Bayern – Hoffenheim 4:0 (koniec) | Schalke 04 – Wolfsburg 3:2 (koniec) | Borussia M. – Eintracht 1:3 (koniec)
Mainz – Freiburg 2:2 (koniec) | Hannover – Bayer 1:3 (koniec) | Paderborn – Borussia D. 2:2 (koniec)
FC Koln – Hertha 1:2 (koniec)
Borussia Monchengladbach
1:3 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 22.11.2014, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Niemiecka Bundesliga

90+4
    Hasebe również za udział w przepychankach wpisuje się do notesu sędziego.

90+2
    Przepychanki na murawie i to musi skończyć się kolejnymi kartkami! Mamy drugą żółtą kartkę dla Xhaki w przeciągu zaledwie minuty! Gospodarze nie wytrzymują i kończą ten mecz osłabieni!

90+1
    Xhaka jeszcze otrzymuje żółtą kartkę po tym, jak wykopał piłkę w powietrze po nieuznanej bramce.

75
    Dominguez nie wytrzymuje napięcia i doprowadza do niebezpiecznego rzutu wolnego dla swojej ekipy – w dodatku żółta kartka!

68
    Zaostrza się to spotkanie. Oczipka fauluje rywala niedaleko własnego pola karnego i mamy żółtą kartkę!

59
    Mamy drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu. Chandler musiał technicznie przerwać kontrę rywali.

9
    Żółta kartka dla Russa, który sfaulował wybiegającego na sam na sam Raffaela! Tutaj mogło być nawet czerwo! Będzie rzut wolny dla miejscowych w świetnej odległości od bramki.