Rybnik – Siedlce 68:63 (koniec) | Bydgoszcz – Polkowice 66:64 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Kraków 66:71 (koniec)
AZS Lublin – Ślęza Wrocław 54:73 (koniec)
Artego Bydgoszcz
66:64 (22:13, 35:33, 51:48)
CCC Polkowice
Sobota 15.11.2014, 17:45 • Artego Arena, Bydgoszcz • Tauron Basket Liga Kobiet

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com. (19:40:54)

Po wielkich emocjach, których doświadczyliśmy dzisiaj w Artego Arenie ostatecznie zwyciężczyniami okazały się zawodniczki gospodarzy! Po pierwszej kwarcie prowadziły one dosyć pewnie, bo 9 punktami, ale w kolejnych ta przewaga znacząco topniała. Najpierw były to 2 punkty, a później 3. W ostatniej tercji przez zdecydowaną jej większość to koszykarki CCC były bliżej wygranej, bowiem to one prowadziły. Mimo to w ostatnich sekundach wypuściły przewagę z rąk i ich rywalki mogły cieszyć się po końcowym gwizdku sędziego.

40:00
    Koniec meczu. (66:64)

0:08
    Po raz kolejny faulowana zawodniczka Artego i z rzutu osobistego trafia McBride. (66:64) (66:64)

0:16
    Timeout dla gości. (65:62) (65:62)

0:17
    Trafia oba rzuty osobiste McBride! (65:62) (65:62)

0:22
    Coś niesamowitego!! Zbyt długo rozpoczynało grę CCC i piłka dla bydgoszczanek! (63:62) (63:62)

0:23
    Trafia oba rzuty osobiste Koc i na 23 sekundy przed końcem na prowadzeniu Artego! (63:62) (63:62)

0:36
    Koniec czasu 24 sekund CCC. Ostatnia akcja Artego! (61:62) (61:62)

1:00
    Minutę przed końcem za trzy punkty trafia McBride! (61:62) (61:62)

1:19
    Timeout dla gospodarzy. (58:62) (58:62)

1:20
    Za trzy punkty w być może decydującym momencie tego spotkania trafia Majewska! (58:62) (58:62)

1:36
    Niecelny rzut za trzy punkty McBride. (58:59) (58:59)

2:08
    Odpowiedź CCC. Dwa punkty Hall. (58:59) (58:59)

2:30
    Tym razem bezbłędna na linii czterech metrów McBride! (58:57) (58:57)

2:50
    Myli się Nwagbo, ale kontra rywalek również bez punktów. (56:57) (56:57)

3:18
    Błąd kroków Majewskiej. Szans dla gospodyń na akcję dającą prowadzenie. (56:57) (56:57)