Niżny Nowogród – CSKA Moskwa 3:4 (1:2 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (1:2)
Torpedo Niżny Nowogród
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)
HK CSKA Moskwa
Piątek 21.11.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • Kontinental Hockey League

Po emocjonującym spotkaniu górą byli zawodnicy CSKA Moskwa, dla których źle rozpoczął się ten mecz, bowiem już w 7. minucie przegrywali po golu Wolskiego. Zawodnicy z Moskwy podnieśli się i po dwóch tercjach prowadzili 2:1. Do wyrównania doprowadził w 28. minucie Immonen, ale ponownie na prowadzenie wyszli goście za sprawą gola Stasa, z prowadzenia cieszyli się krótko, bowiem już 2 minuty później trafił Blażijewski.
    O losach meczu zdecydowały karne, w których lepszą skutecznością popisali się goście. (19:46:01)

LIUBIMOW - 3:4

65:00
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna HK CSKA Moskwa.

Decydującego karnego wykorzystał ROMAN LIUBIMOW, dzięki czemu goście wracają do domu jako zwycięzcy.

4. serie
    1:2

4. serie
    1:1
    Immonen w swojej drugiej próbie dzisiaj myli się.

63:59
    Billins zostaje ukarany dwiema minutami.

63:50
    Po drugiej stronie czujny również Galimov, który świetnie wybronił strzał gospodarzy.

63:30
    Radulow próbował zaskoczyć bramkarza strzał z niebieskiej, jednak Kasutin pewnie broni.

61:55
    Po obu stronach widać sporo niedokładności i tym samym krążek przechodzi od połowy do połowy.

Damian Apostolski

Składy i statystyki: 7. Wolski (Immonen), 28. Immonen (Wolski, Salminen), 52. Blażijewski (Salminen, Wolski) – 15. Grigorenko (Radułow), 20. Murszak (Kiselewicz), 50. Stas (Żarkow), kar. Liubimow (r.k.)

1:2   Liubimow (MOS)

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin (Jachin) – Hietanen, Chomicki, Walentienko, Blażijewski, Grigorjew, Bernacki, Malewicz – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Filatow, Krasnoslobodcev – Drugow, Kazionow, Kulomin – Potapow, Konkow, Iljin.
    HK CSKA Moskwa: Galimov (Lalande) – Zajcew, Dienisow, Panin, Kiselewicz, Bonaderew, Miszarin, Billins, Liubimow – Andronow, Grigorenko, Radułow – Murszak, Prochorkin, Hjalmarsson – Stas, Żarkow , Wolkow – Żafrajow, Kwartalnow, Kuzmenko.

Sędziowie: Ronn, Cyplakow – Metalnikow,Sirotkin