Legionovia – MKS Kluczbork 1:3 (koniec) | Okocimski – Wisła Pu. 0:0 (koniec) | Stal S. W. – Limanovia 1:1 (koniec)
Rozwój – Siarka T. 3:1 (koniec) | Błękitni – Górnik W. 2:1 (koniec) | Znicz – Nadwiślan 2:0 (koniec)
Znicz Pruszków
2:0 (2:0)
Nadwiślan Góra
Sobota 22.11.2014, 18:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga

Dziękuje serdecznie za śledzenie relacji ze zmiany stanu wyniku z tego spotkania. Żegnam się z państwem zapraszając na resztę relacji na portalu lajfy.com! (19:57:55)

W Pruszkowie nie ujrzymy już dzisiejszego wieczoru więcej bramek i gospodarze wygrywają to spotkanie po golach z pierwszej połowy meczu. Znicz wskakuje w tym momencie na 7 pozycje, natomiast Nadwiślan pozostaje na 11 pozycji.

90+4

90+1
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Nawrocki, na boisku pojawia się Muszyński.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe 4 minuty.

84
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Maks, na boisku pojawia się Kraska.

80
    Do końca spotkania pozostało około 10 minut regulaminowego czasu gry i zawodnicy Nadwiślana są już raczej bez szans na choćby jeden punkt w tym spotkaniu.

76
    Furczyk (Nadwiślan Góra) jest kolejnym zawodnikiem, który otrzymuje żółtą kartke w tym meczu.

73
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Grudniewski, na boisku pojawia się Kubicki.

70
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Januszewski, na boisku pojawia się Glanowski.

60
    Balula (Nadwiślan Góra) jest kolejnym zawodnikiem gości, który zostaje ukarany "żółtkiem".

51
    Kaszok (Nadwiślan Góra) ukarany żóttą kartką.

50
    Tomczyk i Setlak ukarani po żółtej kartce

48
    Rackiewicz (Znicz Pruszków) ukarany żółtą kartką i rzut wolny dla Nadwiślana.

46
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Koman, na boisku pojawia się Kareta.

46

Po pierwszej połowie spotkanie pewnie prowadzą gospodarze 2-0 po bramkach Górskiego i Grudniewskiego. Ciekawe czy będzie stać w tym spotkaniu Nadwiślan Góra na złapanie "kontaktu" ze Zniczem Pruszków?

45

36
    Gol dla Znicza!
    Świetną asystą popisuje się Nawrocki, którego podanie wykorzystuje KAROL GRUDNIEWSKI i mamy w Pruszkowie 2-0!

34
    Przycisnęli goście! Tym razem strzał głową Balula broni pewnie Bigajski!

33
    Strzał Skrobola golkiper Znicza wybija na rzut rożny!

24
    Prostopadłe podanie do Górskiego, który jest na minimalnym spalonym.

23
    Pierwsze uderzenie na bramke wykonaniu gości, ale pewnie na posterunku Bigajski.

15
    Dośrodkowanie w pole karne Grudniewskiego, które ląduje na głowie MACIEJA GÓRSKIEGO, który umieszcza futbolówke w bramce!

14
    Łączek (Nadwiślan Góra) ukarany żółtą kartką przez Sylwestra Rasmusa.

10
    Pierwsze 10 minut spotkania, to zdecydowana dominacja Znicza Pruszków, który pokazuje dlaczego jest zdecydowanie wyżej w tabeli od przyjezdnych.

6
    Kolejna "setka" dla gospodarzy tym razem przed szczęśliwie futbolówke z linii bramkowej wybija Balul!

3
    Świetne podanie Grudniewskiego do Górskiego, który znalazł oko w oko z bramkarze, jednak nieczysto trafia futbolówkę i marnuje pierwszą doskonałą okazje w tym spotkaniu na wyjście na prowadzenie!

1
    Spotkanie rozpoczęli goście.

1

Znicz Pruszków: Bigajski – Kucharski, Niewulis, Biedrzycki, Rackiewicz – Tomczyk, Januszewski, Grudniewski, Banaszewski, Nawrocki – Górski

Rezerwowi: Wienczatek, Sokołowski, Glanowski, Kubicki, Jędrych, Muszyński, Kraska

Nadwiślan Góra: Florek – Kaszok, Łączek, Balul, Setlak – Koman, Skrobol, Małkowski, Furczyk, Legierski – Setla

Rezerwowi: Procek, Szędzielarz, Łaboda, Svarups, Matysek, Gurbisz, Kareta

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń).

Zapraszamy na zmiany stanu od godziny 18.

Obie ekipy w ostatniej kolejce nie zaznały ligowego zwycięstwa. Znicz zremisował 1:1 w Kołobrzegu, a Nadwiślan został rozgromiony w Katowicach, przez tamtejszy Rozwój aż 0:5.

Znicz Pruszków ma w dorobku 25 "oczek" i zajmuje w tabeli dziesiąte miejsce. Tuż niżej są gracze z Góry, którzy zgromadzili do tej pory 21 punktów.

Znicz Pruszków kontra Nadwiślan Góra, czyli starcie sąsiadujących ze sobą w tabeli ekip. Początek meczu o mistrzostwo drugiej ligi o godzinie 18.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..