Puszcza – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Okocimski – Górnik W. 0:0 (koniec) | Legionovia – Wisła Pu. 3:4 (koniec)
Błękitni – Stal S. W. 1:3 (koniec) | Limanovia – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | Rozwój – Nadwiślan 5:0 (koniec)
Kotwica – Znicz 1:1 (koniec) | Stal M. – MKS Kluczbork 0:0 (koniec)
Legionovia Legionowo
3:4 (0:2)
Wisła Puławy
Sobota 15.11.2014, 13:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga

Dziękujemy za uwagę. (15:11:41)

Bohaterem spotkania zespół gości, który zagrał doskonale spotkania, choć nie ustrzegł się błędów w ostatnich minutach meczu.

Wisła Puławy wygrywa 4:3, choć prowadziła już 4:1. Gospodarze w ostatnich minutach zdobyli dwie bramki, ale ich postawa nie wszystkich zachwyciła.

90+3

90+3
    Gol dla Legionovii!
    Bramkę zdobył SZYMON LEWICKI. Uderzenie głową w polu karnym.

90+2
    Wrzutka w pole karne gości.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

87
    Nic się nie dzieje. Wisła kontroluje grę. Legionovia bezsilna.

85
    Ostatnie pięć minut spotkania.

83
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Niezgoda, na boisku pojawia się Szczotka.

82
    Bramkę zdobył PAWEŁ BRONISZEWSKI. Kapitalne uderzenie z dystansu trafia do siatki tuż przy słupku.

80
    Uderzenie Camary, który trafia w słupek!

78
    Grę kontrolują zawodnicy gości.

75
    Kwadrans gry do końca spotkania. Przewaga po stronie gości.

74
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Michalski, na boisku pojawia się Camara.

71
    Kolejna dobra akcja Janusińskiego, który strzela z bliskiej odległości, ale bramkarz Wisły pewnie łapie piłkę.

70
    Gol dla Wisły Puławy!
    Bramkę zdobył TOMASZ SEDLEWSKI. Strzał z bliskiej odległości. Bramkarz gospodarzy był bez szans.

67
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Maciejewski, na boisku pojawia się Ziąbski.

66
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Filipov, na boisku pojawia się Wiącek.

Kamil Stachurski

Gole: 58. Janusiński, 82. Broniszewski, 90+3. Lewicki – 8. Pozak, 39. Niezgoda, 60. Fiedoriv, 70. Sedlewski

Kartki:   65. Stromecki (LGN) – 53. Pozak (PUL)

Legionovia Legionowo: Waskow – Wieczorek (50. Janusiński), Dankowski, Goropevsek (46. Kovjenic), Kołodziejski – Stromecki, Broniszewski, Odunka, Czapa (46. Kominiak) – Maciejewski (67. Ziąbski), Lewicki.

Zmiany: Smyłek, Janusiński, Tlaga, Tatara, Kominiak, Kovjenic, Ziąbski.

Wisła Puławy: Penkovets – Pozak (56. Charzewski), Budzyński, Pielach, Fedoriv – Sedlewski, Maksymiuk, Barański, Michalski (74. Camara) – Filipov, Niezgoda (83. Szczotka).

Zmiany: Zolech, Charzewski, Jędrzejczyk, Camara, Lisiecki, Szczotka, Wiącek.

Sędziowie: Tomasz Marciniak (Płock)