Clearex Chorzów
4:3 (3:1)
Rekord Bielsko-Biała
Sobota 22.11.2014, 17:00 • Hala Sportowa, Chorzów. • FOGO Futsal Ekstraklasa

Po wspaniałym spotkaniu Clearex Chorzów pokonuje 4:3 Rekord Bielsko-Biała! Za wspólnie spedzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie! (18:40:31)

39:35
    Wspaniała parada Pstrusińskiego na końcówkę tej rywalizacji!

39:00
    Od autu na własnej połowie boiska grę wznowią piłkarze chorzowskiego Clearexu.

38:41
    Gol dla Rekordu!
    MICHAŁ MAREK trafia do siatki rywali z bliskiej odległości!!! Do końca meczu jeszcze ponad minuta!!!

38:25
    Potrafią w tak trudnym momencie jeszcze trzymać piłkę w posiadaniu gospodarze.

38:00
    Udało się gościom dostarczyć piłkę na skrzydło, ale po tym mamy zupełnie nieudane dośrodkowanie.

37:30
    Bardzo długo piłkę po obwodzie wymieniają między sobą kolejni piłkarze Rekordu.

36:55
    Od rzutu rożnego grę wznowią za moment przyjezdni.

36:30
    W posiadaniu futbolówki znajdują się piłkarze miejscowej ekipy.

36:10
    Wysoko ustawiona obrona gospodarzy daje im możliwość przejęcia piłki.

36:00
    Goście zdecydowali się wycofać bramkarza i wprowadzili kolejnego zawodnika do pola.

35:42
    O czas prosi trener zespołu gości. Do zakończenia meczu zostało minimalnie ponad cztery minuty.

35:25
    Niesamowite! I Tym razem po wspaniałej kontrze nie udaje się zawodnikom Clearexu strzelić bramki!

35:00
    Coraz szybszy staje się ten mecz. W tym momencie mogli gospodarze rozstrzygnąć sprawę, ale po kontrze dwóch na jednego nie trafili bramki!

34:30
    Kompletnie nieporozumieli się teraz w ataku Popławski i Franz. Mamy aut dla gospodarzy,

34:15
    Miozga cudownie uruchomił Segeta, a ten pomylił się o centymetry!

33:30
    Mamy kolejny rzut rożny dla gości po zablokowanym uderzeniu Popławskiego.

Dawid Czempisz

Gole: 4. Łopuch, 9. Grecz, 20. Wojtyna, 26. Salisz – 8. Szymura, 23. Polasek, 39. Marek

Kartki:   20. Brzenk (BIE)   26. Łysoń (BIE)

Clearex Chorzów: Pstrusiński – Miozga, Golly, Salisz, Tkacz, Seget, Omylak, Grecz, Wojtyna, Łopuch, Ulfik, Pasierbek, Podobiński, Rabczak.
    Rekord Bielsko-Biała: Nawrat, Brzenk – Biel, Szymura, Kmiecik, Popławski, Franz, Łysoń, Polasek, Mentel, Marek, Szłapa, Janovsky.