Zenit – Bayer 1:2 (koniec) | Arsenal – Anderlecht 3:3 (koniec) | Borussia D. – Galatasaray 4:1 (koniec)
Malmo – Atletico 0:2 (koniec) | Juventus – Olympiakos 3:2 (koniec) | Basel – Łudogorec 4:0 (koniec)
Real Madryt – Liverpool 1:0 (koniec) | Benfica – Monaco 1:0 (koniec)
Benfica Lizbona
1:0 (0:0)
AS Monaco
Wtorek 04.11.2014, 20:45 • Estádio da Luz, Lizbona • Liga Mistrzów UEFA

Drodzy Państwo, na dziś to już wszystko! Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Życzymy udanej dalszej części tygodnia. Do usłyszenia! (22:44:22)
    Rzućmy okiem na to trafienie raz jeszcze:

Pojedynek Benfiki Lizbona z AS Monaco kończy się jednobramkowym zwycięstwem tych pierwszych. Cóż więcej powiedzieć. Czy jest to zwycięstwo zasłużone? Trudno stwierdzić. Trzeba jednak przyznać, iż bynajmniej w drugiej połowie dużo lepiej prezentowali się gracze przyjezdni. Jednak taki jest sport. Nie zawsze wygrywa pozornie lepszy.

90+5

90+5
    Goście mogli jeszcze zagrozić bramce Benfiki, lecz na spalonym znalazł się Ferreira-Carrasco. Akcja natychmiastowo została przerwana. Za chwilę koniec spotkania!

90+4
    Odpowiedź brzmi – nie. Lima posłał piłkę wysoko ponad poprzeczką bramki AS Monaco. Miejmy nadzieję, że w wyniku tegoż zagranie nie ucierpiał żaden z kibiców.

90+3
    Nieopodal pola karnego AS Monaco faulowany był Lima. Miejscowi będą mieli okazję na podwyższenie prowadzenia z rzutu wolnego. Czy wykorzystają tą szansę?

90+1
    Sędzia postanowił doliczyć do regulaminowego czasu gry aż 4 minuty. Pierwsza z nich już minęła. Czy pozostałe przyniosą jeszcze coś interesującego? Zobaczymy.

90
    Zmiana w drużynie Benfica Lizbona: z boiska schodzi Nicolás Gaitán, na boisku pojawia się Bébé.

89
    Doskonałe dośrodkowanie João Moutinho! Piłkę otrzymał Kurzawa, który jednak nie zdołał skierować jej do bramki Cesara. Ten z wielkim spokojem i poszanowaniem czasu wznowił grę.

87
    Trenerzy obu drużyn zdecydowali się przeprowadzić ostatnie manewry taktyczne. Czy te się na coś zdadzą? Trudno powiedzieć. Do końca spotkania pozostały niespełna trzy minuty.

86
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Geoffrey Kondogbia, na boisku pojawia się Valère Germain.

86
    Zmiana w drużynie Benfica Lizbona: z boiska schodzi Derley, na boisku pojawia się Bryan Cristante.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Anthony Martial (AS Monaco).

85
    Miejscowi są już dość spokojni. Natomiast goście grają coraz bardziej chaotycznie. Chociażby remis był na wyciągnięcie ręki, a tu taka niespodzianka. Gospodarze w drugiej części spotkania praktycznie nie wyprowadzali akcji. Wystarczyła jedna, jedna a skuteczna!

84
    Podrażnieni monakijczycy momentalnie ruszyli do kontrataku. Tym razem udało się zdobyć tylko rzut rożny, który nie przyniósł nic dobrego...
    TALISCA - 1:0

Mateusz

Gole: 82. Talisca

Kartki:   29. Sámaris (BNF), 38. Pérez (BNF) – 26. Traoré (ASM), 40. Carvalho (ASM), 56. Toulalan (ASM), 74. Moutinho (ASM), 86. Martial (ASM)

Benfica Lizbona: Júlio César – M. Pereira, Luisão (C), Jardel, A. Almeida – Salvio, Sámaris (62. Lima), Pérez – Derley (86. Cristante), Gaitán (90. Bébé), Talisca.
    Zmiany: Artur – César, Benito, Cristante, Lima, Pizzi, Bébé.

AS Monaco: Subašić – Fabinho, Raggi, Carvalho, Kurzawa – Toulalan (C), Kondogbia (86. Germain), Moutinho – Ocampos (63. Dirar), Ferreira-Carrasco, Traoré (72. Martial).
    Zmiany: Stekelenburg – Abdennour, Dirar, Bakayoko, Silva, Germain, Martial.

Sędziowie: David Fernández Borbalán (ESP) – Raúl Cabanero Martínez (ESP), Roberto Alonso (ESP) – Teodoro Sobrino (ESP)