PGE Vive – Aalborg 33:26 (koniec) | Kolding – Orlen Wisła 30:30 (koniec)
30:30 (14:14)
Orlen Wisła Płock
Niedziela 23.11.2014, 16:55 • Broendby Hallen • Liga Mistrzów

60
    Jeszcze będzie rzut wolny po syrenie. Faulował brutalnie Adam Wiśniewski. (30:30) (30:30)

55
    Torsten Laen zdobywa gola po kontrze. Remis. (28:28) (28:28)

50
    Faulowany na kole Rocha, będą dwie minuty dla niego i Jorgensena za zbyt ostrą walkę. (25:27) (25:27)

46
    FENOMENALNA interwencja Adama Morawskiego po rzucie L. Andersona! (22:26) (22:26)

45
    A nawet jedenaście! Znów cztery gole przewagi! Valentin Ghionea znakomicie rzuca ze skrzydła. (21:25) (21:25)

43
    Tiago Rocha skuteczny z rzutu karnego! (20:24) (20:24)

43
    Jorgensen fauluje Nikcevicia. Jest rzut karny dla Wisły i dwie minuty dla defensora. (20:23) (20:23)

42
    Piąty gol Dolka. (19:22) (19:22)

42
    Adam Wiśniewski fauluje Laena, dodatkowo będzie rzut karny dla zespołu gospodarzy. (18:22) (18:22)

34
    Valentin Ghionea zdobywa gola! Kapitalna wrzutka od Ivana Nikcevicia, świetna akcja dwójki płockich skrzydłowych! (16:17) (16:17)

31
    Dwie minuty kary dla Dana-Emila Racotei! Szkoda. (14:15) (14:15)

29
    L. Anderson bardzo ładnie dogrywa do koła, do Viudes'a. Tego powstrzymuje faulem Rocha. Portugalczyk będzie odpoczywał do końca I połowy i jedenaście sekund po przerwie. (13:13) (13:13)

24
    Takie bramki bolą podwójnie! Stracony gol z kontrataku przy grze w przewadze waży bardzo wiele. Drugi gol Martina Dolka z kontrataku. (11:12) (11:12)

23
    Doskonała akcja Nafciarzy, prostopadłe podanie do Zelenovicia, który trafia do bramki! Faulował go strzelec poprzedniej bramki, ukarany dwiema minutami. (10:12) (10:12)

21
    Gol Kamila Syprzaka z karnego. (9:11) (9:11)

21
    Tiumencew atakowany, dokładnie jego twarz. Za ów atak dwie minuty dla Torstena Laena. (9:10) (9:10)

19
    Nemanja Zelenović schodzi na dwie minuty. (8:9) (8:9)

18
    Dolk kontruje i trafia po raz pierwszy z gry dzisiaj. (8:9) (8:9)

14
    Lasse Anderson ogląda żółtą kartkę za faul na hiszpańsko-kazachskim rozgrywający. (5:7) (5:7)

14
    Drugi gol Dolka z karnego. (5:6) (5:6)

9
    Rocha zbyt łatwo chciał pokonać Kaspera Hvidta, ten broni rękami, które wyciągnął nad głowę. (3:4) (3:4)

7
    Czwarty gol dla Wisły, czwarty w wykonaniu obrotowego! Z karnego nad lewą ręką Hvidta trafia Tiago Rocha. (2:4) (2:4)