Muszynianka – MKS 3:0 (koniec) | KSZO – Pałac 3:0 (koniec) | PTPS – Chemik 0:3 (koniec)

26:24
    Koniec! Czyźnielewska zatrzymana na podwójnym bloku. Całe spotkanie kończy się zwycięstwem KSZO 3:0.
    MVP meczu została Marta Wójcik.

21:20
    Duda atakuje posyłając piłkę na aut. Czas dla KSZO.

16:15
    Ganszczyk obija blok Pałacu, piłka poza boiskiem. Druga przerwa techniczna

14:11
    Ostrowiec zatrzymany na podwójnym bloku. Czas dla trenera Parkitnego.

11:7
    Myli się zawodniczka Pałacu w odbiorze piłki po serwie Bawoł. Czas dla trenera Pałacu.

8:7
    Kuligowska szczęśliwie broni piłkę, przebijając ją na drugą stronę, gdzie nie udało się zawodniczkom z Bydgoszczy jej odebrać. Przerwa techniczna.

4:0
    Nie udało sie podbić piłki po ataku Ganszczyk. Czas dla trenera Pawlika.

25:13
    Niemal kopia poprzedniej akcji KSZO. Podobnie jak wtedy punkt zdobywa Duda. KSZO zwycięża w drugim secie i prowadzi w całym spotkaniu 2:0.

19:9
    Ganszczyk kapitalnie na pojedyńczym bloku zatrzymuje atak "pałacanek". Widząc co się dzieje na boisku, trener siatkarek z Bydgoszczy bierze czas.

16:9
    Błąd Czyźnielewskiej, która po raz kolejny w dzisiejszym spotkaniu atakując posyła piłkę na aut. Druga przerwa techniczna.

14:9
    As serwisowy Wójcik. Czas dla trenera siatkarek z Bydgoszczy.

8:5
    Mocny serw Ganszczyk sprawił problemy z przyjęciem piłki przez Polak i posłała ona piłkę poza boisko. Przerwa techniczna.

25:18
    Pierwszy set dla KSZO. Punkt zdobywa Duda.

22:17
    Ponownie Fojucik zatrzymana na bloku. Kolejny czas dla trenera Pawlika.

18:14
    Kuligowska i piłka w boisku. Czas dla trenera Pałacu.

16:14
    Kuligowska zdobywa 16 punkt, posyłając piłkę na skraj boiska.
    Kolejna przerwa techniczna.

8:6
    Nie zdołały siatkarki z Bydgoszczy obronić piłki po ataku Brojek. Pierwsza przerwa techniczna w 1 secie.

Piotr Gierada

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Brojek, Ganszczyk, Grzelak, Vasileva, Bawoł, Wójcik, Kuligowska, Duda, Ścibisz, Tobiasz, Godfrey, Nowakowska
    Trener – Dariusz Parkitny

Metalkas Pałac Bydgoszcz: Polak, Biedziak, Misiuna, Twardowska, Dybek, Skorupa, Korabiec, Czyżnielewska, Śmieszek, Bałdyga, Fojucik, Nowakowska