CSKA Moskwa – Niżny Nowogród 5:3 (koniec)
HK CSKA Moskwa
5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
Torpedo Niżny Nowogród
Wtorek 04.11.2014, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • Kontinental Hockey League

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Zapraszam na Kontynentalną Ligę Hokejową. CSKA Moskwa vs Torpedo Niżny Nowogród

Gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się obecnie na drugiej pozycji w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 57 punktów. Zwyciężali dziewiętnaście razy (raz po dogrywce) i zanotowali pięć porażek (również jedną po dogrywce). Na własnym lodowisku z jedenastu spotkań zwyciężyło w dziewięciu

CSKA w swoim ostatnim meczu, także rozegranym na własnym lodowisko pokonało 3:1 Atłant Mytiszczi. Strzelcami bramek dla stołecznej ekipy byli Denis Denisow, Iwan Telegin i Nikita Zaitsew

Ekipa z Niżny Nowogrodu w tej samej konferencji zajmuje piąte miejsce z 43 oczkami na koncie. Swój dorobek zawdzięczają czternastu wygranym (trzy po dogrywce) i czterem punktom zdobytym za porażki po regulaminowym czasie gry. Na terenie rywala Torpedo zwyciężyło w sześciu z dziesięciu spotkań

Torpedo poprzednie spotkanie rozegrało pięć dni temu na własnym lodzie, a jego rywalem było... CSKA. Mecz zakończył się nadspodziewanie łatwym zwycięstwem gospodarzy 3:0 po trafieniach Jarkko Immonena, Wadima Chomiskiego i Sakari Salminena

Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 15:00 na portal LAJFY.COM!

HK CSKA Moskwa: Galimow (Lalande) – Denisow, Bondarew, Misarin, Zajcew, Naumenkow, Kiselevicz, Panin – Telegin, Andronow, Ljubimow, Zafiarow, Żarkow, Grigorenko, Mursak, Artuchin, Radułow, Hjalmarsson, Prochorkin, Mamin, Kwartalnow

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin (Jachin) – Hietanen, Malewicz, Grigorjew, Chomickij, Blażijewskij, Bernackij, Makarow – Salminen, Immonen, Di. Kazionow, Nokelainen, Demagin, Kuljomin, Galuzin, Filatow, Krasnoslobodcew, Dvureczenskij, De. Kazionow, Potapow

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął

1:35
    Gospodarze bardzo szybko przeszli z krążkiem do tercji przeciwnika i nie dają go sobie odebrac

3:05
    Gol dla Torpedo!

Szybka kontra przyniosła efekt, po podaniu od Galimowa trafia NIKITA DWURECZENSKIJ!

4:30
    Goście umiejętnie oddalają teraz grę od własnej bramki, sporo niedokładnosci w grze CSKA

5:35
    Galimow przechwytuje krążek

6:45
    Torpedo rozgrywa krążek w strefie neutralnej, próba ataku prawym skrzydłem nieudana

7:15
    Krążek poza lodowiskiem, wznowienie wygrane przez gości, którzy mają teraz go na własnej połowie

8:55
    Miejscowi zaatakowali lewym skrzydłem, podanie pod bramkę do Prochorkina, ten odwraca się i uderza, ale zostaje przyblokowany i krążek przeleciał nad bramką

9:45
    Kasutin mrozi gumę

10:00
    Połowa tercji za nami

10:35
    Guma od dłuższego czasu w tercji Torpedo, uderzenia blokowane lub bronione przez Kasutina, coraz mocniej nacierają na swoich rywali gospodarze

11:10
    Dwie minuty kary dla Grigorjewa

12:10
    Dobrze bronią się przyjezdni, uderzenie z prawej flanki zablokowane, następnie guma wybita, po chwili miejscowi próbują się przedrzeć lewą stroną i znów tracą krążek

13:10
    Goście w pełnym składzie

13:45
    Dobra interwencja Kasutina

14:15
    Uciekł lewą stroną Grigorenko, przedostał się pod bramkę Torpedo,, uderzył z najbliższej odległości, ale wprost w golkipera gości!

15:00
    Znów skutecznie interweniuje Kasutin, wznowienie pod jego bramka wygrane przez CSKA, które po kilku podaniach straciło panowanie nad krążkiem

16:30
    Krążek teraz przebywa głównie w strefie neutralnej, żadna z ekip nie potrafi go dłużej przetrzymać

17:45
    Torpedo próbowało rozegrać akcję na prawym skrzydle, po chwili poszło jeszcze zagranie na druga stronę, ale przechwycił je zawodnik gospodarzy

18:25
    Świetnie znów w bramce Kasutin, szarżował Telegin, najpierw jego strzał odbity, dobitka z najbliższej odległości, ale golkiper gości zakrył sobą dostęp do bramki!

19:00
    Minuta do końca pierwszej części gry

19:25
    Gol dla CSKA!

NIKOLAI PROCHORKIN wykorzystał świetne podanie zza bramki od Radułowa, będąc sam przed Kasutinem zdołał znaleźć miejsce by wbić gumę do siatki!

20:00

Po 20 minutach gry mamy remis. Świetny początek zanotowali goście, którzy szybko objęli prowadzenie. Miejscowi długo nie mogli znaleźć recepty na dobrze dysponowanego Kasutina, aż do ostatniej minuty, kiedy to Prochorkin wbił gumę do bramki. Zapraszam za kilkanaście minut na drugą tercję!

20:01

20:35
    Uderzenie z dystansu odbite przez Kasutina, walka o krążek za jego bramką, opanowują go goście

21:05
    Wznowienie pod bramką Torpedo, wygrywają je przyjezdni, kontra lewą flanką, stamtąd Filatow zgrywa go na drugą stronę do Galuzina, ten jest sam przed bramkarzem, ale nie daje rady go pokonać, po obronie zakrywa krążek Galimow!

22:10

Świetna szybka akcja gospodarzy, podanie z prawej flanki do biegnącego na wprost bramki NIKOLAIA PROCHORKINA, ten myli szybkim przełożeniem krążka Kasutina i pakuje gumę między nim a lewym słupkiem!

23:05
    Artuchin odpocznie dwie minuty

23:45
    Guma wybita do tercji gości przez obrońcę CSKA, szybko przechodzą z powrotem z nim na połowę przeciwnika przyjezdni, założony zamek, w końcu uderza z prawej flanki Salminen, pewnie łapie gumę golkiper gospodarzy

24:40
    Spalony po akcji Torpedo, po wznowieniu szybko przejmują krążek i ruszają do ataku, ale równie szybko został on wybity, chyba nic z przewagi nie wyniknie

25:05
    Gospodarze w pełnym składzie

26:35
    Goście długo utrzymują się przy krążku, dużo podań na własnej połowie

27:10
    Długie podanie na prawe skrzydło do telegina, ten przyblokowany przez obrońcę nie dał rady przechwycić krążka i wyszło z tego uwolnienie

27:25

Goście wygrywają wznowienie ma lewym kole, po chwili krążek został wstrzelony pod bramkę gospodarzy, małe zamieszanie, w którym najlepiej znalazł się WADIM KRASNOSLOBODCEW i z bliska umieścił krążek w siatce!

27:25
    Zanim została wznowiona gra ze środka mieli sobie coś do powiedzenia Potapow i Radułow w zwiazku z tym muszą odpocząć dwie minuty

28:30
    Mimo iż jest więcej miejsca na lodzie, to niewiele w ostatnim czasie się na nim dzieje

29:25
    Obie ekipy już w komplecie

30:00
    Połowa pierwszej części gry za nami

30:45
    Wznowienie na niebieskiej wygrane przez gospodarzy, akcja prawą stroną, wstrzelenie krążka do tercji Torpedo, wygrana walka za bramką przez zawodnika gości, ale szybko zaliczona strata

31:45
    CSKA niemal zamknęło swojego rywala we własnej tercji, goście nie mogą przejąć krązka

32:25

Tak to się musiało skończyć! Kasutin zdołał odbić co prawda strzał Miszarina, ale przy dobitce ROMANA LJUBIMOWA z bliskiej odległości nie miał za wiele do powiedzenia!

33:45
    Miejscowi nie zamierzają na tym poprzestać, znów nie pozwalają sobie odebrać gumy na połowie Torpedo

34:40
    Po skutecznej interwencji Galimowa doszło do małych przepychanek pod bramką gospodarzy, sędziowie bardzo szybko opanowali sytuację, obyło się bez kar

35:35
    Słabszy okres gry gości, nie za wiele im wychodzi, jedynie blokowanie kolejnych strzałów CSKA

36:35
    Dobra interwencja Kasutina po strzale z prawej flanki

37:10

Uderzenie z dystansu Kiselewicza obronione przez golkipera gości, nie zdołali wybić krążka spod własnej bramki obrońcy Torpedo, przejął go Radułow, wystawił na dalszy słupek do IGORA GRIGORIENKI i ten wbija go praktycznie do pustej bramki!

38:40
    Dwie minuty kary dla Chomickiego i Kwartalnowa

39:00
    Minuta do końca drugiej części gry

39:40
    Daleko z bramki wyszedł Kasutin, ale najważniejsze dla jego zespołu, ze skutecznie interweniował i posłał krążek do tercji CSKA

40:00

Po ciekawej drugiej tercji, w której przeważali gospodarze mamy 4:2. Bardzo słabo wyglądało Torpedo w grze ofensywnej, a i defensywa na szczelną nie wyglądała – sam Kasutin to za mało. Zapraszam za kilkanaście minut na kolejną część gry!

40:01

40:01
    W trzeciej tercji bramki Torpedo broni Jachin!

40:40
    Obaj ukarani powrócili na lodowisko, w międzyczasie goście wybili krążek na uwolnienie

41:35
    Tym razem mamy uwolnienie po stronie CSKA

42:25
    Jachin mrozi gumę

42:35
    Wznowienie dla gospodarzy, po kilku podaniach strzelał Kwartalnow, łapie krążek bramkarz Torpedo

43:15
    Dobra interwencja Galimowa po strzale Malewicza, pewnie schwytany krążek, wznowienie dla CSKA

44:00

Szybka akcja lewym skrzydłem gospodarzy, popędził nim Hjalmarsson, idealnie podał do biegnącego na wprost bramki JEWGIENIJA ARTUCHINA, a ten pewnym mierzonym strzałem pokonuje Jachina!

45:40
    Rzut krany dla Torpedo, faulowany był Filatow!

45:40
    Niecelnie uderza Filatow! Zmarnowana wyborna szansa na gola!

46:50
    Małe przepychanki pod bramką Torpedo, znów bardzo szybko zareagowali sędziowie

47:10
    Słaby strzał z dystansu, pewnie interweniuje Jachin i podaje do najbliższego obrońcy

48:15
    Uderzenie spod niebieskiej wybronione przez golkipera gości, CSKA nie spuszcza z tonu

49:40
    Spalony po akcji gości, wznowienie na niebieskiej wygrane przez gospodarzy

50:00

50:35
    A teraz pozycja spalona zawodnika gospodarzy, wznowienie wygrane przez Torpedo, które rozgrywa teraz krążek w strefie neutralnej

51:25

Uderza z lewego koła Immonen, źle interweniuje Galimow, krążek spada praktycznie pod kij DENISA KAZIONOWA, ten mając prze sobą pustą bramkę nie mógł nie skorzystać z prezentu!

52:50
    Skuteczna interwencja golkipera CSKA, wznowienie na prawym kole wygrane przez gospodarzy

53:15
    Znów zmuszony do interwencji Galimow, strzał Salmiena z prawego koła ląduje w jego łapaczce

54:35
    Spalony po akcji Torpedo, wznowienie da nich

54:50
    Sporo wolnego miejsca na lewej flance miał Hietanen, zdecydował się na uderzenie, broni Galimow

55:35
    Torpedo nie składa broni, znów musiał interweniować golkiper gospodarzy i zapewne nie ostatni raz dziś

56:25
    Goście praktycznie zamknęli swoich rywali, ale nie ma kolejnych uderzeń ma bramkę miejscowych

57:45
    Czas ucieka a Torpedo nie może się przedostać pod bramkę CSKA, dobrze zorganizowana jest teraz defensywa stołecznego zespołu