Indykpol – MKS 3:2 (koniec) | Jastrzębski – Czarni 3:1 (koniec) | Dafi Społem – Resovia 1:3 (koniec)
Trefl – Cuprum 0:3 (koniec) | BKS Visła – Skra 0:3 (koniec)

0:0
    Z Hali Legionów to już wszystko. Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (20:01:01)

0:0
    MVP meczu został Dawid Konarski, który był ostoją swojej drużyny. Kilkakrotnie straszył rywali swoimi mocnymi i celnymi atakami.

0:0
    Nie mieliśmy niespodzianki w Kielcach. Pierwsze dwa sety zdecydowanie dla gości, dalej wreszcie gospodarze nawiązali równorzędną walkę. Udało się Effectorowi ugrać jednego seta z silnym rywalem i to byłoby na tyle. Resovia była zespołem lepszym i zasłużyła dzisiaj na zdobycie kompletu punktów.

19:25
    Czwarty set skończony.

19:25
    Autowy atak Buchowskiego znad siatki kończy to spotkanie. Resovia Rzeszów wyjeżdża z kompletem punktów z Kielc.