Start O. – Świt NDM 0:1 (koniec) | Sokół – Warta S. 3:1 (koniec) | Pawłowice Śl. – Polonia B. 3:2 (koniec)
Mogilno – Jarota 1:0 (koniec) | Gwardia K. – Bałtyk G. 1:1 (koniec) | Ruch Z. – Skalnik 1:0 (koniec)
Nowa Huta – Soła 1:3 (koniec) | Wolania – Garbarnia 0:3 (koniec) | Olimpia O. – Olimpia E. 0:10 (koniec)
Żmigród – Oława 1:0 (koniec)
Hutnik Nowa Huta
1:3 (0:1)
Soła Oświęcim
Sobota 08.11.2014, 13:00 • Stadion Hutnika, Kraków • 3 Liga

Wynik meczu w 16. minucie otworzył Paweł Cygnar, a po zmianie stron prowadzenie Soły podwyższył Jakub Snadny. Na kwadrans przed końcem za sprawą trafienia Kacpra Orłowskiego Hutnik złapał kontakt, ale gol Igora Szopy z 82. minuty ustalił wynik meczu na 3:1.

Soła Oświęcim wygrywa na Suchych Stawach z Hutnikiem 3:1 i awansuje na pozycję wicelidera III ligi! Dla Hutnika porażka w dzisiejszym spotkaniu jest już drugą z rzędu na własnym stadionie.

87
    Potężne uderzenie Orłowskiego bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka przeleciała tuż obok słupka!

82
    Gol dla Soły!
    Z lewej strony potężnie uderzał Przemysław Knapik, piłka po rękach bramkarza wylądowała na słupku, ale dopadł do niej IGOR SZOPA i skierował ją do siatki! Młodziutki skrzydłowy Soły świetny występ pieczętuje zdobytą bramką!

80
    Brzydkie wejście Kamila Szewczyka w nogi Gamrota, żółta kartka dla pomocnika Soły.

79
    Techniczne uderzenie Krzysztofa Świątka, piłka zmierzała w światło bramki, ale pewnie interweniuje Marcin Koper!

78
    Druga zmiana w szeregach Soły, Grzegorz Talaga zastępuje Ząbka.

75
    Dośrodkowanie Szopy wprost na głowę Knapika, ten uderzył mocno, ale minimalnie ponad poprzeczką!

73
    Gol dla Hutnika!
    Precyzyjne dośrodkowanie Świątka, w polu karnym piłka spadła na głowę KACPRA ORŁOWSKIEGO, który kieruje ją do bramki! Hutnicy łapią kontakt!

70
    Przy linii bocznej faulowany Jamróz, obrońca gości zwija się z bólu. Żółtą kartką ukarany w tej sytuacji Kacper Wróbel.

68
    Przede znakomitą sytuacją stanął Jacak, jego mocne uderzenie z trudem broni Koper! Po chwili bramkarz Soły radzi sobie z dobitka Pachowicza, ale wygląda na to, że przypłaci to urazem.

65
    Zmiana też w Sole, Przemysław Knapik zastąpi Snadnego.

64
    Hubert Pachowicz zastępuje Majcherczyka.

61
    Znakomite dośrodkowanie na głowę Snadnego, ten w znakomitej sytuacji uderzył jednak tuż obok słupka!

60
    Mocne uderzenie Cygnara, z problemami broni Czarnecki!

57
    Zupełnie pogubiła się w tej sytuacji defensywa Hutnika, Szewczyk zagrał do JAKUBA SNADNEGO, który urwał się obronie, poprowadził piłkę, wpadł w pole karne i mocnym uderzeniem podwyższył prowadzenie gości z Oświęcimia!

50
    Indywidualna akcja i mocne uderzenie Cygnara z lewej strony boiska, z problemami interweniuje Czarnecki!

Z kolei boisko opuszczą Zdziński i Sierakowski.

Po przerwie w szeregach Hutnika na boisku pojawią się Sebastian Jacak i Karol Filipek.

Za nami 45 minut meczu Hutnika Nowa Huta z Sołą Oświęcim, do przerwy goście prowadzą 1:0. Jak dotąd spotkanie jest interesujące i obfituje w sporo sytuacji podbramkowych. Miejmy nadzieję, że podobnie, albo nawet jeszcze lepiej, będzie po przerwie.

44
    Mocna piłka w kierunku Snadnego, ten, atakowany ciągle przez Bieniasa, zdołał pognać przed siebie, wpadł w pole karne, ale jego strzał był zupełnie nieudany!

42
    Potężne uderzenie z woleja Ząbka, niewiele brakowało, a piłka ugrzęzłaby w siatce!

39
    Minimalnie zbyt mocne podanie Cygnara do Snadnego, gdyby strzelec bramki dla Soły podał troszkę lżej, Snadny stanąłby przed stuprocentową szansą na zdobycie gola!

27
    Znów groźnie pod bramką gości, Świątek podał do Wróbla, jednak ten nie zdołał zmienić toru lotu piłki i futbolówka wpadła w rękawice bramkarza Soły.

24
    Przed szansą na uderzenie stanął Świątek, zdecydował się jednak na podanie do Gamrota, ale uderzenie tego drugiego zostało zablokowane! Powinni gospodarze wyrównać w tej sytuacji!

16
    Kamil Czarnecki musiał interweniować na przedpolu, skutecznie główkował i wybił piłkę przed siebie, ale ta spadła pod nogi Szopy, który natychmiast zagrał do PAWŁA CYGNARA! Napastnik Soły nie namyślał się długo i uderzył z dystansu, pokonując w ten sposób bramkarza gospodarzy!

15
    Kontuzjowanego Jagłę zastępuje Przemysław Antoniak.

8
    Rzut rożny dla gości, Cygnar dośrodkowuje na głowę Jamroza, ale uderzenie tego drugiego tuż nad bramką!

3
    Uderzenie Świątka przed siebie paruje Koper, do piłki dopada Sierakowski, który kieruje piłkę do bramki! Sędzia liniowy dopatrzył się jednak w tej sytuacji pozycji spalonej!

Zawodnicy pojawiają się na boisku, za kilka chwil pierwszy gwizdek sędziego.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.