Chievo – Sassuolo 0:0 (koniec) | Sampdoria – Fiorentina 3:1 (koniec) | Torino – Atalanta 0:0 (koniec)
Udinese – Genoa 2:4 (koniec) | AC Milan – US Palermo 0:2 (koniec)
Udinese Calcio
2:4 (2:2)
Genoa CFC
Niedziela 02.11.2014, 15:00 • Udine, Friuli • Włoska Serie A

Dziękuje serdecznie za śledzenie relacji z tego spotkania i zapraszam na kolejne na portalu LAJFY.COM (16:57:47)

Genua wskakuje na 5 pozycje w ligowej tabeli z dorobkiem 18 punktów, natomiast gospodarze po drugiej porażce z rzędu spadają na 8 pozycje mając na swoim koncie 16 oczek.

Chyba nikt z nas nie żałuje, że oglądał to spotkanie ponieważ ujrzeliśmy już w nim sześć bramki, a wynik na tablicy świetlnej to 2-4. Wpierw na prowadzenie wyszli gospodarze po stracie piłki w środkowej strefie boiska w sytuacji sam na sam znalazł się Di Natale i on nie zwykł nie wykorzystywać takich okazji.

Do głosu doszli goście, którzy zdobyli bramke wyrównującą w 21 minucie po świetnym strzale z woleja Marchese. Dwie minuty później mieliśmy już 2-1 dla gości po tym jak podanie do pustej bramki pewnie na gola zamienił Falque. Tuż przed przerwą na gola dającego wyrównanie gospodarzom dał Widmer, jednak najważniejsze w tej akcji było podanie Di Natale, które otworzyło droge do bramki.

Początek drugiej połowy to napór gospodarzy, jednak to goście wyszli na prowadzenie po tym jak świetne podanie Perrotiego wykorzystał Matri. Trener gospodarzy starał się zmienić coś w swoim zespole wpuszczając na boisko dwójkę świeżych zawodników, lecz głównym bohaterem Udinese był Di Natale, który zmarnował dwie świetne okazje. W końcówce meczu prowadzenie dla swojego zespołu podwyższył Juraj Kucka i mecz zakończył się wynikiem 4-2 dla Genui.

90+3
    Sędzia zakończył to spotkanie.

90+2
    Rzut wolny blisko pola karnego Genui z prawej strony boiska.

90+1
    Podanie między dwójkę obrońców do Di Natale, który nie zrozumiał się z kolegami i nie ruszył nawet do prostopadłego podania.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe 3 minuty.

90
    Guilherme (Udinese) ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

89
    Od środka wznowili gospodarze, którzy nie będą w stanie nawet zremisować tego spotkania.
    KUCKA - 2:4

88
    Gol dla Genoi!
    Piłke przed pole karne gospodarzy otrzymuje JURAJ KUCKA i spostrzega źle ustawionego Karnezisa i skrzętnie to wykorzystuje strzelając w lewy róg bramki. Bez szans golkiper gospodarzy!

87
    Goście rozgrywają bardzo długo piłke i jak najdalej od własnego pola karnego.

85
    Muriel otrzymuje podanie przed pole karne gości i wbiega z piłką w jej obręb i próbuje strzelać, lecz jego strzał ląduje na aucie...

84
    Ostatnie minuty, to napór gospodarzy na bramke Genui i nieustanne wrzutki na piąty metr pola karnego przyjezdnych.

83
    Centra w pole karne i zablokowany Muriel nie dochodzi do sytuacji strzeleckiej, ale stojący obok jego kolega uderza po długim rogu i nadal brakło milimetrów!

82
    Rzut wolny dla graczy Genui na 40 metrze od bramki gospodarzy i starają się jak najdłużej wznawiać ten stały fragment gry.

81
    Zmiana w drużynie Udinese Calcio: z boiska schodzi Allan, na boisku pojawia się Muriel.

80
    Do centry z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Danilo , lecz futbolówka przelatuje kilkanaście metrów nad bramką Perina.