Clearex Chorzów
4:3 (3:1)
Rekord Bielsko-Biała
Sobota 22.11.2014, 17:00 • Hala Sportowa, Chorzów. • FOGO Futsal Ekstraklasa

Po wspaniałym spotkaniu Clearex Chorzów pokonuje 4:3 Rekord Bielsko-Biała! Za wspólnie spedzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie! (18:40:31)

39:35
    Wspaniała parada Pstrusińskiego na końcówkę tej rywalizacji!

39:00
    Od autu na własnej połowie boiska grę wznowią piłkarze chorzowskiego Clearexu.

38:41
    Gol dla Rekordu!
    MICHAŁ MAREK trafia do siatki rywali z bliskiej odległości!!! Do końca meczu jeszcze ponad minuta!!!

38:25
    Potrafią w tak trudnym momencie jeszcze trzymać piłkę w posiadaniu gospodarze.

38:00
    Udało się gościom dostarczyć piłkę na skrzydło, ale po tym mamy zupełnie nieudane dośrodkowanie.

37:30
    Bardzo długo piłkę po obwodzie wymieniają między sobą kolejni piłkarze Rekordu.

36:55
    Od rzutu rożnego grę wznowią za moment przyjezdni.

36:30
    W posiadaniu futbolówki znajdują się piłkarze miejscowej ekipy.

36:10
    Wysoko ustawiona obrona gospodarzy daje im możliwość przejęcia piłki.

36:00
    Goście zdecydowali się wycofać bramkarza i wprowadzili kolejnego zawodnika do pola.

35:42
    O czas prosi trener zespołu gości. Do zakończenia meczu zostało minimalnie ponad cztery minuty.

35:25
    Niesamowite! I Tym razem po wspaniałej kontrze nie udaje się zawodnikom Clearexu strzelić bramki!

35:00
    Coraz szybszy staje się ten mecz. W tym momencie mogli gospodarze rozstrzygnąć sprawę, ale po kontrze dwóch na jednego nie trafili bramki!

34:30
    Kompletnie nieporozumieli się teraz w ataku Popławski i Franz. Mamy aut dla gospodarzy,

34:15
    Miozga cudownie uruchomił Segeta, a ten pomylił się o centymetry!

33:30
    Mamy kolejny rzut rożny dla gości po zablokowanym uderzeniu Popławskiego.

33:15
    Dobrze z przodu powalczył Golly, ale piłka w posiadaniu jego rywali.

32:55
    Potężne uderzenie zawodnika gości przelatuje centymetry obok bramki miejscowej drużyny.

32:30
    Tym razem dobrze ustawiony partner pomógł w obronie strzału Pstrusińskiemu.

32:00
    W dalszym ciągu mamy szybkie i groźne ataki przyjezdnych, jednak brakuje wykończenia.

31:30
    Świetnie wyprowadzili swojego partnera na pozycję strzelecką goście, ale i tym razem próba nieudana.

31:00
    Samotny rajd piłkarza Clearexu kończy się całkowitym niepowodzeniem.

30:41
    Piąty faul w tej części gry piłkarzy gospodarzy! Kolejny będzie skutkował przedłużonym rzutem karnym!

30:25
    Mamy czwarty faul piłkarza miejscowego zespołu w tej połowie.

29:58
    Stan fauli na chwilę obecną to Clearex 3:2 Rekord.

28:45
    Brzenk wyprowadził znakomity atak, jednak w ostatniej chwili fatalnie pomylił się Szłapa!

28:15
    Dwa razy Pstrusiński powstrzymywał przeciwników w znakomitych sytuacjach strzeleckich!

28:00
    Wspaniała szansa dla gospodarzy, ale Seget minimalnie nie zdążył do podania od partnera przed bramką rywali!

27:50
    Dużo zamieszania teraz mamy na boisku i żadna z drużyn nie potrafi stworzyć dobrej akcji.

27:35
    Rzut rożny dla piłkarzy Rekordu Bielsko-Biała.

27:25
    Wspaniale na pozycji pokazał się Popławski, a po chwili uderzył niesamowicie mocno, ale tuż nad poprzeczką!

27:15
    Słabej jakości był teraz atak przyjezdnego zespołu i w akcji Clearex.

26:55
    Mamy zagranie ręką gracza gospodarzy w pobliżu jego własnego pola karnego.

26:35
    Rafał Franz uderzał z piątego metra, ale fantastycznie rzucił mu się pod nogi Pstrusiński!

26:30
    Nie ustają w tym momencie ataki bielskiej ekipy, ale nadal świetnie w obronie gospodarze.

25:58
    Gol dla Clearexu!
    KRZYSZTOF SALISZ pewnie trafia do siatki rywali z tego rzutu wolnego i mamy już dwubramkowe prowadzenie gospodarzy!!!

25:57
    Wojciech Łysoń za faul w sytuacji sam na sam otrzymuje czerwoną kartkę!

25:45
    Od własnej bramki grę wznowi Pstrusiński po złym rozegraniu ataku przez gości.

25:17
    Szłapa przejął piłkę daleko od pola karnego gospodarzy i huknął poteżnie, ale również niecelnie.

25:00
    Cały czas umiejętnie bronią się gracze gospodarzy. Tym razem pogubił się Marek w ofensywnej akcji.

24:40
    Szybkimi podaniami piłkarze gospodarzy wyszli spod pressingu rywali i wywalczyli aut na połowie gości.

24:15
    Zbyt blisko ustawiony piłkarz Clearexu przy aucie i mamy rzut wolny dla przyjezdnych.

23:58
    Po szybkim kontrataku bardzo dobrą i efektowną paradą popisuje się Brzenk.

23:15
    Bardzo dobrze tym razem na raty interweniuje bramkach chorzowskiej ekipy.

23:00
    Rafał Franz znalazł sobie miejsce na dobre uderzenie, ale skutecznie łapie piłkę Pstrusiński!

22:39
    Po szybko wykonanym aucie mamy bramkę dla zespołu gości, którą zdobywa RADEK POLASEK!!!

22:10
    Niesamowita szansa dla gości, ale z piątego metra huknął tylko w poprzeczkę Artur Popławski!

21:55
    Od własnej bramki gre wznowi Pstrusiński po nieudanej kombinacji zespołu gości.

21:35
    Bardzo rozsądnie grają teraz piłką miejscowi i starają się jak najdłużej trzymać futbolówkę w swoim posiadaniu.

21:15
    Zakotłowało się w polu karnym przyjezdnej ekipy, ale ostatecznie nie mamy strzały piłkarzy z Chorzowa.

21:00
    Skutecznie Brzenk wyszedł z bramki i przerwał groźną akcję rywali.

20:45
    W posiadaniu futbolówki utrzymują się piłkarze bielskiej drużyny.

20:30
    Bardzo szybko mamy pierwszy faul, a przewinił piłkarz chorzowskiego Clearexu.

21

Pierwsza połowa kończy się rezultatem 3:1 dla zespołu gospodarzy. Trzeba przyznać, że aktualny mistrz Polski ma swoje sytuacje w tym meczu, jednak wspaniale Pstrusiński broni uderzenia piłkarzy Rekordu. Z pewnością czeka nas jeszcze wiele wspaniałych emocji w drugiej połowie tej rywalizacji!

19:45
    Jedna z ostatnich okazji w tej połowie dla zespołu gości.

19:12
    DANIEL WOJTYNA okazał się skutecznym egzekutorem tego przedłużonego rzutu karnego!!!

19:10
    W bardzo ostry sposób swojego rywala poza polem karnym sfaulował Brzenk.

18:15
    Artur Popławski i tym razem pokazał się z dobrej strony. Po chwili jednak jego zespół traci futbolówkę.

17:30
    Starają się dostać okazję do przedłużonego karnego piłkarze gospodarzy.

17:00
    Popławski kolejny raz mocno dośrodkował w pole karne Clearexu, ale bez efektu.

16:30
    Wojtyna balansem ciała zwiódł dwójkę rywali i uderzył z szóstego metra, ale wspaniale broni bramkarz gości!

16:15
    Michał Grecz znalazł się w wybornej sytuacji, ale uderzył z bliska wprost w bramkarza rywali!

15:55
    Niecelnym strzałem akcję kończy zawodnik Clearexu z bardzo dobrej pozycji.

15:35
    Mariusz Seget w niegroźnej sytuacji fauluje swojego rywala.

15:25
    Przyjezdni starają się kombinacyjnie minąć swoich rywali, ale świetnie ustawiają się gospodarze na defensywnych pozycjach.

14:55
    Bardzo krótko trwała akcja Clearexu, gdyż stracili piłkę przez niedokładność. Po chwili przed znakomitą szansą Marek, ale nie trafił w piłkę z czterech metrów do bramki!

14:35
    Marek został świetnie obsłużony na skrzydle, ale piłka zesła mu z nogi podczas strzału i wyraźnie przestrzelił.

14:15
    Atak pozycyjny gości. Na parkiecie leży jeden z piłkarzy przyjezdnego zespołu, ale arbiter nie odgwizdał przewinienia.

13:35
    Coraz śmielej atakują goście, jednak teraz zupełnie nie porozumieli się ze sobą zawodnicy tej drużyny.

13:15
    Polasek świetnie minął jednego rywala, a później minimalnie zbyt mocno dogrywał do partnera przed bramką Clearexu.

12:45
    Na wyższe podejście zdecydował się również zespół z Bielska-Białej i również oni przejmują futbolówkę.

12:30
    Popławski był osaczony przez dwóch rywali, ale udało mu się utrzymać w posiadaniu piłki na skrzydle.

11:55
    Na dłuższe rozegranie akcji decydują się piłkarze Rekordu, ale dobrze i tym razem zadziałał pressing gospodarzy.

11:25
    Mamy piąte przewinienie zawodników gości. Kolejny faul będzie skutkował przedłużonym karnym!

11:15
    Bardzo dobra kontra dwóch zawodników gospodarzy, ale świetnie tym razem spisała się obrona rywali.

10:55
    Janovsky zaplątał się w dryblingu na skrzydle i spokojnie rywal wybija mu futbolówkę spod nóg.

10:30
    Franz zdecydował się na mocne wstrzelenie piłki w pole karne rywali, ale tam skutecznie inetrweniują zawodnicy gospodarzy.

9:55
    Wspaniały doping niesie się po trybunach chorzowskiego Clearexu! Kibice widzą starania swoich idoli!

9:25
    Michał Marek zbyt mocno zgrywał futbolówkę w kierunku Popławskiego.

9:10
    Utrzymują piłkę w swoim posiadaniu z dala od własnej bramki gracze gospodarzy.

9:00
    Miozga wspaniale wyszedł z kontrą, minął bramkarza rywali, ale z linii bramkowej jego uderzenie wybija zawodnik Rekordu!

8:30
    Dobrze wyprowadzona kontra Rekordu i mamy korner pod bramką Clearexu.

8:19
    Nieprawdopodobny strzał z dystansu oddaje MICHAŁ GRECZ i piłka ląduje w samym okienku bramki zespołu gości!!!

8:05
    Wspaniale zawodnik Clearexu przechwycił piłkę na środku boiska, ale przegrał pojedynek z bramkarzem rywali!

8:00
    Zatrzymana dobrze konstruowana akcja miejscowego zespołu.

7:35
    Po zabójczo precyzyjnym kontrataku zespołu gości świetnym uderzeniem popisuje się PIOTR SZYMURA!!!

7:25
    Rzut rożny dla gospodarzy. Miozga już ustawia piłkę w narożniku pola gry.

7:11
    Szybki kontratak przyjezdnych, po chwili dobrze rozegrana piłka i Popławski huknął potężnie w słupek!

7:00
    Niezła kombinacja Miozgi z partnerem z zespołu, jednak wszystko kończy się na zbyt mocno wypuszczonej piłce zawodnika Clearexu.

6:45
    Niedokładne rozegranie gości i po chwili mamy aut na połowie Rekordu dla zespołu miejscowego.

6:30
    Dobrze piłka krąży po obwodzie pola karnego Clearexu Chorzów. Mamy kolejny atak gości.

6:15
    Po chwilowym chaosie mamy korner dla przyjezdnego zespołu.

6:05
    Zablokowane mocne uderzenie zawodnika Rekordu na prawej stronie boiska.

5:55
    Udało się wyjść z własnej połowy Chorzowianom, ale po chwili mamy faul Wojtyny.

5:25
    Mamy próbę wymuszenia rzutu wolnego ze strony zawodnika miejscowej drużyny.

5:00
    Nie potrafią dłużej przy piłce utrzymać się teraz miejscowi. Kolejne ataki Bielszczan suną na bramkę Pstrusińskiego!

4:45
    Mamy kolejne przewinienie obecnych mistrzów Polski na połowie Clearexu.

4:15
    Bardzo dobrze zachowali się gospodarze w defensywie i wznowią grę od własnej bramki.

3:59
    PIOTR ŁOPUCH wspaniale wymanewrował na zamach rywala i kieruje pewnym strzałem piłkę do siatki bielskiej drużyny!!!

3:35
    Bardzo składnymi podaniami wychodzili goście z własnej połowy, jednak wszystko kończy się na aucie.

3:05
    Wysoki pressing zawodników Clearexu przynosi zamierzony efekt. Po chwili mamy faul gracza Rekordu.

2:35
    Kolejna świetna szansa dla Rekordu Bielsko-Biała, ale uderzenie sprzed pola karnego wybornie paruje bramkarz gospodarzy!

2:05
    Od autu na własnej połowie boiska grę wznowią zawodnicy przyjezdnego zespołu.

1:35
    Popławski kieruje piłkę do bramki przeciwnika, jednak wcześniej faulował golkipera miejscowych!

1:22
    Z dystansu tym razem próbował zaskoczyć bramkarza rywali gracz Clearexu, ale chybił.

1:05
    Seget wypracował sobie dobrą pozycję do oddania strzału, ale przestrzelił o dobry metr.

0:39
    Bardzo dobrze teraz Miozga asekurował tyły i pozwolił swojemu bramkarzowi skutecznie interweniować.

0:21
    Dwa bardzo niecelne strzały ze strony zawodników przyjezdnej ekipy.

0:18
    Pierwszy faul zawodników Clearexu w tym meczu.

0:15
    Wyborna okazja już na samym początku spotkania dla gości, ale wspaniale interweniuje Pstrusiński!

1

Na ten pojedynek zapraszamy państwa bardzo serdecznie już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 do relacji w lajfy.com!

Rekord Bielsko-Biała:

Górale są jednym z najskuteczniejszych zespołów w obecnych rozgrywkach. W siedmiu pojedynkach strzelili aż 35. goli, czyli tylko o jeden mniej od krakowskiej Wisły. Jeśli chodzi o stracone bramki to dali sobie wbić osiemnaście razy piłkę do własnej bramki. Najlepszym strzelcem jest zdecydowanie Artur Popławski, który trafiał już dziesięć razy do siatki rywali. Tuż za jego plecami jest Rafał Franz (osiem trafień). W ostatnim ligowym spotkaniu Rekord pokonał bardzo pewnie Red Dragons Pniewy 7:2.

Clearex Chorzów:

W obecnym sezonie zespół ten radzi sobie naprawdę bardzo dobrze. W siedmiu meczach zdobyli Chorzowianie 19. bramek, a stracili o jedną mniej. Najskuteczniejszym zawodnikiem tego teamu jest Tomasz Golly, który już pięć razy w obecnej kampanii pokonywał bramkarzy rywali. W ostatniej kolejce Clearex rozprawił się u siebie z Gwiazdą Ruda Śląska 2:1.

Sytuacja w tabeli:

Gospodarze sobotniej rywalizacji zajmują czwartą pozycję w ligowej tabeli. Mają na swoim koncie piętnaście zdobytych punktów, na co składa się pięć wygranych oraz dwie porażki. Rekord Bielsko-Biała plasuje się o dwie pozycje wyżej i ma zdobyte jedno oczko więcej. Również pięć razy tryumfował, ale dołożył do tego remis i przegraną.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Dawid Czempisz

Gole: 4. Łopuch, 9. Grecz, 20. Wojtyna, 26. Salisz – 8. Szymura, 23. Polasek, 39. Marek

Kartki:   20. Brzenk (BIE)   26. Łysoń (BIE)

Clearex Chorzów: Pstrusiński – Miozga, Golly, Salisz, Tkacz, Seget, Omylak, Grecz, Wojtyna, Łopuch, Ulfik, Pasierbek, Podobiński, Rabczak.
    Rekord Bielsko-Biała: Nawrat, Brzenk – Biel, Szymura, Kmiecik, Popławski, Franz, Łysoń, Polasek, Mentel, Marek, Szłapa, Janovsky.