystansu był mocno nieudany, w międzyczasie kolejne problemy zdrowotne ma Drame, ale raczej będzie mógł grać dalej

26
    Rzut wolny dla przyjezdnych na lewej flance, faulowany Drame, dośrodkowanie na dalszy słupek Baselliego, piłka opuszcza boisko bez kontaktu z jakimkolwiek piłkarzem

28
    Gospodarze szukają miejsca na prawym skrzydle, udało się wywalczyć rzut wolny, dośrodkowanie Peresa trafia idealnie na głowę nadbiegającego Morettiego, ten minimalnie pudłuje!

30
    Miejscowi wciąż w ofensywie, kolejne wrzutki w szesnastkę Atalanty są wybijane przez obrońców

32
    Piłkarze obu drużyn nie odstawiają nogi, ostro potraktował przy linii bocznej przeciwnika Vives, arbiter tego meczu póki co nie sięga po kartki

33
    Denis długo szukał miejsca do dośrodkowania na prawym skrzydle, blokował go cały czas Darmian i to na tyle skutecznie, że od bramki zacznie grę Gillet

34
    Gospodarze długo rozgrywają piłkę w środku pola,w końcu Quagliarella decyduje się na wrzutkę w pole karne gości, ale wprost w ręce golkipera

35
    Drame chwilę wcześniej, tuż przed centrą Quagliarelli skosił na prawym skrzydle Peresa, sędzia wrócił do tej akcji i ukarał piłkarza Atalanty żółtym kartonikiem

37
    Martinez fauluje na własnej połowie Stendardo, centra z lewej strony w szesnastkę gospodarzy, wybija piłkę na rzut rożny Maksimović

38
    Źle rozegrali piłkę z narożnika przyjezdni, kontrę Torino brzydkim faulem zatrzymał Stendardo, sędzia postanowił pokazać mu żółtą kartkę

39
    Gazzi czystym wślizgiem zatrzymuje szarżującego lewym skrzydłem Drame, aut dla gości

40
    Rzut rożny da Atalanty, piłka zagrana w środek pola karnego, zgranie na lewą stronę, stamtąd idzie kolejna centra, pięknym szczupakiem popisuje się Stendardo i tylko refleks Gilleta uratował Torino przed stratą bramki!

42
    Dobra okazja dla gospodarzy, rzut wolny na wprost bramki, piłka ustawiona nieco ponad 20 metrów od niej, uderza El Kaddouri – wprost w mur

44
    Przerwa w grze, leży na murawie Maksimović, po chwili z bólem prawdopodobnie kręgosłupa opuszcza murawę, nie jest pewne czy wróci jeszcze na boisko

45
    Aż cztery minuty doliczył sędzia!

45+1
    Krótko próbowali rozegrać akcję gospodarze na prawej stronie, seria podań kończy się jednak stratą, a po chwili fauluje jeszcze Vives

45+2
    Wolny dla gości, znów na lewej flance, dośrodkowanie nieudane, wprost w obrońcę, przejmują jeszcze piłkę przyjezdni, centra z prawego skrzydła, ale fauluje w walce o piłkę swojego rywala Drame

45+3
    Korner dla Torino, centra w środek szesnastki gości, chwila zamieszania, ostatecznie piłka wybita poza linię boczną, od autu wznawiają grę gospodarze

45+4
    Pierwsza połowa skończona

Pierwsze 45 minut nie przyniosło bramek, ale też nie było zbyt wiele okazji z obu stron na to by to się mogło zmienić. Czekamy na więcej emocji po przerwie

46
    Druga połowa rozpoczęta

47
    Quagliarella dwukrotnie próbował dośrodkowywać z lewej flanki, blokują go obrońcy Atalanty, jeszcze dopadł do piłki Darmian, lecz jego centra również nieudana, od bramki wznawia grę Sportiello

49
    W środkowej strefie fauluje Quagliarella, z wolnego idzie długa piłka w szesnastkę Torino, przejmuje ją Zappacosta, zbiega do narożnika, starał się nabić rywala i wywalczyć róg, ta sztuka mu się nie powiodła

50
    Tym razem udało się gościom wywalczyć korner, dosrodkowanie wybite z pola karnego, próbują strzelać z dystansu piłkarze Atalanty, za każdym razem są blokowani

51
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Vives, na boisku pojawia się Farnerud.

52
    Na lewej flance faulowany Quagliarella, z rzutu wolnego centruje Peres, spokojnie wybija piłkę jeden z defensorów gości, przy niej nadal miejscowi

53
    El Kaddouri nieco przypadkowo znalazł się w dobrej sytuacji, ale momentalnie doskoczyło do niego trzech obrońców i skutecznie zablokowało

55
    Gospodarze cały czas w posiadaniu piłki, sporo teraz podań w środkowej strefie boiska

56
    W końcu przyśpieszenie akcji, piłkę przed polem karnym dostaje El Kaddouri, zgrywa do Quagliarelli, trochę za mocno na lewo, mimo wszytsko uderza napastnik Torinbo, ale wprost w obrońcę

57
    Ponownie w ofensywie pokazał się Quagliarella, jego uderzenie z lewej strony pola karnego było jednak zbyt słabe by zaskoczyć golkipera gości

58
    El Kaddouri w indywidualnej akcji, przebijał się środkiem, w końcu strzelił z dystansu po ziemi, Sportiello spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem

59
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Martinez, na boisku pojawia się Amauri.

60
    Migliaccio fauluje szarżującego El Kaddouriego i ogląda zasłużoną żółtą kartkę

61
    Rzut wony dla gospodarzy, dośrodkowanie i piłka wybita przez defensora Atalanty, Amauri protestuje, twierdzi że był pociągany za koszulkę, gwizdek sędziego milczy, kontra gości bardzo szybko się kończy

63
    Przyjezdni atakują prawą stroną, zatrzymany Drame, będzie wznowienie gry z autu

64
    Kontratak gospodarzy, rozpędza się Peres, wyraźnie Boselli robi wszystko by go zatrzymać faulem, ta sztuka mu się udała, ale zapisał na swoje konto żółtą kartkę

66
    Drame czysto odbiera piłkę rywalowi w środku pola, inicjuje akcję prawą flanką, dużo podań między graczami gości, w końcu centra na dalszy słupek, chciał dopaść do piłki Migliaccio, jednak trochę mu zabrakło

68
    Róg dla Atalanty, dośrodkowanie wybite przez jednego z defensorów, po chwili poszła jeszcze jedna piłka w szesnastkę gospodarzy, ale spokojnie ja chwycił Gillet

70
    Zamieszanie pod bramką gości po kornerze Torino, piłka leci w stronę Maksimovicia, ten zderzył się w walce o piłkę z golkiperem, gra nie została przerwana, jeszcze próba dośrodkowania, ale bez powodzenia

71
    Zmiana w drużynie Atalanta BC: z boiska schodzi Denis, na boisku pojawia się Bianchi.

72
    Długie podanie w stronę Drame, jednak okazało się za mocne, piłka wychodzi poza linię końcowa

73
    Zmiana w drużynie Atalanta BC: z boiska schodzi Drame, na boisku pojawia się Del Grosso.

74
    Peres ładnie nawinął obrońcę, uderzył mocno z dystansu, piłka minimalnie mija bramkę!

76
    Rzut wolny dla gospodarzy, piłka ustawiona nieco ponad dwadzieścia metrów od bramki, próba rozegrania krótkiego fatalna, podanie wprost pod nogi zawodnika gości

78
    Peres znów próbował uderzać z dalszej odległości, tym razem został zablokowany, spokojnie rozgrywają od nowa atak pozycyjny miejscowi

79
    Dośrodkowanie z prawej flanki nie dochodzi celu, piłka wybita przez obrońcę Atalanty, po chwili fauluje rywala w środku pola Amauri

81
    Zmiana w drużynie Atalanta BC: z boiska schodzi Zappacosta, na boisku pojawia się Raimondi.

82
    Gospodarze wciąż w ofensywie, jeszcze jedna piłka w pole karne gości, w trudnej sytuacji próbuje uderzać Quagliarella, piłka przechwycona przez bramkarza

84
    Przerwa w grze, nie podnosi się z murawy Boakye, gwizdy na trybunach, czyżby gra na czas Atalanty?

86
    Kilka długich piłek w szesnastkę Torino, żadna nie przyniosła rezultatu, szybko starają się przenieść grę pod bramkę rywali miejscowi

87
    Kompletnie nieudane zagranie Peresa, od bramki wznowi grę golkiper Atalanty

88
    Żółta kartka dla Carmony za faul na El Kaddourim, rzut wolny dla Torino na połowie gości

89
    Centra wybita na korner, kolejna wrzutka, skutecznie piąstkuje golkiper Atalanty, ruszył z samotną kontrą Boakye, ale nic nie zdziałał

90
    Tak jak do pierwszej, tak i do drugiej połowy doliczone zostały cztery minuty

90+2
    Bianchi fauluje Gazziego na własnej połowie, piłka ustawiona nieco ponad dwadzieścia metrów od bramki. podchodzi do niej Farnerud, kropnął co sił, świetnie broni Sportiello!

90+3
    Kontra gości, uciekał sam jeden z napastników, już przymierzał się do uderzenia zza pola karnego, w ostatniej chwili blokuje go Peres!

90+4
    Koniec meczu

Gospodarze walczyli do końca o zwycięską bramkę, a ich rywali w końcówce nastawili się już tylko na kontry i wyglądali na zadowolonych że wyjadą z Turynu ze zdobyczą punktową. Ostatecznie w meczu nie padły żadne bramki i obie ekipy dzielą się punktami

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (17:04:37)