Resovia – Exact 3:0 (koniec) | Indykpol – Dafi Społem 3:0 (koniec) | MKS – Cuprum 1:3 (koniec)
Projekt – Czarni 0:3 (koniec) | Jastrzębski – Trefl 2:3 (koniec)
MKS Będzin
1
28 28 22 23
KGHM Cuprum Lubin
3
26 30 25 25
Środa 26.11.2014, 19:00 • Hala Widowiskowo - Sportowa przy ul. Żeromskiego 9 w Sosnowcu • PlusLiga

23:25
    Po weryfikacji sędziowie uznali że po akcji gości piłka wylądowała w polu i w taki oto sposób kończy się ten mecz.

23:24
    Trommel zagrywa w aut.

22:24
    Romać skutecznym atakiem powoduje, że goście mają piłkę meczową.

22:23
    Siezieniewski przebija się przez potrójny blok gospodarzy i bliscy zwycięstwa są goście.

22:21
    Ponownie skutecznym blokiem zatrzymani gości.

19:19
    Skuteczny blok Będzina i mamy remis!

12:16
    Ze środka atakował Michalski i będzie druga przerwa techniczna.

12:15
    Czujni na siatce będzinianie i po bloku o czas prosi rumuński trener gości.

5:8
    Bardzo źle trafił w piłkę Hebda i po jego ataku piłka ląduje daleko na aucie. Będziemy mieli przerwę techniczną.

3:6
    Sarnecki atakuje w siatkę.

22:25
    Hebda zatrzymany przez podwójny blok.

22:24
    Mieliśmy sporną sytuację, jednak sędzia uznał, że błąd na siatce popełnił Sarnecki i piłka setowa dla gości.

20:22
    Siezieniewski zdobywa asa serwisowego.

16:16
    Sieziewski zablokowany i mamy remis.

14:16
    Przerwa techniczna po tym jak z lewego skrzydła akcję skończyli goście.

8:5
    Mamy pierwszą przerwę techniczną po tym jak skutecznie zablokowali będzinianie.

28:30
    Hebda atakuje w antenkę i set pada łupek gości.

28:29
    Autowy blok gospodarzy na Gromadowskim. Ale będziemy mieli jeszcze weryfikację.

28:27
    Łomacz przegrywa walkę z podwójnym blokiem gospodarzy.

26:26
    To jeszcze nie koniec, z krótkiej punkt zdobywa Michalski.

26:25
    Hebda wykorzystuje przechodzącą piłkę i Będzin ma piłkę setową!

24:25
    Sarnecki chciał sprytnie delikatnym plasem przebić piłkę na drugą stronę, jednak piłka zatańczyła na taśmie i ostatecznie spadła po stronie Będzina.

24:24
    Sarnecki serwuje w siatkę.

24:23
    Gromadowski zostaje powstrzymany przez podwójny blok będzinian. O weryfikację tej akcji poprosili goście.

23:23
    Pashytskyy po przerwie doprowadza do wyrównania mocnym atakiem ze skrzydła.

20:21
    Po dwóch udanych akcjach będzinian o czas poprosił rumuński trener gości. Będziemy mieli jeszcze emocje w tym secie!

12:16
    W aut zagrywają będzinianie.

5:8
    Udana kontra Cuprum i będziemy mieli pierwszą przerwę techniczną.

3:5
    Po kolejnej udanej akcji gości o czas poprosił trener gości.

28:26
    Kadziewicz zostaje zablokowany przez Hebdę. Mamy 1:0 dla gospodarzy. Kibiców na dzisiejszym meczu nie jest zbyt wielu, ale słychać i widać ich radość po wygraniu tego seta.

27:26
    Podwójny blok powstrzymuje akcję gości.

25:25
    Pashytskyy przebił oburącz przechodzącą piłkę i w ten sposób uratował swój zespół przed stratą pierwszego seta. Po dyskusji z sędzią żółtą kartkę ogląda Hebda.

25:24
    Romać zagrywa w siatkę.

24:24
    Sarnecki zostaje zablokowany i gramy dalej.

24:23
    Pierwsza piłka setowa obroniona przez gości. O czas poprosił Damian Dacewicz.

24:22
    Będziemy mieli piłkę setową po skutecznym skończeniu akcji przez Hebdę. O czas prosi Pan Gheorghe Cretu.

15:16
    Mamy drugą przerwę techniczną, na której prowadzą zawodnicy Cuprum Lubin.

11:8
    Po asie serwisowym Kowalskiego o czas prosi rumuński trener gości.

8:6
    Mocno atakuje Hebda i nieczysto odbijają tą piłkę goście, więc będziemy mieli przerwę techniczną.

Damian Apostolski

MKS Będzin: Kowalski, Hebda, Sarnecki, Gaca, Hunek, Żuk, Milczarek (libero), Oczko, Warda.
    KGHM Cuprum Lubin: Borovnjak, Trommel, Michalski, Pashytskyy, Gromadowski, Łomacz, Rusek (libero), Łapszyński, Kadziewicz, Romać, Siezieniewski, Gorzkiewicz.

Sędziowie: Marek Heyducki – Dariusz Jasiński