Liverpool – Chelsea 1:2 (koniec) | Burnley – Hull 1:0 (koniec) | Man Utd – Crystal Palace 1:0 (koniec)
Southampton – Leicester 2:0 (koniec) | West Ham – Aston Villa 0:0 (koniec) | Queens Park – Man City 2:2 (koniec)
Liverpool F.C.
1:2 (1:1)
Chelsea F.C.
Sobota 08.11.2014, 13:45 • Anfield, Liverpool • Angielska Premier League

90+5
    Jeszcze Courtois ukarany kartką za celowe opóźnianie gry.

90+5
    Filipe Luis w miejsce Hazarda na ostatnie sekundy spotkania.

90
    Sędzia dorzucił pięć dodatkowych minut.

90
    No i trener – Jose Mourinho podjął decyzję o zmianie. Schodzi strzelec drugiej bramki dla The Blues, a w jego miejsce wchodzi Drogba.

88
    No i już wszystko wiemy! Sędzia podjął fatalną decyzję, bowiem w polu karnym było ewidentne przewinienie Cahilla!

88
    Czy tu było zagranie piłki ręką?! Jedno jest pewne – gramy dalej! Kontrowersyjna decyzja! Czekamy na powtórki całej sytuacji! Gwizdy na Anfield!

87
    Faul Diego Costy i zasłużona kartka.

83
    Groźne wejście Oscara w nogi rywala. Brazylijczyk próbował wślizgiem atakować, ale sędzia uznał ten atak za zbyt groźny w skutkach.

79
    Balotelli w końcu schodzi z boiska. Niewidoczny, mało starający się Włoch schodzi z boiska, ustępując miejsca Lambertowi.

75
    Ależ tu było groźnie! Ta akcja mogła się podobać! Allen zrobił przewagę, a po chwili podał do Hendersona, a ten bez zawahania uderzył, ale na linii strzału stanął jeden z rywali i tylko dzięki temu – nie mamy wyrównania!

70
    Dwie zmiany w ekipie The Reds, ale czy przyniosą one zamierzony skutek? W miejsce Coutinho – Borini, zaś Allen melduje się za Emre Cana.

69
    Arbiter przez chwilę wahał się, czy pokazać kartkę Maticiowi. W końcowym rozrachunku pomocnik Chelsea zobaczył żółtko.
    Diego COSTA - 1:2

67
    Gol dla Chelsea!
    To musiało się tak skończyć! Niefrasobliwość defensorów Liverpoolu i mamy prowadzenie The Blues! Akcja lewą stroną boiska, efektowna obrona Mignoleta, ale piłka spada pod nogi DIEGO COSTY, a ten będąc na czystej pozycji nie pomylił się!

64
    Sygnał dla Rodgersa, bowiem Balotelli gra w ostatnich minutach słabo. Przed chwilą wrócił na własną połowę i blisko własnej szesnastki faulował rywala, po czym zobaczył kartkę.

54
    I mamy pierwszą roszadę. W zespole gości, w miejsce Ramiresa, na boisko wchodzi Willian.

53
    Doskonała akcja gospodarzy! Najlepsza okazja dla The Reds w drugiej połowie! Kapitalny strzał Sterlinga, ale Courtois świetnie odbija piłkę! Po chwili kontra The Blues i ofiarna interwencja Gerrarda, który zblokował Hazarda.

48
    Ivanović powstrzymywał Sterlinga przy próbie wyjścia z kontratakiem. Serb trzymał Anglika za rękę, a po chwili zobaczył kartkę koloru żółtego.

45
    Sędzia postanowił doliczyć jedną, dodatkową minutę.

43
    Anthony Taylor nie będzie tolerował takiego typu zachowań i stanowczo ukarał Sterlinga za faul na Ramiresie.

25
    Liverpool naciera! Niezłe uderzenie po ziemi, z dalszej odległości w wykonaniu Coutinho, a Courtois końcówkami palców odbija futbolówkę na korner!
    CAHILL - 1:1

15
    Ależ był kocioł w polu karnym gospodarzy! Dużo przypadkowych zagrań i strzałów. Wydawało się, że Mignolet jakimś cudem wybronił uderzenia rywali, ale po próbie GARY'EGO CAHILLA okazało się, że piłka była w bramce! Wyrównanie na Anfield po piętnastu minutach!
    CAN - 1:0

9
    Gol dla Liverpoolu!
    I mamy prowadzenie Liverpoolu! Druga próba EMRE CANA i tym razem udana! Młody gracz The Reds huknął z dystansu, piłka odbiła się od rywala i całkowicie zmyliła bramkarza The Blues! Euforia na Anfield!