Sunderland – Everton 1:1 (koniec) | Tottenham – Stoke 1:2 (koniec) | West Bromwich – Newcastle 0:2 (koniec)
Swansea – Arsenal 2:1 (koniec)
West Bromwich Albion F.C.
0:2 (0:1)
Newcastle United
Niedziela 09.11.2014, 14:30 • The Hawthorns, West Bromwich • Angielska Premier League

Koniec spotkania! Po dziewięćdziesięciu minutach drużyna Newcastle United wygrała z West Bromwich Albion 2-0. Bramki dla gości strzelali Perez i Coloccini. (16:20:29)

90+3

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Jeszcze rzut rożny będą mieli zawodnicy WBA.

89
    Piłkarzem meczu został wybrany zawodnik Newcastle, Janmaat!

87
    Krótko rozegrali ten rzut rożny zawodnicy Newcastle. Gouffran wyczekał aż piłkarze WBA wyjdą z pola karnego i zagrał wzdłuż siódmego metra w kierunku Pereza. Ten uderzył z pierwszej piłki, ale świetną interwencją popisał się Foster.

86
    Perez wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

85
    Piłkarze Newcastle mądrze starają się grać z dala od własnego pola karnego.

83
    Ręką teraz zagrywał Sessegon, ale na połowie Newcastle.

81
    Ostatnia zmiana w drużynie West Bromwich Albion!
    Za Cabella'e na murawie zameldował się Taylor.

80
    W ostatnich dziesięciu minutach aż 75% czasu przy piłce utrzymywali się zawodnicy WBA!

79
    Anichebe po błędzie obrońcy przypadkowo znalazł się tuż przed bramkarzem Newcastle. Napastnik przyjął sobie piłkę i bardzo mocno uderzył, ale na jego nieszczęście niecelnie.

78
    Mamy pierwszą i zarazem drugą zmianę w drużynie Newcastle!
    Za Ameobi'ego i Coloccini'ego na murawie meldują się kolejno Gouffran i Williamson.

77
    Mamy ostatnią zmianę w drużynie West Bromwich Albion!
    Za Dorransa na murawie zameldował się Samaras.

76
    Szykuje się ostatnia zmiana w drużynie WBA.

75
    Janmaat teraz nie pozwolił przejść dla Sessegona. Rzut wolny dla West Bromwich Albion.

74
    Piłkarze gospodarzy popełnili jak na razie aż osiem przewinień w tym meczu, przy zaledwie dwóch zawodników Newcastle.

73
    Piłkarze West Bromwich Albion wykonali 196 celnych podań w tym meczu, a ich rywale o 30 mniej.

71
    Spadło nam teraz tempo rozgrywania tego spotkania.

69
    Sissoko próbował przedryblować dwóch piłkarzy WBA po prawej stronie, ale defensorzy gospodarzy skutecznie mu to uniemożliwili.

67
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

FABRICIO COLOCCINI!!!

Dośrodkowanie z rzutu rożnego zostało wybite przez defensorów gospodarzy. Jednak w środku pola przejęli je pomocnicy Newcaslte. Zagrani na prawą stronę do Janmaata, który zacentrował ponownie w pole karne wprost na głowę FABRICIO COLOCCINI'EGO, który umieścił piłkę w siatce.

61
    Dośrodkowanie w pole karne WBA, ale Wisdom wybił futbolówkę poza obszar gry. Korner dla gości.

61

59
    Zagranie w pole karne do Anichebe, który przyjęciem piłki zgubił obrońcę i zagrał wzdłuż piątego metra, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

56
    Teraz próba Mulubu została złapana prze Krula.

56
    Pierwsze dośrodkowanie zostało wybite przez Ameobi'ego poza obszar gry. Ponownie z narożnika boiska rozpoczną gospodarze.

55
    Jack Colback wrócił teraz za rozpędzonym prawą stroną Dorrans'a. Wślizg pomocnika Newcastle i rzut rożny dla gospodarzy.

54
    Janmaat bezpiecznie wybił futbolówkę poza obszar gry.

52
    Dośrodkowanie w pole karne, ale futbolówka wylądowała w rękach Krula.

52
    Korner dla WBA.

51
    Bardzo ważna interwencja Krula!
    Kapitalne zagranie w kierunku rozpędzonego Anichebe. Napastnik WBA został na dwudziestym metrze uprzedzony przez wychodzącego z bramki Tima Krula.

50
    Sissoko ładnie przedarł się prawą stroną boiska i swoją akcję zakończył dośrodkowaniem. Jednak zacentrował wprost w ręce Fostera.

49
    Niedokładne podanie Ameobi'ego w kierunku Abeid'ego. Od rzutu z autu rozpoczną grę gospodarze.

48
    Słabe dośrodkowanie w pole karne. Piłka nie przeszła nawet pierwszego obrońcę.

47
    Rzut wolny dla Newcastle na wysokości trzydziestego metra, po tym jak Perez był sfaulowany przez rywala.

46
    Mamy pierwszą zmianę w drużynie West Bromwich Albion!
    W miejsce kompletnie bezproduktywnego Pocognoli'ego na murawie zameldował się Gamboa.

46

Zawodnicy ponownie pojawili się na murawie!

Koniec pierwszej połowy spotkania! Po czterdziestu pięciu minutach Newcastle wygrywa z WBA 1-0!

45+1
    PEREZ - 0:1

45+1

AYOZE PEREZ!!!

Kapitalna akcja gości, prosto z podręcznika!
    Futbolówka chodziła jak po sznurku między zawodnikami Newcastle. Z prawej strony piłka przeszła na lewe skrzydło do Ameobi'ego. Zagranie po ziemi w pole karne do wbiegającego AYOZE PEREZ'A, który piętką umieścił futbolówkę w siatce.

45
    Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Tam źle piłkę wybił Sissoko. Jeszcze na jedenastym metrze dopadł do niej Mulumbu, ale jego uderzenie przeleciała z dala od bramki.

45
    Jeszcze będziemy mieli rzut rożny dla drużyny West Bromwich Albion.

44
    Teraz na ofsajdzie złapany został Ameobi.

43
    Gra głównie odbywa się w środkowej części boiska, gdzie przez 60% czasu znajduje się piłka. Na połowie rywali zgodnie po 20%.

42
    Na pozycji spalonej złapany został jeden z piłkarzy WBA.

40
    Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony w wykonaniu Colback'a. Tam na piłkę nabiegało trzech piłkarzy "Srok", ale zostali oni uprzedzeni przez jednego z defensorów West Bromwich Albion.

38
    Kolejne przewinienie piłkarza WBA i ponownie od rzutu wolnego rozpoczną zawodnicy Newcastle.

36
    Anichebe wrócił za akcją na własną połowę i od razu ostro potraktował Sissoko. Rzut wolny dla Newcastle.

35
    Szkoleniowiec gospodarzy żywiołowo dyskutuje z arbitrem technicznym.

33
    Jak na razie tylko piłkarze West Bromwich Albion popełniają faule. Dotąd arbiter odgwizdał cztery przewinienia.

32
    Abeid ostro walczył o piłę z Brunt'em, ale jednak arbiter ostatecznie odgwizdał przewinienie na korzyść gracza Newcastle.

31
    Słabe dośrodkowanie w pole karne i przy piłce są zawodnicy Newcastle.

31
    Korner dla gospodarzy.

30
    Drużyna West Bromwich Albion ma niewielką przewagę w posiadaniu piłki!
    56% – 44%.

29
    Sissoko wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego rywali.

27
    Teraz Berahino stoczył walkę o piłkę z Coloccinim, ale ostatecznie Francuz był faulowany. Rzut wolny dla Newcastle.

26
    Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska.

25
    Po słabym uderzeniu Pereza grę od bramki wznowi Foster.

24
    Niedawno mieliśmy łącznie 110 podań, a kilka minut później sama drużyna West Bromwich Albion wykonała ich 101.

23
    Jak na razie najwięcej podań wykonał Wisdom w kierunku Dorrans'a. Piłka między nimi była wymieniana osiem razy.

22
    Pocognoli faulował na połowie rywala Sissoko. Rzut wolny dla Newcastle.

20
    Wyrzut z autu piłki do Mulumbu. Ten dośrodkował w pole karne do nabiegającego Berahino, ale uderzenie napastnika West Bromwich Albion tylko otarło się o poprzeczkę!

18
    Zagranie z rzutu rożnego przed pole karne. Uderzenie Burnta, ale Krul zdołał obronić futbolówkę.

17
    Kapitalna akcja gospodarzy!
    Burnt poprowadził akcję środkiem pola i zagrał do Anichebe. Napastnik WBA przyjął futbolówkę i wystawił ją dla rozpędzonego Morrisona. Uderzenie skrzydłowego, ale świetnie w bramce zachował się Tim Krul.

16
    Jak na razie obie drużyny podały piłkę 110 razy.

15
    Próba prostopadłego zagranie z głębi pola w kierunku Pereza, ale napastnik Newcastle nie był w stanie dobiec do tak mocno zagranej futbolówki.

14
    Teraz piłkarze Newcastle spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

12
    Colback dał się przepchnąć na prawej stronie. Dośrodkowanie Morrisona, ale żaden z jego kolegów nie zdołał oddać uderzenia.

11
    Po dośrodkowaniu piłki przez Ameobi'ego, Dawson wybił futbolówkę przed pole karne. Tam dopadł do niej Perez, ale jego uderzenie było minimalnie niecelne.

10
    Teraz Cabella dośrodkowywał na pierwszy słupek, ale tam piłkę na rzut rożny wybił Lescott.

9
    Sissoko robi bardzo duży zamęt na lewej stronie. Ponownie został faulowany na wysokości dwudziestego metra. Rzut wolny dla Newcastle.

8
    Pierwsza okazja dla drużyny Newcastle. W pole karne rywali powędrował Dummett. Dośrodkowanie Cabella'i, a akcję właśnie zamykał środkowy obrońca "Srok". Uderzenie głową Dummett'a, ale futbolówka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

7
    Sissoko ładnie przedarł się lewą stroną, ale ostatecznie został powalony na boisko przez Wisdoma. Rzut wolny na wysokości dwudziestego metra dla Newcastle.

7
    Bardzo niecelne podanie Abeid'a. Środkowy pomocnik próbował znaleźć na prawym skrzydle Pereza, ale zamiast do niego, to trafił wprost pod nogi obrońcy gospodarzy.

6
    Dośrodkowanie Colback'a, ale futbolówka nie przeszła nawet pierwszego obrońcy West Bromwich Albion.

5
    Teraz przez defensywę gospodarzy próbował przedrzeć się Perez, ale Lescott wystawił nogę i sfaulował napastnika Newcastle. Rzut wolny dla gości.

4
    Jak na razie pierwsze minuty nie zachwycają. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

3
    Wisdom zagrał futbolówkę z głębi pola w kierunku Morrisona, ale skrzydłowy WBA został uprzedzony przez Coloccini'ego.

2
    Preesing drużyny Newcastle poskutkował, ale i tak od rzutu z autu rozpoczną grę zawodnicy gospodarzy.

1
    Pierwszą połowę rozpoczęli piłkarze West Bromwich Albion, którzy teraz spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

1

Remembrance Day zbliża się wielkimi krokami, czas na minutę ciszy na cześć poległych żołnierzy w wojnach.

Piłkarze obu drużyn pojawili się na murawie!

Napastnik Newcastle United, Papis Demba Cisse strzelił trzy gole w ostatnich czterech spotkaniach z West Bromwich Albion! Czy pociągnie dalej swoją serię?

Golkiper Newcastle United nie jest w najwyższej formie. Na dwadzieścia jeden celnych strzałów Tim Krul puścił aż dziesięć bramek.

Berahino w każdym z ostatnich trzech spotkań trafiał do siatki rywala. W historii West Bromwich Albion żaden zawodnik nie strzelał cztery razy z rzędu. Czy mi się to uda?

Zawodnicy Newcastle United mają również tyle samo punktów co dzisiejsi rywale. Również w dziesięciu meczach uzbierali trzynaście punktów.

Newcastle United spisuję się w tym sezonie podobnie do dzisiejszych rywali. Po dziesięciu kolejkach zawodnicy Newcastle zajmują pozycję niżej od West Bromwich Albion, czyli dwunastą.

Zdobycz punktowa już jednak tak bardzo nie zachwyca. Po dziesięciu kolejkach piłkarze West Bromwich Albion zdołali zebrać zaledwie trzynaście punktów, co daje średnią 1,3 punktów na mecz.

Piłkarze West Bromwich Albion częściowo mogą zadowolić swoich kibiców miejscem w tabeli. Po dziesięciu spotkaniach jak na razie dzisiejsi gospodarze zajmują jedenastą pozycję.

Zapraszam na spotkanie jedenastej kolejki angielskiej ekstraklasy, w którym swoje siły zmierzą West Bromwich Albion z Newcastle United! Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 14:30!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:30.