AZS Gdańsk – Szczecin 1:2 (koniec)
AZS UG Gdańsk
1:2 (1:1)
Pogoń '04 Szczecin
Piątek 07.11.2014, 20:00 • ul. Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne wydarzenia sportowe, które znaleźć można w serwisie lajfy.com. Relacjonujemy obie grupy 1 ligi oraz Futsal Ekstraklasę. (21:30:17)

Pogoń Szczecin wygrywa z AZS-em Uniwersytet Gdański 2:1 i odbija się od ekstraklasowego dna, na którym to pozostaje dzisiejszy przegrany.

40:00

39:56
    Piąte przewinienie Pogoni '04 Szczecin.

39:20
    Do zakończenia niecała minuta, AZS musi atakować.

38:50
    Poźniak na głowę Bronera, ten uderza obok bramki.

38:14
    Coraz mniej czasu AZS-u, wycofany bramkarz w drużynie gospodarzy. W roli lotnego golkipera gra Tomasz Poźniak.

37:22
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojciech Pawicki (AZS Uniwersytet Gdański).

36:19
    Gonda znakomicie broni strzał Kubika, szybkie podanie do Widzickiego, który świetnie strzelił z dystansu, lecz interweniował Koszmider!

35:58
    Wracamy do gry.

35:57
    Czas dla Pogoni Szczecin.

35:41
    Gol dla Pogoni!
    ARTUR JURCZAK daje prowadzenie Pogoni' 04 Szczecin! Piękna bramka piętka!

35:26
    Widzicki do Friszkemuta, Friszkemut do Depty, a wszystko przeczytał i wyjaśnił Kubik!

34:53
    Kubik po ziemi, zbyt lekko.

33:06
    Mecz się wyrównał, dużo gry w środku pola.

31:52
    Geprert zatrzymuje atak Bronera, znalazł się w samą porę.

31:12
    Trzema zawodnikami wychodził AZS przy tylko jednym obrońcy, który zablokował podanie Pawła Friszkemuta.

30:24

30:23
    Czas dla trenera AZS-u.

29:54
    Broner przegrywa pojedynek z Koszmidrem.

29:28
    Faulowany Widzicki i Pogoń ma już cztery faule.

28:07
    Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Broner (AZS Uniwersytet Gdański).

27:40
    Depta faulowany w środku pola, już trzy faule po stronie Pogoni, AZS nie ma na koncie przewinienia w tej połowie.

26:41
    Pawicki trafił w Widzickiego i od bramki wznowi Koszmider.

26:40
    Na siódmym metrze od swojej bramki zagrywa ręką Marek Bugański, rzut wolny dla AZS-u UG.

25:49
    Bardzo dobre wyjście z bramki Łukasza Koszmidra.

25:16
    Michał Kubik z dystansu po ziemi obok prawego słupka bramki Marka Gondy.

24:19
    Dominik Deptra trafia w Koszmidra, dobijał Tomasz Broner jednak i jego próba została zablokowana! Ogromne szczęście Pogoni!

22:10
    Koszmider ratuje remis Pogoni, Pawicki powinien lepiej zachować się przy próbie strzału.

21:50
    Tubacki groźnie, jednak piłka zeszła mu z nogi.

21:00
    Spokojnie podaniami gra Pogoń, to pozwoliło Mateuszowi Gepertowi na oddanie strzału z ostrego kąta.

20:01

Wracamy do gry, za moment rozpoczęcie drugiej połowy.

Dużo sytuacji z obu stron i jak na razie sprawiedliwy wynik. 1:1 zapowiada emocje w drugiej części gry. Zapraszam po przerwie.

20:00

19:24
    Gol dla AZS-u UG!
    MAREK WIDZICKI sam na sam z Łukaszem Koszmidrem, tym razem zawodnik AZS-u wykorzystał stuprocentową sytuację!

18:55
    Do zakończenia połowy coraz mniej czasu, tymczasem Depta marnuje znakomite podanie i uderza obok bramki!

17:15
    Kubik oko w oko z Markiem Gondą, pojedynek zwyciężył bramkarz AZS-u.

16:45
    Uderzenie z dystansu Daniela Maćkiewicza, Gonda paruje piłkę na bok.

16:30
    Próbuje grać AZS, jednak Pogoń kontroluje spotkanie.

16:00
    Błąd Pawickiego, piłkę przejęła Pogoń i zmarnowała sytuację 3 na 3.

14:16
    Wracamy do gry po minutowej przerwie.

14:15
    Czas dla drużyny Łukasza Żebrowskiego.

13:46
    Broner przytrzymał bramkarza, wypuścił Pawickiego, a ten nie trafił w bramkę!

11:43
    Tym razem Tomasz Broner próbował sam rozwiązać akcję, seria zwodów pomogła mu minąć obronę, ale także zagubiła samego zawodnika.

11:12
    Gepert próbował sam wpaść pod bramkę AZS-u, zbyt mocno jednak wypuścił sobie piłkę i zmarnował sytuację.

10:19
    Koszmider zatrzymał Deptę, AZS w ataku.

9:42
    ŁUKASZ TUBACKI zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu! Techniczny strzał obok bezradnego Marka Gondy!

9:08
    Geperd krosowo do Tubackiego, a ten nie zdołał dojść do piłki.

7:58
    Kubik z rożnego, dobijał Maćkiewicz w bramce jednak bezbłędnie Marek Gonda.

7:16
    Żółtą kartkę otrzymuje Dominik Depta (AZS Uniwersytet Gdański).

7:10
    Kilka strzałów AZS-u, główie Marka Widzickiego, dobrze jednak defensywa Pogoni.

6:53
    Łukasz Koszmider założył buta, trwało to długo jednak udało się zakończyć cały proces.

6:53
    Problem z butami ma Łukasz Koszmider, mecz jest przerwany, a bramkarz Pogoni Pogoni zmienia obuwie.

5:32
    Po dobrym początku AZS-u Pogoń przejęła inicjatywę.

4:43
    Tubacki próbował urwać się Widzickiemu, ten jednak zachował się bezbłędnie w destrukcji.

3:30
    Tubacki obok bramki.

3:21
    Tubacki świetnie zwodem minął rywala i po rykoszecie przestrzelił bramkę.

2:13
    Dominik Depta odwrócił się i uderzył minimalnie obok prawego słupka Łukasza Koszmidera.

1:35
    Friszkemut mógł podawać do świetnie ustawionego Pawickiego, zdecydował się jednak indywidualnie zakończyć akcje i zmarnował kolejną bramkową szansę!

1:00
    Lepszy początek w wykonaniu AZS-u, Pogoń podchodzi wysokim pressingiem.

00:05
    Paweł Friszkemut sam na sam z Łukaszem Koszmidrem i ten pojedynek wygrywa bramkarz Pogoni!

00:01

Za moment zaczynamy, rozpocznie AZS UG w osobie Dominika Depty.

AZS Uniwersytet Gdański: Michał Kartuszyński (1), Marek Widzicki (4), Tomasz Musik (7), Paweł Friszkemut (9), Tomasz Poźniak (12), Tomasz Broner (17), Karim Madani (19), Mateusz Wesserling (20), Marek Gonda (22), Wojciech Pawicki (39), Dominik Depta (86), Marcin Wolski (99)

Pogoń 04 Szczecin: Marek Bugański (3), Łukasz Tubacki (7), Mateusz Jakubiak (9), Mateusz Krzymiński (10), Mateusz Gepert (17), Sergiy Sharovara (18), Artur Jurczak (20), Michał Kubik (23), Kamil Hajdukiewicz (29), Dominik Kubrak (33), Daniel Maćkiewicz (46), Maciej Krzyżanowicz (48), Łukasz Koszmider (90).

Dla obu drużyn będzie to bardzo ważny mecz, bowiem w przypadku wygrania spotkań przez AZS UŚ i Gwiazdę Ruda Śląska dystans do reszty zespołów znacznie się powiększy. Na relację z tego spotkania zapraszam tuż przed godziną 20 do serwisu lajfy.com.

Pogoń 04 Szczecin z kolei mierzyła się z Gattą Active Zduńska Wola. Szczecinianie na własnej hali ulegli Gatcie 3:5 co zesłało dzisiejszą drużynę gości na przedostatnie miejsce w tabeli.

W poprzedniej kolejce AZS UG podejmował mistrza Polski Rekord Bielsko-Biała. Akademicy przegrali wyraźnie 7:3, co nie pozostawia złudzeń, która drużyna była lepsza.

Obie drużyny z północy jak na razie spisują się fatalnie. Razem zgromadziły zaledwie 4 punkty, co nie dało by nawet szans na przeskoczenie trzeciego od końca AZS UŚ Katowice.

Czas na powrót Futsal Ekstraklasy po przerwie reprezentacyjnej. Na początek AZS UG podejmie Pogoń 04 Szczecin.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.