Resovia – Exact 3:0 (koniec) | Indykpol – Dafi Społem 3:0 (koniec) | MKS – Cuprum 1:3 (koniec)
Projekt – Czarni 0:3 (koniec) | Jastrzębski – Trefl 2:3 (koniec)

19:21
    Dłuższa akcja z obu stron w końcu jednak to gospodarze zdobywają punkt po świetnym ataku Śliwki! Czas dla trenera Roberta Prygla!

12:16
    Atak do linii bocznej Grzechnika i druga przerwa techniczna też przy ich prowadzeniu!

8:13
    Grzechnik krótko atakuje i mieści piłkę między blokiem a siatką i przerwa na życzenie Jakuba Bednaruka!

6:10
    Kolejny dobry atak Westphala i Bednaruk bierze czas!

18:25
    Autowy serwis Patryka Strzeżka i drugi set pada łupem Cerradu Czarnych Radom!

17:24
    Obroniony atak Radomskiego, po chwili Pliński też nie kończy ataku. Oddają piłkę za darmo radomianom, a tam kiwa na środku Kampa i piłka setowa!

15:22
    Po raz kolejny długa akcja z obu stron. Rozegranie do Bołądzia, który po raz kolejny świetnie obija podwójny blok rywali. Ale jednak błąd po stronie zawodników gospodarzy i przerwa na życzenie Bednaruka!

13:16
    Przesunięta krótka do Daniela Plińskiego, który pewnie punktuje. Druga przerwa techniczna przy trzypunktowym prowadzeniu zespołu Cerradu Czarnych Radom.

6:8
    Skuteczny atak Żalińskiego i pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu gości.

19:25
    Nieskończony atak gospodarzy, po chwili Bołądź też nieskutecznie. Zaraz potem kontra rywali i Śliwka zablokowany przez podwójny blok rywali! Pierwszy set dla gości!

19:24
    Śliwka atakuje po skosie, Cerrad dostaje piłkę z a darmo, ale po chwili także dobrze w obronie gospodarze, którzy nie kończą ataku. Po chwili kontra gości zakończona kolejnym punktem. Piłka setowa dla Czarnych Radom!

19:21
    Przerwa na życzenie trenera Jakuba Bednaruka!

16:15
    Tym razem myli się w polu serwisowym Bołądź i zagrywa w siatkę. Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu stołecznych siatkarzy.