Puszcza – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Okocimski – Górnik W. 0:0 (koniec) | Legionovia – Wisła Pu. 3:4 (koniec)
Błękitni – Stal S. W. 1:3 (koniec) | Limanovia – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | Rozwój – Nadwiślan 5:0 (koniec)
Kotwica – Znicz 1:1 (koniec) | Stal M. – MKS Kluczbork 0:0 (koniec)
Limanovia Limanowa
1:1 (0:1)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 15.11.2014, 13:00 • Stadion im. Romana Szumilasa, Limanowa • 2. Liga

Dziękuje serdecznie za śledzenie relacji ze zmiany stanu wyniku i zapraszam na kolejne relacje ze spotkań II ligi na portalu lajfy.com. (15:00:34)

Goście wyjeżdżają z Limanowej zaledwie z jednym punktem co zapewne ich w ogóle nie zadowala tym bardziej, że stracili bramke w samej końcówce spotkania tracąc tym samym fotel lidera po rundzie jesiennej na rzecz Rozwoju Katowice. Przed nami tej jesieni jeszcze dwa spotkania z rundy wiosennej. Obie drużyny mają odmienne cele. Limanovia będzie walczyła w tym sezonie o utrzymanie, natomiast zawodnicy z Rybnika o awans do pierwszej ligi.

90

86
    Gospodarze będą kończyć ten w "10", gdyż Więcławek został ukarany czerwoną kartką po drugiej żółtej.

85
    Gol dla Limanovii!
    MARCIN CHMIEST doprowadza do wyrównania w tym spotkaniu co na pewno cieszy kibiców zgromadzonych na trybunach w LImanowej.

84
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Krotofil, na boisku pojawia się Gilewicz.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Więcławek (Limanovia Limanowa).

75
    Do końca meczu pozostało 15 minut, czy stać graczy gospodarzy na choćby jeden punkt w tym spotkaniu?

73
    Zmiana w drużynie Limanovia Limanowa: z boiska schodzi Waksmundzki, na boisku pojawia się Komorek.

66
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Bałuszyński, na boisku pojawia się Wolniewicz.

63
    Zmiana w drużynie Limanovia Limanowa: z boiska schodzi Piwowarczyk, na boisku pojawia się Więcławek.

60
    Po godzinie gry w Limanowej nadal mamy wynik 0-1 dla gości, którzy zapewne nie są minimalistami i będą chcieli w ostatnich 30 minutach gry podwyższyć prowadzenie.

46
    Żółtą kartkę otrzymuje Bodzioch (Energetyk ROW Rybnik).

46

46
    Zmiana w drużynie Limanovia Limanowa: z boiska schodzi Margol, na boisku pojawia się Serafin.

Po pierwszych 45 minutach spotkania na prowadzeniu są zawodnicy Energetyka ROW Rybnik, którzy objęli prowadzenie w 16 minucie meczu po golu Łukasza Bałuszyńskiego, jeżeli ten wynik się utrzyma to przyjezdni zostaną królami jesieni, gdyż jest to ostatnie spotkanie w ramach rundy jesiennej w II lidze.

45

30
    Po pół godzinie gry w Limanowej na prowadzeniu goście z Rybnika, którzy zapewne będą chcieli podwyższyć prowadzenie w tym meczu jeszcze przed przerwą.