Dolcan – Stomil 2:2 (koniec) | Chojniczanka – Wisła Pł. 1:1 (koniec) | GKS T. – Olimpia G. 0:1 (koniec)
Termalica – Bytovia 1:0 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
1:0 (0:0)
MKS Bytovia Bytów
Niedziela 02.11.2014, 13:30 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga

Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonuje skromnie, bo 1:0 Bytovię Bytów. Jedyna dziś bramka padła w drugiej minucie spotkania, a jej autorem był Jarecki. Miał nosa trener gospodarzy, wpuszczając tego gracza na plac gry w drugiej części spotkania. (15:21:38)

90+3

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Biskup (Termalica Bruk-Bet Nieciecza).

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Bąk (Bytovia Bytów).

85
    Termalika po zdobyciu bramki mądrze rozgrywa piłkę.

83
    Gol dla Termaliki!

Wprowadzony na boisko w drugiej części meczu JARECKI otwiera wynik spotkania!

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Surdykowski (Bytovia Bytów).

81
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Jakóbowski, na boisku pojawia się Bąk.

76
    Smuczyński mógł się wpisać na listę strzelców dwie minuty po wejściu na boisko, ale w doskonałej sytuacji strzelił obok słupka!

74
    Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Smuczyński.

72
    Olbrzymie problemy ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych mają obie ekipy w drugiej części gry. Jeżeli to się nie zmieni, to możemy być świadkami bezbramkowego remisu.

70
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Kryszak.