Indykpol – MKS 3:2 (koniec) | Jastrzębski – Czarni 3:1 (koniec) | Dafi Społem – Resovia 1:3 (koniec)
Trefl – Cuprum 0:3 (koniec) | BKS Visła – Skra 0:3 (koniec)

0:0
    Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (20:04:24)

0:0
    Pierwsza porażka i to od razu tak wysoka. Siatkarze LOTOSu Trefla Gdańsk polegli w dziewiątym meczu tego sezonu. Przegrali wysoko, bo 0:3. Goście z Lubina, którzy mają dosyć mocny skład, pokazali, że będą groźni w tym sezonie.

0:0
    MVP: Marcel Gromadowski

20:25
    Trzeci set skończony.

20:25
    Pewny atak na lewym skrzydle Trommela i to goście wygrywają mecz!

20:24
    Nieudana zagrywka Ivana Borovnjaka.

19:24
    Przechodząca piłka, czujny na siatce Pashytskyy pewnie atakuje ze środka. Pierwsza piłka meczowa!

19:23
    Dodatkowo przerwa na życzenie Andrei Anastasiego!

19:23
    Niepewny atak Grzyba na środku, kontra rywali wybroniona, gospodarze oddają piłkę za darmo. Rozegranie do Gromadowskiego, który potężnie atakuje i zdobywa 23. punkt.

19:22
    Blok – aut po ataku Gromadowskiego. Goście coraz bliżej wygranej w tym meczu.

19:21
    Potężna zagrywka Troya, gubią się w rozegraniu goście, którzy oddają piłkę rywalom. Rozegranie na lewe skrzydło do Schwarza, który pewnie atakuje po skosie! Przerwa na trenera drużyny gości! Pierwsza w tym meczu!

18:21
    Dotknięcie górnej taśmy w zespole z Lubina!

17:21
    Punkt dla lubinian, błąd w bloku popełnia Wojtek Grzyb, który dotyka górnej taśmy.

17:20
    Wojciech Grzyb po raz kolejny w tym meczu zdobywa punkt blokiem!

16:20
    Tym razem autowa zagrywka po stronie lubinian.

15:20
    Nienajlepsze przyjęcie w drużynie gospodarzy i 20. punkt dla gości.

15:19
    Tym razem lżejsza zagrywka Stolca ląduje na siatce.

15:18
    Znakomita zagrywka Sławka Stolca, punkt bezpośrednio po serwisie!

14:18
    Rozegranie piłki do Sławka Stolca na prawą stronę, a ten po skosie pewnie punktuje!

13:18
    Nieskończony atak Troya, lubinianie oddają piłkę za darmo. Rozegranie na środek do Ratajczaka, ale ten zablokowany!

13:17
    Delikatny atak po skosie Gromadowskiego, ale punktowy bo piłka trafia w samą linię.

13:16
    Artur Ratajczak atakuje ze środka, próbują bronić rywale, ale piłka ląduje poza boiskiem!

12:16
    Gubią się w rozegraniu goście, oddają piłkę za darmo, ale błąd w ataku gdańszczan i czteropunktowe prowadzenie lubinian na drugiej przerwie technicznej!

12:15
    As serwisowy Wojciecha Grzyba!

11:15
    Pewny atak ze środka po przerwie Wojtka Grzyba!

10:15
    Problemy z przyjęciem w drużynie z Gdańska, oddają piłkę za darmo i kontra rywali. Rozegranie piłki na środek i pewny punkt po ataku Pashytskyyego. Przerwa na życzenie Andrei Anastasiego!

10:14
    Autowa kiwka Mateusza Mika na lewej stronie siatki.

10:13
    Kolejny swietny atak ze skrzydła drużyny z Lubina, próbował bronić Gacek, ale bezskutecznie.

10:12
    Tym razem Murphy Troy atakuje po skosie i zdobywa 10. punkt dla swojego zespołu!

9:12
    Przesunięta krótka do Dmytro Pashytskyyego, który pewnie punktuje.

9:11
    Zepsuta zagrywka Marcela Gromadowskiego!

8:11
    Blokowany Borovnjak na lewym skrzydle przez trójkę gdańszczan, jednak blok autowy.

8:10
    Tym razem lżejszy atak, ale co najważniejsze punktowy, Murphy Troy!

7:10
    Obie drużyny świetnie grają blokiem, w końcu dobry atak, ale dobra wybrona i kontra LOTOSu, rozegranie do Gawryszewskiego, który jest zablokowany przez pojedynczy blok na środku siatki!

7:9
    Dobrze w obronie oba zespoły, jednak grają dosyć chaotycznie. W końcu rozegranie do Murphy Troya, który pewnym atakiem zdobywa punkt!

6:9
    Najpierw świetnie w obronie gospodarze, a po chwili sędzia odgwizduje ich przejście linii środkowej.

6:8
    Po przerwie dobrym i skutecznym atakiem popisuje się Murphy Troy!

5:8
    Zablokowany na środku siatki Bartek Gawryszewski i przerwa techniczna przy prowadzeniu gości!

5:7
    Niestety pomimo dobrego ataku, w zagrywce Grzyb się myli i posyła piłkę daleko w aut.

5:6
    Kolejny punktowy atak w tym meczu Wojtka Grzyba!

4:6
    Atak po bloku Borovnjaka, były wątpliwości bo piłka wylądowała na aucie, ale sędzia je rozwiał!

4:5
    Mateusz Mika ze środka i drugiej linii potężnie atakuje!

3:5
    Skutecznie Ivan Borovnjak atakuje z lewego skrzydła po skosie.

3:4
    Schwarz nie kończy ataku, kontra lubinian też nieskończona. Rozegranie do Troya, który tym razem pewnie punktuje atakując ze skrzydła po skosie!

2:4
    Przejście linii środkowej w drużynie Trefla po ataku Gromadowskiego.

2:3
    Pashytskyy potężnie atakuje na środku boiska, obijając ręce Grzyba.

2:2
    Sebastian Schwarz atakuje na lewej stronie, blok rywali, jednak piłka ląduje minimalnie poza boiskiem!

1:2
    Kiwa Schwarz, kontra rywali nieskończona, rozegranie piłki do Troya, który atakuje po prostej i po raz kolejny w aut.

1:1
    Atak z lewej strony siatki Borovnjaka, punktowy,

1:0
    Na początek dotknięcie górnej taśmy w drużynie Cuprum.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

22:25
    Drugi set skończony.

22:25
    Po raz kolejny nie trafia w boisko Murphy Troy i drugi set dla gości!

22:24
    Grzegorz Łomacz myli się w polu zagrywki i pierwsza setówka obroniona przez gospodarzy.

21:24
    Murphy Troy po prostej atakuje w aut i piłka setowa dla drużyny z Lubina!

21:23
    Falaschi wygrywa walkę o piłkę na siatce, rozegranie do Miki, który jest zablokowany na lewej stronie!

21:22
    Skuteczny atak ze środka Wojciecha Grzyba!

20:22
    Zablokowany na prawej stronie, po raz kolejny w tym secie, Marcel Gromadowski! Ale, goście sygnalizują dotknięcie siatki przez rywali i challenge to potwierdza!

20:21
    Kolejny potężny atak po skosie z prawej strony siatki Murphy Troya.

19:21
    Tym razem to Marcel Gromadowski przebija się przez blok rywali na prawej stronie siatki.

19:20
    Przebija się przez podwójny blok rywali Sebastian Schwarz. Wcisnął piłkę między blok a siatkę!

18:20
    Autowa zagrywka Mateusza Miki.

18:19
    Kombinacyjny atak w drużynie z Gdańska, środek, druga linia i pewny punkt Sebastiana Schwarza!

17:19
    Kolejny dobry atak po stronie gości.

17:18
    Kapitalny blok gospodarzy! Zablokowany Gromadowski na prawym skrzydle.

16:18
    Nieskończony atak Borovnjaka, kontra gdańszczan i uderzenie Troya, który obija blok gości!

15:18
    Potężny atak po skosie Murphy Troya, bez szans rywale w obronie!

14:18
    Jakimś cudem goście podbili atak Miki i oddają piłkę za darmo. Kontra i rozegranie na środek do Gawryszewskiego, który na pustej siatce nie trafia w boisko. Przerwa na życzenie Andrei Anastasiego!

14:17
    Gromadowski przebija się przez podwójny blok gospodarzy i trafia w boisku.

14:16
    Dobrze w obronie gdańszczanie, rozegranie piłki do Troya, który potężnym atakiem po skosie zdobywa punkt.

13:16
    Znakomicie ze środka atakuje Wojciech Grzyb.

12:16
    Autowa zagrywka Sebastiana Schwarza i kolejna przerwa techniczna przy prowadzeniu gości!

12:15
    Tym razem dobre przyjęcie i skuteczny atak ze skrzydła, z lewej strony, po skosie Sebastiana Schwarza!

11:15
    Punkt bezpośredni z zagrywki zdobywa Pashytskyy. Ależ problemy w przyjęciu mają dziś gospodarze...

11:14
    Kolejny raz błąd w przyjęciu u gospodarzy, kontra rywali i tym razem na środku kiwa Łomacz, do tego skutecznie!

11:13
    Najpierw słabe przyjęcie ataku Pashytskyyego, potem dobra obrona, ale gdańszczanie oddają piłkę za darmo. Atak ze środka Kadziewicza i punkt dla gości.

11:12
    Znów przez środek grają goście i znów Pashytskyy pewnie punktuje, tym razem na pojedynczym bloku.

11:11
    Ivan Borovnjak myli się w polu serwisowym i ponownie mamy remis.

10:11
    Tym razem potężny atak ze środka Pashytskyyego. Czysta siatka.

10:10
    Wojciech Grzyb zablokował na środku siatki Dmytro Pashytskyyego!

9:10
    Nieporozumienie w rozegraniu i gdańszczan, jednak kontra rywali nieskuteczna, zablokowany Gromadowski przez potrójny blok!

8:10
    Przesunięta krótka do Dmytro Pashytskyego, który pewnie atakuje w punkt.

8:9
    As serwisowy Mateusza Miki, nie przyjęli tego dobrze rywale!

7:9
    Problemy w przyjeciu w LOTOSie, ale pewny atak Troya, tym razem na lewej stronie siatki!

6:9
    Niestety tym razem autowa zagrywka Marco Falaschi.

6:8
    Potężny atak Troya z prawego skrzydła, Amerykanin przebija się przez podwójny blok!

5:8
    Tym razem w polu zagrywki myli się Wojtek Grzyb i trzypunktowe prowadzenie zespołu z Lubina na pierwszej przerwie technicznej.

5:7
    Autowa zagrywka Marcela Gromadowskiego.

4:7
    Tym razem to Trommel przebija się przez potrójny blok gdańszczan i zdobywa siódmy punkt dla swojego zespołu.

4:6
    Nieskończony atak Trommela, kontra gospodarzy i pewny atak Troya, który przebija się przez potrójny blok!

3:6
    Po przerwie dobry atak po bloku rywali Sebastiana Schwarza.

2:6
    Pashytskyy potężnie serwuje, bez szans na dobre przyjęcie w drużynie z Gdańska i kolejny punkt dla gości. Przerwa na życzenie Anastasiego!

2:5
    Gdańszczanie oddają piłkę za darmo, kontra rywali i pewny atak Gromadowskiego.

2:4
    Zablokowany na środku, przez potrójny blok rywali, Mateusz Mika!

2:3
    Pewny atak po skosie Sebastiana Schwarza.

1:3
    Nieskończony atak Troya, tym samym kontra rywali i atak Gromadowskiego, który po bloku gdańszczan wybija piłkę na aut.

1:2
    Punktowy blok Borovnjaka i Pashytskyyego na Troyu!

1:1
    Znakomity blok Schwarza i Gawryszewskiego! Zablokowany Gromadowski!

0:1
    Dobra kiwka na środku Trommela na początek seta.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

16:25
    Pierwszy set skończony.

16:25
    Ivan Borovnjak kończy seta pewnym atakiem z lewego skrzydła.

16:24
    Pewny atak po ostrym skosie Mateusza Miki na lewym skrzydle.

15:24
    Autowa zagrywka Wojtka Grzyba i pierwsza piłka setowa dla drużyny gości!

15:23
    Kiwka Marco Falaschi na środku siatki!

14:23
    Znów dobry blok lubinian, którzy dostają piłkę za darmo. Rozegranie do Gromadowskiego i pewny punkt po ataku ze skosu.

14:22
    Zatrzymany blokiem Mateusz Mika na lewym skrzydle.

14:21
    Po raz kolejny goście świetnie atakuje z lewej strony po skosie.

14:20
    Bardzo duży aut po zagrywce Sebastiana Schwarza.

14:19
    Punktowy blok Miki i Grzyba!

13:19
    Potężny, a co najważniejsze skuteczny atak z prawej strony Schwarza.

12:19
    Po raz kolejny skuteczny atak Gromadowskiego, tym razem po prostej obija ręce rywali.

12:18
    Rywale odpowiadają tym samym, autowa zagrywka!

11:18
    Nieudana zagrywka w drużynie gdańszczan.

11:17
    Znów Schwarz nie kończy ataku, jednak piłka wraca na stronę gdańszczan i znów rozegranie to Niemca, który tym razem punktuje!

10:17
    Autowy atak po przerwie Sebastiana Schwarza i o drugą przerwę w tym secie prosi Andrea Anastasi.

10:16
    As serwisowy Borovnjaka i to goście z Lubina prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

10:15
    Zablokowany na lewej stronie Sebastian Schwarz.

10:14
    Zły atak Murphy Troya, kontra rywali i Gromadowski pewnie punktuje po ataku ze skosu. Przerwa na życzenie Anastasiego!

10:13
    Nieskuteczny atak ze środka Gawryszewskiego, potem nieskończony blok. Po chwili kontra zawodników gości i punkt dla nich.

10:12
    Kolejny świetny blok po stronie drużyny gości.

10:11
    Znakomity atak po skosie z lewej strony Murphy Troya!

9:11
    Dobrze w obronie goście i kontra z ich strony. Na prawej stronie dobrze w ataku Gromadowski, który obija ręce rywali.

9:10
    Zablokowany na środku przez pojedynczy blok Pashyskyyego Bartosz Gawryszewski.

9:9
    Kiwa ze środka i drugiej linii Trommel, próbowali bronić gdańszczanie jednak bezskutecznie. Zaskoczyła ich ta piłka!

9:8
    Kolejna zepsuta zagrywka w drużynie gości, tym razem Łukasz Kadziewicz.

8:8
    Skutecznie po skosie atakował jeden z zawodników Cuprumu Lubin.

8:7
    Potężny atak Murphy Troya i to LOTOS prowadzi na pierwszej przerwie technicznej.

7:7
    Trommel skutecznie przebija się przez podwójny blok gdańszczan.

7:6
    Na prawej stronie świetnie atakuje Murphy Troy.

6:6
    Aut po zagrywce Murphy Troya.

6:5
    Punktowy atak ze środka Mateusza Miki!

5:5
    Podwójne obicie Marco Falaschiego i znów mamy remis.

5:4
    Punktowy atak po prostej ze skrzydła Murphy Troya.

4:4
    As serwisowy Ivana Borovnjaka!

4:3
    Kolejny raz dobrze w bloku gospodarze, jednak w końcu to dobrym atakiem punkt zdobywa Gromadowski.

4:2
    Podwójny blok gospodarzy, a w roli głównej Troy!

3:2
    Nieudany serwis Marcela Gromadowskiego.

2:2
    Ivan Borovnjak na lewym skrzydle obija blok gdańszczan.

2:1
    Pierwszy punkt, obijając blok zdobywa Mateusz Mika.

1:1
    Tym razem w polu zagrywki myli się Wojtek Grzyb.

1:0
    Na początek popsuta zagrywka po stronie gości.

0:0
    Jesteśmy na hali!

0:0
    Czy LOTOS umocni się w czołówce i wygra 9 mecz z rzędu? Czy może mocni kadrowo rywale zaskoczą? Na te pytania odpowiedź poznamy już w środę, na transmisję live prosto z hali zapraszamy od godziny 18:30!

0:0
    Siatkarze LOTOSu Trefla Gdańsk od początku zaskakują skutecznością. Pewnie wygrywają mecze i zapewne nie planują przerwać tej serii z beniaminkiem z Lubina. Mika, Schwarz, Troy czy też Grzyb na pewno zatroszczą się o to by pokonać przyjezdnych w trzech setach.

0:0
    Tym razem na drodze gdańszczan beniaminek – Cuprum Lubin. W ostatnim meczu siatkarze gości przegrali u siebie z Transferem Bydgoszcz 2:3. Trzeba przyznać, że skład przyjezdnych robi wrażenie – Kadziewicz, Łomacz, Pliński czy Rusek. To nazwiska, które wśród kibiców wzbudzają entuzjazm.

0:0
    Podopieczni Andrei Anastsiego po świetnym początku sezonu i ośmiu zwycięstwach z rzędu wracają do swojej hali na granicy Gdańska i Sopotu. Plan jest tylko jeden – wygrać kolejny mecz i umocnić się na pozycji, dającej podium ekipie LOTOSu.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.

Piotr Grabowski

Trefl Gdańsk: Grzyb, Gacek (l), Stepień, Falaschi, Schulz, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Ratajczak, Stolc, Mika, Czunkiewicz
    KGHM Cuprum Lubin: Łapszyński, Borovnjak, Trommel, Michalski, Rusek (l), Gorzkiewicz, Pashytskyy, Gromadowski, Kadziewicz, Romać, Siezieniewski, Kryś, Łomacz